Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Regis napisał:

Muszę przyznać, że ja uważałem @january za mocno przeciętnego GM-a, któremu spadł LeBron jak ślepej kurze ziarno, ale wygląda na to że w ten offseason rozwalił ligę i nawet jemu ciężko będzie to zepsuć:) 

Inna sprawa, że po takich wymianach obaj jego biznesowi partnerzy już by zostali wyrzuceni - @Eld przez właściciela za działanie na szkodę organizacji, a @MMM2121 kibice wywieźliby na taczkach za oddanie Currego (i to jeszcze za Ingrama). Dziwne to, wydawać by się mogło że im dłużej gramy tym mniej będzie takich abstrakcyjnych zachowań, a jest zupełnie odwrotnie. 

Ja tam poddałem się ocenie zarządu (społeczności) czy powinienem dalej być Gm-em. 
 

Jak wizja młodego Trio Zach-Ingram-Sabonis i ciagle rozwijający się Dort nie daje nadziei, na bardzo stabilna i dobra przyszłość, to nie wiem, co mógłbym zrobić lepiej. Zwłaszcza, ze odziedziczyłem klub po Gm-ie, który za Ibake dał pierwsza runde bez protekcji, a przedłużenie Kury, byłoby potężnym ciosem(pod względem salary) aby stworzyć sklad o „cos”. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulimgość sam wyjechał z 17mln na rok dla brooka, gdzie druga najlepsza oferta to 10 (nie licze pacers) nie postawił dobrych warunków, wyjechał jeszcze z 25mln dla Capeli, gdzie druga najlepsza oferta to było w danym momencie chyba 11mln. Niech sam teraz płaci za swoje błędy, a nie ze chcesz zabierać Brookowi pewne 7mln więcej a potencjalnie 14mln więcej, po to żeby niekompetentnemu gm’owi ratować tyłek. Bez jaj panowie. Brook ma dostać prawie dwa razy tyle kasy w podobnym co do jakości sportowej klubie, przemysl to jeszcze lepiej. Jak mu się nie będą podobać minuty to mowie, zawsze można zrobić trade request w Lutym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

W Thunder nie dostanie 18-20 minut, a mniej bo Capela mi bardzo zbiórkę poprawi więc po prostu będzie musiał więcej grać i przede wszystkim interior def czyli coś, czego mi cholernie brakowało w zeszłym roku. 

Lopez to chyba nawet lepszy rim protector od Capeli jakby co, ale ogólnie rozumiem co chcesz przekazać. To będzie chyba pierwsza w historii walka dwóch klubów o jednego zawodnika, w której oba kluby będą próbowały przekonać gracza, żeby wybrał tą samą ofertę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics rozumiem twoje podejście do Elda i pewnie bardziej osobiste niż moje, natomiast patrzę nie tylko na aspekt finansowy ale też sportowy.

Z tego co @Eld rozpisał, to przyjmując Brooka ma dogadane inne deale, gdzie wychodzi na swoje - wiec czy to dla niego taka zła opcja? Wątpię 

natomiast popatrz na to od strony zawodnika - to @karpik mu dał lepszy konktakt ostatnio, to również on po niego podealował aby go mieć w zespole i teraz mimo że oferta nie jest najlepsza to nadal zależy mu na współpracy Brook - Mavs (gdzie PO pokazało że to ma rację bytu) 

Czy to samo pokaże w OKC? No średnio mając o wiele mniejsze minuty

Czy to ma wpływ na jego decyzję za rok? Myślę że gigantyczną - dla mnie lepiej wziąć roczny (rezygnując z PO za rok) konktakt w zespole który już znam i umiem z nim grać i poczekać aż Mavs za rok wynagrodzi dodatkowo tą lojalność dłuższym kontraktem niż brać 7mln więcej z wiadomą rolą rezerwowego co się nie zmieni po sezonie. I co ? za rok rezygnując z PO mając gorszy PR dostanie lepszy i dłuższy kontrakt? Raczej znowu 1+1 co w przypadku coraz starszego Brooka nie jest opcja korzystną. 

