Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał:

W kontrach nie ma minimum.

Ogólnie nie wiem co tu się odjebało, ale biorąc pod uwagę, że Powell nie dostał żadnej kontry i niemal na 100% zostanie w OKC, to skąd Thunder chcą wytrzasnąć cap space na Capelę? Wstępnie licząc trzeba zrzucić Anunoby, będzie śmiesznie :)

A nie zauważyłeś, że odpuściłem Nurkića? :) 

Do zrzucenia: 

Cap Hold Nurkić 15M

Cap Hold McDremott 9M

Cap Hold Payne 2,8M

Razem: 27,5M :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

A nie zauważyłeś, że odpuściłem Nurkića? :) 

Do zrzucenia: 

Cap Hold Nurkić 15M

Cap Hold McDremott 9M

Cap Hold Payne 2,8M

Razem: 27,5M :)

No nie do końca. Pamiętaj o Powellu. Oprócz tego jednego dealu musi polecieć jeszcze Zubac żeby wszystko grało

Kontrakt/Cap hold Powella nie znika magicznie na chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

No nie do końca. Pamiętaj o Powellu. Oprócz tego jednego dealu musi polecieć jeszcze Zubac żeby wszystko grało

Podpisanie Powella mogę sobie wstrzymać bo to mój gracz :).

A do tego jest jeszcze cap hold Rose na 12,6M w razie czego. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aa luz, miałem 45 minut by złożyć oferty i jakiś błąd musiał się wkraść jak zwykle

reszta ofert jest ok?

No nie jest bo oferta na Conleya nie istnieje bo Mike spadł do 3 tury, Richardson jest nadal na umowie i zostaje ta trójka

2. J. Ingles 24/1+1PO

3. D. White 26/1+1PO

4. D. Robinson 58/3+1PO

Z czego oferta dla Duncana odpada bo mamy tylko 2 kontroferty na turę czyli legalne są:

1. J. Ingles 24/1+1PO

2. D. White 26/1+1PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@karpik czy dobrze widzę ze nikt oprócz ciebie nie złożył oferty bojanowi, wiec nie weźmiesz już na pewno nurkica i wygrałem już nurkica ? ;) No chyba ze Bojan odrzuci ? Ale chyba nie ? :) 

Bojan dostał od Karpia 10,25/rok. W RL ma 18,25 rok, a tu się wielu przegranych GMów szykuje w II turze, którym zostanie dużo pieniążka na III turę.

Ja będę głosował na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eld napisał:

A nie zauważyłeś, że odpuściłem Nurkića? :) 

Do zrzucenia: 

Cap Hold Nurkić 15M

Cap Hold McDremott 9M

Cap Hold Payne 2,8M

Razem: 27,5M :)

Nie zauważyłeś, że masz jeszcze Powella? XD

Po jego podpisaniu (pierwszy rok umowy może być niższy od jego cap holdu, więc raczej nie będziesz trzymał go na cap hold) masz ok 104 mln w salary :)

Także, aby zmieścić Clinta musisz jakimś cudem zrobić około 17 mln dodatkowego cap space. 

Nie wiem czy Ty z @LeweBiodroSmoka robicie tutaj jakiś eksperyment społeczny i analizujecie reakcje ludzi na coraz to bardziej głupie ruchy w tym offseason, ale szczerze nie pamiętam równie dramatycznie złych ruchów (jeden po drugim) w historii tej gry ;)

Nuggets też zamiast poczekać do III tury i zgarnąć Conleya, to rzucają kontry i mogą skończyć z Inglesem, a Conley skończy gdzieś na rocznej umowie za MLE, bo się kasa kończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, karpik napisał:

 

Nie wiem czy Ty z @LeweBiodroSmoka robicie tutaj jakiś eksperyment społeczny i analizujecie reakcje ludzi na coraz to bardziej głupie ruchy w tym offseason, ale szczerze nie pamiętam równie dramatycznie złych ruchów (jeden po drugim) w historii tej gry ;)

Nuggets też zamiast poczekać do III tury i zgarnąć Conleya, to rzucają kontry i mogą skończyć z Inglesem, a Conley skończy gdzieś na rocznej umowie za MLE, bo się kasa kończy :)

