Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

No i?

Ty próbujesz wyrwać do jednego z najslabszych teamow ligi gracza, zabierając mu możliwość gry z legendami dyscypliny i walki o tytuł.

Gościu w rl NBA poszedł do jednego z najsłabszych teamów ligi san Antonio że względu na kulturę organizacji. 

2 minuty temu, january napisał:

 

Na gorszej umowie, chwile po tym jak sam zazarcie argumentowales że dla undrafted graczy dłuższe deale są znacznie lepsze, bo zaraz może ich nie być w lidze.

To nie jest undrafted no name. Gościu jest w prime, jest od dawna starterem topowej reprezentacji, w ostatnim przed pandemia meczu euroligi dla zalgirisu jebnął 27 punktów. Jest MVP ligi australijskiej gdzie robił ponad 20-10.

Sam fakt ze od 4 rano napierdalasz posty jak to on musi iść do Ciebie na 3 lata za minimum bez opcji pokazuje z jaka skala kradziezy mamy tu do czynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eld napisał:

Wydałeś taxpayer MLE na Clarksona, a teraz chcesz je drugi raz wydać na innego zawodnika? 

Tzn. mnie to ryba, ale to chyba tak nie działa :P.

Jego podpisałem z non birdow. Chłopie odpocznij od tej gry bo co post to ewidentne widac ze nie jesteś w stanie skontrolować sytuacji wszystkich ekip. Chill ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, january napisał:

Nie - że względu na to,.że w końcu po odbiciu się od ligi w 2018 i 2019 roku podczas letnich treningow (W 2020 covid to nie miał okazji) dostał ofertę kontraktu.

Cytat

Landale also revealed he has received “a lot” of NBA interest this season

https://www.news.com.au/sport/basketball/melbourne-united-star-jock-landale-places-nbl-championship-and-nba-over-league-mvp/news-story/0c6292f0c0792de337b1622b644208c9

Dlaczego wybrał Spurs?

Cytat

To finally be here among the Spurs culture  it feels like home.

Powtórzę, to nie jest no name. Nawet tu na forum wisi mój post sprzed 2 lat, gdzie dziwię się, dlaczgo Landale nie gra w NBA.

26 minut temu, shevcu napisał:

Jego podpisałem z non birdow. Chłopie odpocznij od tej gry bo co post to ewidentne widac ze nie jesteś w stanie skontrolować sytuacji wszystkich ekip. Chill ;)

W sumie to masz Danilo na 1 priorytecie i go pewnie wygrasz więc Graham zostaje u mnie na qo:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

sumie to masz Danilo na 1 priorytecie i go pewnie wygrasz więc Graham zostaje u mnie na qo:) 

Czemu oferta Kings (około 6/rok) miałaby wygrać z ofertami Cavs (7,5/rok) i Hawks (7/rok)? Wystarczy, żeby za 2 lata dostał 4 mln za sezon i i tak wyjdzie na tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Czemu oferta Kings (około 6/rok) miałaby wygrać z ofertami Cavs (7,5/rok) i Hawks (7/rok)? Wystarczy, żeby za 2 lata dostał 4 mln za sezon i i tak wyjdzie na tym lepiej :)

Za 2 lata to on będzie mógł grać w oldboyach:) patrz ile on ma lat:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Za 2 lata to on będzie mógł grać w oldboyach:) patrz ile on ma lat:) 

No za młody nie jest, ale swoje w NBA też zarobił, więc mógłby zaryzykować - tak naprawdę za 2 lata wystarczyłoby mu złapać minimum (estimated 2,8 na 23/24) i już dostałby tyle samo co od Kings za 3 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli by się okazało, że błędne oferty Denver to jakiś nie Jego błąd (w sensie wysłał nower oferty, ale ashigaru ich nie zauważył, bo może były jako kontynuacja wiadomości), to czy wtedy głosowanie od nowa, bo widzę że są już (dziwne że tak szybko) pewne głosy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.