Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

dowaliłbym dodatkowo punkt karny, zabrał pick i dopisał 5mln kary finansowej

 

jeżeli tak niehonorowo ale regulaminowo działa GM OKC  to San Antonio zamierza ignorować jakiekolwiek propozycje wymian nawet jeżeli miałbym kontrakt minimalny przejąć

 

tworzymy pewną zamkniętą grupę i takie postępowanie piętnuję od razu do czego zachęcam innych GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz nadrobię komentarze, bo może coś się jeszcze wydarzyło jak tyle napisaliście, ale ta wymiana Thunder Lakers to skandal jest, nie wiem czy można ją jakoś zablokować, czy głosami po prostu, ale to jest tak nierówna (kolejna już z Thunder) wymiana na korzyść Lakers, że to jest nie fair w stosunku do innych contenderow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elf to skoro Ci to pieszczotliwie imię nie przeszkadza to po co się odzywasz ? Weź Przestań mnie straszyć swoją władzą, to jest naprawdę poziom przedszkola co Ty robisz w tej chwili. Karaj mnie drugi raz za tamtą akcję, rób co chcesz wyjdziesz tylko na hipokrytę u wszystkich. Najpierw jak twierdzisz sam dałeś mi łagodny wymiar kary bo miałeś w tym swój interes ( Turner), później zdjales mi bana o kilka godzin za wczesnie bo miałeś w tym interes ( mój powrót do be gm) a teraz mnie straszysz przywróceniem bana bo sobie komentuje twoje ruchy w offseason? zastanów się lepiej co Ty odwalasz :) 

 

ps. Nie odpisałem ci jeszcze na twoje przechwałki o wejściu do playoffs, wiec tak swoją drogą, no gratuluje, jesteś kozak! ja tam mysle ze trudniej było wejść na wschodzie do play-in niż na zachodzie do play-offs w zeszłym sezonie, i Sylvinho pewnie potwierdzi ;) 

 

btw2, zastanówcie się już dobrze jako agenci pozostałych wolnych graczy czy warto w ogóle brać pod uwagę oferty od OKC w III turze bo to co zrobił takiemu Brookowi Lopezowi to jest skandal ;) najpierw mu rzuca super do podpisu ofertę z warunkiem ze go weźmie jak Capela nie weźmie od niego oferty, a trzy dni później dzwoni do brooka i mówi słuchaj możesz do nas przyjść ale Capela tez jednak przychodzi bo się dogadaliśmy z Lakers, wiec sie dobrze zastanów bo minut to ty chłopie nie dostaniesz. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Ups. Co znów zrobiłem nie tak? Co to ten punkt 5.33c?

--------------

O cholera.....

"5.33c. - od momentu otwarcia kopert z reofertami do momentu zamknięcia głosowania w danej turze zabronione jest składanie obietnic i deklaracji dla graczy którzy dostali oferty/kontroferty/reoferty. Jeśli GM nie dostosuje się do tego zakazu, oferta jego drużyny dla danego gracza zostanie wykreślona w głosowaniu o podpis zawodnika."

A to jest zachowanie chyba jeszcze bardziej żałosne niż to co z tym dealem odjebales. Odpocznij od forum czy tej gry jak nie potrafisz tu normalnie funkcjonować, bo zbliżasz się do poziomu Ronniego z ostatniej inby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lucas napisał:

Zaraz nadrobię komentarze, bo może coś się jeszcze wydarzyło jak tyle napisaliście, ale ta wymiana Thunder Lakers to skandal jest, nie wiem czy można ją jakoś zablokować, czy głosami po prostu, ale to jest tak nierówna (kolejna już z Thunder) wymiana na korzyść Lakers, że to jest nie fair w stosunku do innych contenderow.

Oj tam, Capela zrobi teraz mvp sezon i bedzie Ci łyso jeszcze a my okrzykniemy begm OKC wizjonerem! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Oj tam, Capela zrobi teraz mvp sezon i bedzie Ci łyso jeszcze a my okrzykniemy begm OKC wizjonerem! ;)

Mvp to może nie ale grając obok Reddisha i Johna Collinsa jak zrobi tytuł to będzie historia.  

27 minut temu, Lucas napisał:

A to jest zachowanie chyba jeszcze bardziej żałosne niż to co z tym dealem odjebales. Odpocznij od forum czy tej gry jak nie potrafisz tu normalnie funkcjonować, bo zbliżasz się do poziomu Ronniego z ostatniej inby.

Dawno nie czytałem tak zgrabnie pozamiatanych obu stron „konfliktu” w jednej myśli. 

Przypomne tylko ze już jakiś miesiąc temu stwierdziłem dwubiegunowosc w działaniach naszego kolegi z OKC. Niestety stan się chyba pogarsza. 

Jako mod możesz sobie dać bana? Bo to nie głupie by było. 

Pare osób przy ostatniej imbie pisało abyś odpuścił to Ty teraz teczki szykujesz na Ronniego?  