Nie wiem jak inni, ale ja osobiście wolę aby pozostał z drużyną do której trafił w sezonie i z którą już run w PO zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Lopez to chyba nawet lepszy rim protector od Capeli jakby co, ale ogólnie rozumiem co chcesz przekazać. To będzie chyba pierwsza w historii walka dwóch klubów o jednego zawodnika, w której oba kluby będą próbowały przekonać gracza, żeby wybrał tą samą ofertę ;)

Na pewno bedzie to Pierwszy przypadek w historii gdzie GM składa do podpisu ofertę gdzie gracz dostaje 70% podwyżki względem oferty drugiego klubu, a trzy dni później ten gm dzwoni do gracza i mówi, nie mogę wycofać oferty już bo dałem ci ja do podpisu wydrukowaną, ale weź Przemyśl czy chcesz grac u nas bo jednak nie damy ci  minut ziomek. ;) 
 

@Szulim ja tez rozumiem twoje podejście, uwierz pomimo mojego beefu z OKC, to jakby Mavs mu dali te chociaż 12mln czy 13 na rok to sam bym zagłosował na Mavs. Ale tu mamy 70% podwyżki przy identycznym kontrakcie, to mało jest wg ciebie ? Jakbym mógł głosować na pewno zagłosowałbym za OKC w tym momencie. Zapominasz Tez ze Brook może liczyc ze Capela się polamie, nie należy do terminatorów 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

I co ? za rok rezygnując z PO mając gorszy PR dostanie lepszy i dłuższy kontrakt? Raczej znowu 1+1 co w przypadku coraz starszego Brooka nie jest opcja korzystną. 

Nie wiem jak inni, ale ja osobiście wolę aby pozostał z drużyną do której trafił w sezonie i z którą już run w PO zrobił

Brook ma 33 lata, więc jakieś dłuższe umowy to raczej w grę nie wchodzą. Gdyby nie było oferty Thunder, to pewnie wziąłby deal od Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Lopez to chyba nawet lepszy rim protector od Capeli jakby co, ale ogólnie rozumiem co chcesz przekazać. To będzie chyba pierwsza w historii walka dwóch klubów o jednego zawodnika, w której oba kluby będą próbowały przekonać gracza, żeby wybrał tą samą ofertę ;)

Wiesz co? A chyba nawet nie będziesz musiał walczyć.

36 minut temu, fluber napisał:

@Eld weź coś obiecaj capeli Lopezowi i użyjemy punktu 5.33c regulaminu;) 

Drogi Brooku Lopezie. Proszę podpisz ze mną te 34/2. Obiecuję, że dostaniesz możliwie jak największe minuty, a w pewnych matchupach w playoffs może nawet i s5. Za rok mam nadzieję, że po udanych playoffs obiecuję Ci, że jak odrzucisz opcję gracza na 17M to zapewnię Ci więcej GWARANTOWANYCH pieniędzy, ale rozłożymy je na 3 lata. Dodatkowo obiecuję Ci, że Cię nie wymienię - wszak nie po to daję Ci Trade Kickera 15%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

 

Drogi Brooku Lopezie. Proszę podpisz ze mną te 34/2. Obiecuję, że dostaniesz możliwie jak największe minuty, a w pewnych matchupach w playoffs może nawet i s5. Za rok mam nadzieję, że po udanych playoffs obiecuję Ci, że jak odrzucisz opcję gracza na 17M to zapewnię Ci więcej GWARANTOWANYCH pieniędzy, ale rozłożymy je na 3 lata. Dodatkowo obiecuję Ci, że Cię nie wymienię - wszak nie po to daję Ci Trade Kickera 15%. 

@ozzy110 proszę przyjechać na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 

@Szulim ja tez rozumiem twoje podejście, uwierz pomimo beefu jakby Mavs mu dali te chociaż 12mln czy 13 na rok to sam bym zagłosował na Mavs. Ale tu mamy 70% podwyżki przy identycznym kontrakcie, to mało jest wg ciebie ? 

Nie jest mało - dlatego rozpisałem mój tok myślenia. Jakby decydowały tylko względy finansowe to by brał OKC zdecydowanie. Tylko pomyślmy czy zawodnik który w beGM zarobił już całkiem zacną kasę - nie woli większej stabilizacji? 

