Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Braveheart22 napisał:

@Eld żartujesz, prawda? Przecież już ban na 3 turę byłby lepszy i to w c***! :)

Weź dodatkowo pod uwagę, że Thunder wciąż muszą zrobić miejsce, żeby podpisać Lopeza :)

Oferta Kings dla Clarksona jest nielegalna, już kilka dni temu o tym pisałem. Kings mają tylko non-Birdy do JC. Dodatkowo Robert Williams gra w Wolves (chyba, że już go przehandlowali - tak czy siak w szablonie przy extension jest błąd) @ozzy110

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, @Alonzo, nadal uważasz że okradam DeRozana nie oferując mu kontraktu w 1 turze, patrząc jakie oferty (ofertę) dostał spoza Cavs? Domagałeś się 20mln za sezon a najwyższa oferta konkurencji to 42/3 i to gdzieś na dole priorytetów :)

Cavaliers mają swoje Big3 (najsłabsze chyba jakie widziałem, ale chociaż fitowo całkiem spoko), choć nie ukrywam że bardziej liczę na obecność w Big3 Barretta niż Kemby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Weź dodatkowo pod uwagę, że Thunder wciąż muszą zrobić miejsce, żeby podpisać Lopeza :)

Oferta Kings dla Clarksona jest nielegalna, już kilka dni temu o tym pisałem. Kings mają tylko non-Birdy do JC. Dodatkowo Robert Williams gra w Wolves (chyba, że już go przehandlowali - tak czy siak w szablonie przy extension jest błąd) @ozzy110

Serio z tym lopezem? Jak tak to grubo poszedł kolega, który nie chciał wejść w podatek dla Turnera xD 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, karpik napisał:

Są, moja i Hawks nielegalna :)

Także Duncan raczej spada do III tury, bo 44/4 bez PO odrzuca bez zastanowienia.

Czemu są nielegalne? 

2 minuty temu, cvbe napisał:

Jak tam, @Alonzo, nadal uważasz że okradam DeRozana nie oferując mu kontraktu w 1 turze, patrząc jakie oferty (ofertę) dostał spoza Cavs? Domagałeś się 20mln za sezon a najwyższa oferta konkurencji to 42/3 i to gdzieś na dole priorytetów :)

Cavaliers mają swoje Big3 (najsłabsze chyba jakie widziałem, ale chociaż fitowo całkiem spoko), choć nie ukrywam że bardziej liczę na obecność w Big3 Barretta niż Kemby :)

Nie, DeRozan dostał niski, ale akceptowalny kontrakt. 

Co z moim Trade Kicker dla 4 graczy? Ta klauzulę wg 99, czy 100pkt. CBA można znieść z dowolnego powodu w dowolnej chwili, zatem można też w dowolnym momencie ją dać - u nas wypada na to chyba tylko w offseason. Gracze nie mogą tez przekroczyć z tym bonusem maxa na poszczególne lata (wtedy chyba tylko 5% TK można) - zatem jak to u nas funkcjonuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Serio z tym lopezem? Jak tak to grubo poszedł kolega, który nie chciał wejść w podatek dla Turnera xD 

 

 

No serio. Oferta dla Lopeza jest "jeśli nie 50/2 od Thunder", a nie jeśli nie snt z Lakers. To są dwie niezależne oferty. Swoją drogą wystarczyłoby dać jakieś 70/3 w snt i Capela byłby przeszczęśliwy, ale nie, lepiej jest jeszcze dorzucić do pieca, 101/4 + 15% TK, stać nas w OKC! :)

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Eld tu jest gwałcony przez 10 mudżinów pod prysznicem.. dajcie mu chociaż wazelinę..

Ja tu raczej widzę samogwałt.

A oferty dla Robinsona, moja i Hawks nie mają rozpisanych kwot w poszczególnych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

No serio. Oferta dla Lopeza jest "jeśli nie 50/2 od Thunder", a nie jeśli nie snt z Lakers. To są dwie niezależne oferty. Swoją drogą wystarczyłoby dać jakieś 70/3 w snt i Capela byłby przeszczęśliwy, ale nie, lepiej jest jeszcze dorzucić do pieca, 101/4 + 15% TK, stać nas w OKC! :)

Ja tu raczej widzę samogwałt.

A oferty dla Robinsona, moja i Hawks nie mają rozpisanych kwot w poszczególnych latach.

Dla mnie w takich momentach zawsze zapala się lampka pod tytułem „balans rozgrywki”. Imho takie rzeczy powinny być blokowane (nawet ludziom, którzy są długo w grze) poprzez głosowanie, gdzie 3/4 gmow na przykład musiałaby uznac, ze warto blokować taki ruch. 
 

A Joe Inglesa witam ponownie w Golden :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No serio. Oferta dla Lopeza jest "jeśli nie 50/2 od Thunder", a nie jeśli nie snt z Lakers. To są dwie niezależne oferty. Swoją drogą wystarczyłoby dać jakieś 70/3 w snt i Capela byłby przeszczęśliwy, ale nie, lepiej jest jeszcze dorzucić do pieca, 101/4 + 15% TK, stać nas w OKC! :)

Ja tu raczej widzę samogwałt.

A oferty dla Robinsona, moja i Hawks nie mają rozpisanych kwot w poszczególnych latach.

To co tu zrobił Eld.. tego nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć, ale gra nasza ma polegać na tym, by deale były w miarę fair - przykładowo jak Kungfu dawał mi za Triera 2nd pick z którym ostatecznie wziąłem Bolmaro, to mu jeszcze dorzuciłem cash gdy Trier wypadł z rotacji Knicks wtedy. ja nie wiem jak Jasiek ma sumienie tak dymać Elda..