Jeszcze to fantastyczne założenie 1 zgłoszenie = 1 ban. 

Będziesz zgłaszał co chwile? Za dużo chyba polityki oglądasz ;) 

Oj dużo Eld ostatnio złego zrobiłeś dla tej gry gdzie udało się Tobie nawet skutecznie załagodzić obraz tego złego niegrzecznego agresora Ronniego z którego zaraz zrobisz ofiarę i męczennika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Lucas napisał:

A to jest zachowanie chyba jeszcze bardziej żałosne niż to co z tym dealem odjebales. Odpocznij od forum czy tej gry jak nie potrafisz tu normalnie funkcjonować, bo zbliżasz się do poziomu Ronniego z ostatniej inby.

Ja nie zamierzam nikogo wyzywać. A już na pewno nie Ciebie. Nawet sam GM Pacers potwierdzi, że jak jechał po mnie jak po burej suce ode mnie w zamian nie usłyszał ani jednego wyzwiska więc do tego poziomu się nie zniżę.

Natomiast rada z odpoczynkiem jest jak najbardziej wskazana i za nią dziękuję. Dlatego też zrezygnowałem z uczestnictwa w Radzie, aby zluzować jak i również nie mogę się doczekać końca FA. Wtedy zrobię to co w Maju/Czerwcu zeszłego roku i zajrzę tu raz na dwa tygodnie.

 

32 minuty temu, ignazz napisał:

Oj dużo Eld ostatnio złego zrobiłeś dla tej gry gdzie udało się Tobie nawet skutecznie załagodzić obraz tego złego niegrzecznego agresora Ronniego z którego zaraz zrobisz ofiarę i męczennika. 

A ile będąc radnym zrobiłem coś złego dla tej gry? Czy może zrobiłem coś co było dobre?

 

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

btw2, zastanówcie się już dobrze jako agenci pozostałych wolnych graczy czy warto w ogóle brać pod uwagę oferty od OKC w III turze bo to co zrobił takiemu Brookowi Lopezowi to jest skandal 

Prawda jest taka, że w tej grze ktoś zawsze musi być na świeczniku i do każdego zawsze leci ten sam tekst. "Ja na miejscu agentów bym się zastanowił przy następnej turze, czy w ogóle FA czy rozpatrywać ofertę jego drużyny jak takie coś odwalił". @Regis z Hardenem, @Ashigaru za rozbiórkę Portland, @Szulim jak tylko zdjęto z niego ochronkę. @eMeS za White, @LONGER01 za Toronto i sprzedaż duo Lowry/Demar, więc teraz przyszła kolej na mnie. @Tecu też kiedyś mocno oberwał za pierwszą ofertę dla Embiida na poziomie 100/4. @karpik przez którego została wprowadzona tzw. WCS rule ( tak, on wtedy też wykorzystał lukę w regulaminie ). O Wolves to już nawet nie wspominam.

  • @ignazz i Brogdon oraz Jama obiecywał ich nie oddawać. Gdzie teraz są? I pisze, że nie będzie telefonów ode mnie odbierał...ok
  • @człowiek...morza i nie do ruszenia big3. A gdzie jest teraz Kyrie?
  • @Alonzo i np McGruder

Wymieniać dalej?

"Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld.

Pisząc słowa do Ciebie o tym, że szkodzisz grze obecnie byłem w 100% przekonany, że w odpowiedzi wyczytam zdanie gdzie kolejny raz będziesz zabiegał o słowa uznania gdy byłeś radnym. Powiem szczerze, że nie chciałbym być w skórze twojej partnerki w momencie gdy zrobisz Jej i przyniesiesz kawę.

Sam sobie odpowiedź czy świetnie by wtedy było jakbyś względem tej wirtualnej partnerki zachował się jak świnia po czym po raz setny raczył przypomnieć, że trzy miesiące temu zrobiłeś kawę.

Oj nie spotkałem osoby która w taki sposób zabiegałby o akceptację, pochwałę czy podziękowanie za zaangażowanie.

 

pomyliłem się tylko w jednym, bo myślałem, że w tym zdaniu przytoczysz kolejny raz wypunktowane przez Ciebie rzeczy i zasługi które NIEWĄTPLIWIE zrobiłeś dla gry wcześniej.

fatalnie to wygląda

w każdej dyskusji przytaczasz ten nieistotny dla danej dyskusji argument o tym Radnym Dobry Wujek

dosyć dziecinny poziom argumentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Eld.

Pisząc słowa do Ciebie o tym, że szkodzisz grze obecnie byłem w 100% przekonany, że w odpowiedzi wyczytam zdanie gdzie kolejny raz będziesz zabiegał o słowa uznania gdy byłeś radnym. Powiem szczerze, że nie chciałbym być w skórze twojej partnerki w momencie gdy zrobisz Jej i przyniesiesz kawę.