@karpik raz próbował go podebrać i dzięki temu miał wysoki kontrakt, a na koniec dopiął swego i go podkupił od nieświadomego Evity ;) i dobrze zrobił bo pokazał Brookowi że o nim pamiętał 

1 minutę temu, fluber napisał:

Brook ma 33 lata, więc jakieś dłuższe umowy to raczej w grę nie wchodzą. Gdyby nie było oferty Thunder, to pewnie wziąłby deal od Pacers.

może tak, może nie - też uważam że oferta Mavs jakby była ze 2-3 mln większa to byłby już no-brainer, ale nadal ma więcej argumentów sportowych. 

Natomiast co do długości kontaktów - czemu za rok nie może dostać już czegoś w stylu 30/3 ? Brook się dobrze starzeje, wciąż jego wartość pod koszem jest dobra, i jeszcze rzuca 3pt na solidnym poziomie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@ozzy110 proszę przyjechać na forum

Ups. Co znów zrobiłem nie tak? Co to ten punkt 5.33c?

--------------

O cholera.....

"5.33c. - od momentu otwarcia kopert z reofertami do momentu zamknięcia głosowania w danej turze zabronione jest składanie obietnic i deklaracji dla graczy którzy dostali oferty/kontroferty/reoferty. Jeśli GM nie dostosuje się do tego zakazu, oferta jego drużyny dla danego gracza zostanie wykreślona w głosowaniu o podpis zawodnika."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ups. Co znów zrobiłem nie tak? Co to ten punkt 5.33c?

--------------

O cholera.....

"5.33c. - od momentu otwarcia kopert z reofertami do momentu zamknięcia głosowania w danej turze zabronione jest składanie obietnic i deklaracji dla graczy którzy dostali oferty/kontroferty/reoferty. Jeśli GM nie dostosuje się do tego zakazu, oferta jego drużyny dla danego gracza zostanie wykreślona w głosowaniu o podpis zawodnika."

A to tez nie możesz od razu cos obiecać Capeli i odkręcić to wszystko? xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

A to tez nie możesz od razu cos obiecać Capeli i odkręcić to wszystko? xd 

Nie. Bo to wykreśli tylko moje 50/2, a nie reofertę Lakers.

A poza tym chcę Capelę, a Brogdona nie bo mnie zawiódł to raz, a dwa - nie ma dobrej prasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Eldem wyje%#$liście z Rady :) 

Alonzo proszę Cię. Przegrałeś wtedy głosowanie 3:1 i rzuciłeś szantażem, że odejdziesz jak January obejmie NOP. 

Sam odszedłeś, sam nacisnąłeś przycisk "wyjdź z rozmowy". Nikt Cię nie wyjebał.

4 minuty temu, karpik napisał:

Nie, musiałby to zrobić @january ;)

Już widzę jak odpuszcza tyle picków.

Pędzi na Szombierki do nabliższego faxu z obietnicą, że aż się za nim dymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eld napisał:

Ups. Co znów zrobiłem nie tak? Co to ten punkt 5.33c?

--------------

O cholera.....

"5.33c. - od momentu otwarcia kopert z reofertami do momentu zamknięcia głosowania w danej turze zabronione jest składanie obietnic i deklaracji dla graczy którzy dostali oferty/kontroferty/reoferty. Jeśli GM nie dostosuje się do tego zakazu, oferta jego drużyny dla danego gracza zostanie wykreślona w głosowaniu o podpis zawodnika."

Żenujące. Kompromitujesz się coraz bardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał:

To zależy - oba kontakty są na 1+1 PO, Brook będzie wybierać pomiędzy graniem z ławki za 7mln więcej, lub dużymi minutami w S5 mavs za mniejsze pieniądze wprawdzie, ale zdecydowanie korzystniej w kontekście pokazania się na kolejną wolną agenturę za rok - gdzie kasy na rynku będzie więcej niż w tym roku?

Skąd myśl, że Brook dostanie s5 w Mavs? Przecież podpisali dopiero Wooda, o którego mocno walczyli na FA. Dostał duży hajs, ego to w sumie ma gwiazdy i taki grajek ma grać z ławki? Niemożliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.