Zacytowałem, ale nie chodzi mi tu o LBS i Elda, a o innych GMów. Pięknie została u nas zweryfikowana  bezczelna propaganda i hipokryzja (przepraszam że również przyłączam się do grupy osób, która nadużywa tych mocnych zwrotów przez co tracą one u nas swoją moc, ale tu są naprawdę adekwatne do sytuacji) z poprzedniego sezonu, gdzie naczytałem się tutaj o wyższości Tima Hardawaya Jr. i Mikea Conleya nad Mitchellem i Lowrym - przez co czułem długo olbrzymi niesmak i do tej pory z niektórymi GMami nie wdają się tu w bezsensowne dyskusje.. Mam nadzieję, że da to do myślenia GMom obserwującym to z boku. Obaj ci gracze spadają u nas do III tury FA, a Ronnie tak chwalący Hardawaya zamiast jemu, złożył ofertę mojemu Boucherowi - doceniam walkę @RonnieArtestics o wynik i graczy, ale tylko jak ma to jakąś logikę. Z tego co o nim pisałeś - to gdyby Hardaway był tak dobry, to dostałby od Ciebie ofertę najpóźniej właśnie w II turze FA. Z rl możemy tez porównać jaka była walka o Lowrego, który ostatecznie wylądował w moim Miami i to za wyższe pieniądze niż Conley ostatecznie został w Jazz. Tu również po tym co GMowie będą mogli zaproponować Conleyowi w III turze FA (przypominam, że to główny kreator naszego tegorocznego BeGMowego mistrza - co powinno tez dawać do myślenia) widać jak zła była decyzja Lowrego, którego w rl Heat musieli przepłacić. 

Warto pamiętać, że w poprzednim sezonie Warren z jakiegoś niezrozumiałego powodu odrzucił od nas 72/4 od Charlotte, a Duncan Robinson skoro rok temu nie wziął 54/4 to nie rozumiem dlaczego miałby rozważać coś innego niż 60/3+1PO w tym sezonie. W Heat zgarnął właśnie 90mln na 5 lat (w ostatnim roku ma chyba 8,8mln gwarantowane). Jasne, że jest przepłacony, ale jak dla mnie kontrakt musi się u niego zaczynać przynajmniej od tych 13mln$ albo bierze QO, bo on naprawdę będzie miał teraz cholernie ważną rolę w rl Heat gdzie poza Bamem zasłony mu będzie stawiał chociażby Lowry - kolejny gracz, który go będzie kreował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Nie zauważyłeś, że masz jeszcze Powella? XD

Po jego podpisaniu (pierwszy rok umowy może być niższy od jego cap holdu, więc raczej nie będziesz trzymał go na cap hold) masz ok 104 mln w salary :)

Także, aby zmieścić Clinta musisz jakimś cudem zrobić około 17 mln dodatkowego cap space. 

 

Karpik widzę, że brakuje Ci danych więc Ci je przedstawię bo Cię to męczy. Od razu po wygraniu Powella go podpisuje, gdzie dzięki 8% raise mogę  I roku dać mu 14,5M. Capela sam w I roku (5% raise dostaje 24,4 ), odlicz wszystkie capholdy oraz skreśl z listy Okoro oraz Zubaca.

Powinno Ci wyjść coś około 111,8M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Karpik widzę, że brakuje Ci danych więc Ci je przedstawię bo Cię to męczy. Od razu po wygraniu Powella go podpisuje, gdzie dzięki 8% raise mogę  I roku dać mu 14,5M. Capela sam w I roku (5% raise dostaje 24,4 ), odlicz wszystkie capholdy oraz skreśl z listy Okoro oraz Zubaca.

Powinno Ci wyjść coś około 111,8M.

Myślę, że Tobie jednak czegoś brakuje ;)

Pewnie różnice w naszych obliczeniach wynikają z tego, że ja Ci liczę cap space uwzględniając incomplete roster charge, a Ty sobie tego nie liczysz. Po podpisaniu Powella i ewentualnym wywaleniu Zubaca i Okoro, masz 6 graczy w rosterze, więc musisz doliczyć jeszcze 6 minimalnych kontraktów, czyli dodatkowe ponad 5,5 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Myślę, że Tobie jednak czegoś brakuje ;)

Pewnie różnice w naszych obliczeniach wynikają z tego, że ja Ci liczę cap space uwzględniając incomplete roster charge, a Ty sobie tego nie liczysz. Po podpisaniu Powella i ewentualnym wywaleniu Zubaca i Okoro, masz 6 graczy w rosterze, więc musisz doliczyć jeszcze 6 minimalnych kontraktów, czyli dodatkowe ponad 5,5 mln.

A cap holdy RFA przecież nie wliczają u nas do cap space. Kiedyś była o tym dyskusja.

Do tego też nigdzie nie jest napisane, że nie mogę zmienić rozpiski kontraktu Randle co pamiętam, że ktoś jakieś dwa lata temu to robił i nie było z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.