Sam sobie odpowiedź czy świetnie by wtedy było jakbyś względem tej wirtualnej partnerki zachował się jak świnia po czym po raz setny raczył przypomnieć, że trzy miesiące temu zrobiłeś kawę.

Oj nie spotkałem osoby która w taki sposób zabiegałby o akceptację, pochwałę czy podziękowanie za zaangażowanie.

 

pomyliłem się tylko w jednym, bo myślałem, że w tym zdaniu przytoczysz kolejny raz wypunktowane przez Ciebie rzeczy i zasługi które NIEWĄTPLIWIE zrobiłeś dla gry wcześniej.

fatalnie to wygląda

Ok. Tylko nie zapomnij zablokować mojego nr telefonu. Nawet Ci pomogę. Kierunkowy do Oklahoma City - 405. Więc jak będzie ktoś dzwonił z 1 405 początek na początku numeru to nie odbieraj i blokuj od razu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno zapracowałeś ostatnimi czasy na to aby nie pamiętać "tego dobra" czynionego ludzkości przez Ciebie jako Radnego

Teraz, Eld napisał:

Ok. Tylko nie zapomnij zablokować mojego nr telefonu. Nawet Ci pomogę. Kierunkowy do Oklahoma City - 405. Więc jak będzie ktoś dzwonił z 1 405 początek na początku numeru to nie odbieraj i blokuj od razu. 

nawet mi się nie chce sięgać po telefon a Ty wymagasz abym jakieś blokady ustawiał

OKC w to nie mieszaj, przecież jakby zmienił się GM ( lub metody działania tego obecnego ) to kontakt z OKC będzie

z innej beczki:

 

@MarcusCamby siedzisz tu na stronie więc

 

 

wracaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

Nie wchodź dziś już na forum BeGM - koleżeńska rada. Jutro jak się wyśpisz na spokojnie zacznij szukać rozwiązań tego węzła gordyjskiego najlepiej przez wiadomości na Priv (nawet już nie czytaj tutaj dyskusji, bo nic dobrego z tego Tobie nie wyjdzie). Wyznacz sobie priorytety i możliwe opcje. Nie trać energii na dyskutowanie tu co jest twojszejsze, czy mojszejsze, bo na ten moment to dla Ciebie zwykła strata czasu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

mocno zapracowałeś ostatnimi czasy na to aby nie pamiętać "tego dobra" czynionego ludzkości przez Ciebie jako Radnego

Nie będę się tłumaczył sprawami prywatnymi, choć mógł bym, ale oduczam się tego. Generalnie od Piątku miałem istną rzeźnię, gdzie w Piątek będąc w strzępach wysyłałem oferty bez przemyślenia, bez przeliczenia o 23:55 ( jak ktoś nie wierzy, niech spyta @LONGER01 o której wpłynęła ), bez głowy na karku, a weekend zakończył mi się tak, że na wieczór w Niedzielę zachciało mi cukierka i strzelił mi ząb. Właśnie wróciłem od dentysty lżejszy o 230 PLN. 

Ci którzy mieli wiedzieć, wiedzą ze szczegółami dlaczego tak, a nie inaczej się stało.

Jeżeli tak bardzo zepsułem grę wykorzystując dziurę w regulaminie 5.33c to mogę założyć jakże uwielbianą przez Was ankietę jako do mojego zarządu czy nadal powinienem tu być. W beGM. Będzie to pierwszy przypadek kiedy kogoś wyrzucono z beGM jak przejdzie. Co Ty na to?

Rado: @Ashigaru, @ozzy110, @cvbe, @LONGER01 jesteście osobami decyzyjnymi. Wnoszę o karę dla GMa Thunder w postaci przydzielenia dwóch punktów karnych. Jeden za zamieszanie z Capelą i ile musieliście nad tym debatować, drugi - za wykorzystanie luki w regulaminie w punkcie 5.33c. Działania nienormalne i niemoralne nie powinny uchodzić płazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Jeżeli tak bardzo zepsułem grę wykorzystując dziurę w regulaminie 5.33c to mogę założyć jakże uwielbianą przez Was ankietę jako do mojego zarządu czy nadal powinienem tu być. W beGM. Będzie to pierwszy przypadek kiedy kogoś wyrzucono z beGM jak przejdzie. Co Ty na to?

Właśnie mi przyszło do głowy, że gdybyś odszedł z gry, to snt z Lakers by nie przeszedł (nie miałby kto potwierdzić), a january dostałby bana na III turę. Po tygodniu wracasz jak nigdy nic i gramy dalej. Warte przemyślenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Właśnie mi przyszło do głowy, że gdybyś odszedł z gry, to snt z Lakers by nie przeszedł (nie miałby kto potwierdzić), a january dostałby bana na III turę. Po tygodniu wracasz jak nigdy nic i gramy dalej. Warte przemyślenia! 

No teraz to śmiechłem mocno :D. Po raz pierwszy od 4 dni. Aż mi łzy poleciały.

Dziękuję :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.