Rok temu tak przy Boucherze nie rozpisaliście i wziął QO.  

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Dla mnie w takich momentach zawsze zapala się lampka pod tytułem „balans rozgrywki”. Imho takie rzeczy powinny być blokowane (nawet ludziom, którzy są długo w grze) poprzez głosowanie, gdzie 3/4 gmow na przykład musiałaby uznac, ze warto blokować taki ruch. 
 

To samo chciałem napisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

No serio. Oferta dla Lopeza jest "jeśli nie 50/2 od Thunder", a nie jeśli nie snt z Lakers. To są dwie niezależne oferty. Swoją drogą wystarczyłoby dać jakieś 70/3 w snt i Capela byłby przeszczęśliwy, ale nie, lepiej jest jeszcze dorzucić do pieca, 101/4 + 15% TK, stać nas w OKC! :)

Ja tu raczej widzę samogwałt.

A oferty dla Robinsona, moja i Hawks nie mają rozpisanych kwot w poszczególnych latach.

Wiem ze to wredne cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia ale japa mi się cieszy od samego rana. Elf narobił deali pod moja kilkudniowa nieobecność, później się tłumaczył ze nie chce wchodzić w podatek z Turnerem, a teraz dopłacił do zrzutki Brogdona piec pickow tylko po to żeby wziąć Capele, a jeszcze tak strasznie przepłacił Brooka Lopeza ze bedzie musiał dopłacać zaraz do zrzutki Anunoby bo nikt już nie ma capspace :D i tym lopezem prawdopodobnie wejdzie tez w podatek. 
 

Wez mi teraz @karpikpowiedz, ze karma nie istnieje, to Cie wyśmieje ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Serio z tym lopezem? Jak tak to grubo poszedł kolega, który nie chciał wejść w podatek dla Turnera xD 

 

 

Widzę, że dalej nie rozumiesz, że deal by nam nie przeszedł. I znów mnie prowokujesz, a mnie wciąż nie przeszło od Piątku.

Jak wpadnie Lopez, Zubac i Okoro mają już zapewniony nowe domy. Nie koniecznie muszę wpaść w podatek.

@karpik potrzebuję Twojego potwierdzenia. Jak spadnę do room MLE, nadal mam prawa do użycia BaE czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sylvinho. napisał:

Nie wiem co się dzieje w Thunder od początku FA ale jest to dość niepokojące. 

Owszem. Może tak wyglądać, że całą pracę jaką wykonałem przez 2 lata w Thunder bo nie siada się przed jakimikolwiek ofertami czy kontrami w stanie w jakim byłem w Piątek wieczór, ale dzięki kilku osobom raczej będzie dobrze, niż źle. 

No i w końcu po tylu latach nie będę płakał że nie mam centrów, a za błędy się płaci.

2 minuty temu, karpik napisał:

Nie.

Dziękuję za sprawną i szybką odpowiedź. Choć January twierdzi inaczej ale z Twoim zdaniem nie dyskutuję więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Dziękuję za sprawną i szybką odpowiedź. Choć January twierdzi inaczej ale z Twoim zdaniem nie dyskutuję więcej.

BI-ANNUAL EXCEPTION -- This exception is available only when a team is below the "Apron" (see question number 20). This determination is made after the exception is used, so a team below the Apron cannot use this exception if doing so takes it above the Apron. It cannot be used by a team that has already used its Taxpayer Mid-Level or Room Mid-Level exception.

Z tego wynika, że możesz użyć BaE, jeśli nie użyjesz room MLE, ale byłoby to totalnie bez sensu, więc w skrócie jest tak, jak pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Eld napisał:

Widzę, że dalej nie rozumiesz, że deal by nam nie przeszedł. I znów mnie prowokujesz, a mnie wciąż nie przeszło od Piątku.

Jak wpadnie Lopez, Zubac i Okoro mają już zapewniony nowe domy. Nie koniecznie muszę wpaść w podatek.

@karpik potrzebuję Twojego potwierdzenia. Jak spadnę do room MLE, nadal mam prawa do użycia BaE czy nie?

Ale co ma do rzeczy ze deal był nielegalny, ty przecież nie chciałeś tego zrobić zanim się o tym dowiedziałeś ;) 

Pozatym nawet Jak był nielegalny to może w kontrofercie byśmy zdążyli to naprawić. Miałbyś Brogdona i piec pickow więcej. I calutki rok na zejście z luxury. 
 

to jest karma jak nigdy. 
 

btw, możemy już rozdać tytuł executive of the year january’emu? Gość wkręcił Elfowi ze musi do Brogdona doplacic pięcioma pickami, albo inaczej sam woli stracić Capelę za darmo na rzecz Elfa
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja mimo wszystko liczę, że @january ma godność człowieka...

Stary, jakby ci Elf sam włożył głowę pod golarkę sam byś to zrobił, bez skrupułów, jak każdy ;) this is business, baby. 
 

jest czego zazdrościć wiec rozumiem oburzenie ale daj spokój januaremu

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Stary, jakby ci Elf sam włożył głowę pod golarkę sam byś to zrobił, bez skrupułów, jak każdy ;) this is business, baby. 

no nie jak kazdy.

przykladowo jak czulem, ze rucham za bardzo jednego z gm'ow to sam z siebie dorzucilem sporo 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.