Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

A cap holdy RFA przecież nie wliczają u nas do cap space

Nie wiem co Ty próbujesz tu wymyślić, ale to nieprawda i w żaden sposób nie zmienia Twojej sytuacji :)

2 minuty temu, Eld napisał:

Do tego też nigdzie nie jest napisane, że nie mogę zmienić rozpiski kontraktu Randle

Randle już podpisał kontrakt. Bez przesady, już się go nie da zmienić, mogłeś go przecież trzymać na cap holdzie, nie zrobiłeś tego, Twoja strata.

Prawda jest taka, że chcąc zmieścić Powella i Capelę, musisz zrzucić Anunoby i Okoro/Zubaca. Śmiesznie trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Randle już podpisał kontrakt. Bez przesady, już się go nie da zmienić, mogłeś go przecież trzymać na cap holdzie, nie zrobiłeś tego, Twoja strata.

I tak założenie było takie, że głębia w tej grze jest gówno warta w tej grze bo mając zajebistą głębie gdzie #5 RL draftu grał po 8-10 minut ledwie wdrapałem się na 7 seed, więc postanowiłem poświęcić głębię za niego.

W momencie podpisywania Randle nie miałem pojęcia, że takie jaja wyjdą z s'n't. Nic by to nie zmieniło.

Liczyłem wczoraj do 2:30 w nocy. Trochę późnawo. Przeliczę raz jeszcze i jak trzeba będzie, cóż - trzeba będzie poszukać nowego domu dla OG. S5 w postaci Brogdon - Powell - SGA - Randle - Capela + MLE + BaE + jeden dogadany gracz za minimum przychodzący po III turze grający w RL 30 mpg powinna wypchnąć mnie przynajmniej z play-in, a i może HCA zapewnić co póki co Denver mi strasznie ułatwia. 

Więc nie, to nie jest śmieszne. To jest właśnie patologia naszej gry. Jak nie masz nazwiska, a masz głębie to na nic więcej nie licz. 

A zapewniam, że to dopiero początek bo kumulacja długofalowego planu ma przyjść w przyszłe FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Zacytowałem, ale nie chodzi mi tu o LBS i Elda, a o innych GMów. Pięknie została u nas zweryfikowana  bezczelna propaganda i hipokryzja (przepraszam że również przyłączam się do grupy osób, która nadużywa tych mocnych zwrotów przez co tracą one u nas swoją moc, ale tu są naprawdę adekwatne do sytuacji) z poprzedniego sezonu, gdzie naczytałem się tutaj o wyższości Tima Hardawaya Jr. i Mikea Conleya nad Mitchellem i Lowrym - przez co czułem długo olbrzymi niesmak i do tej pory z niektórymi GMami nie wdają się tu w bezsensowne dyskusje.. Mam nadzieję, że da to do myślenia GMom obserwującym to z boku. Obaj ci gracze spadają u nas do III tury FA, a Ronnie tak chwalący Hardawaya zamiast jemu, złożył ofertę mojemu Boucherowi - doceniam walkę @RonnieArtestics o wynik i graczy, ale tylko jak ma to jakąś logikę. Z tego co o nim pisałeś - to gdyby Hardaway był tak dobry, to dostałby od Ciebie ofertę najpóźniej właśnie w II turze FA. Z rl możemy tez porównać jaka była walka o Lowrego, który ostatecznie wylądował w moim Miami i to za wyższe pieniądze niż Conley ostatecznie został w Jazz. Tu również po tym co GMowie będą mogli zaproponować Conleyowi w III turze FA (przypominam, że to główny kreator naszego tegorocznego BeGMowego mistrza - co powinno tez dawać do myślenia) widać jak zła była decyzja Lowrego, którego w rl Heat musieli przepłacić. 

Warto pamiętać, że w poprzednim sezonie Warren z jakiegoś niezrozumiałego powodu odrzucił od nas 72/4 od Charlotte, a Duncan Robinson skoro rok temu nie wziął 54/4 to nie rozumiem dlaczego miałby rozważać coś innego niż 60/3+1PO w tym sezonie. W Heat zgarnął właśnie 90mln na 5 lat (w ostatnim roku ma chyba 8,8mln gwarantowane). Jasne, że jest przepłacony, ale jak dla mnie kontrakt musi się u niego zaczynać przynajmniej od tych 13mln$ albo bierze QO, bo on naprawdę będzie miał teraz cholernie ważną rolę w rl Heat gdzie poza Bamem zasłony mu będzie stawiał chociażby Lowry - kolejny gracz, który go będzie kreował. 

A widziałeś może mój skład zanim to napisałeś ? Mam samych guardow, Keldona, kenyona i olynyka, harrella który jest na wylocie. Chyba logiczne ze jak już wziąłem na ostatnią chwile przed II turą vanVleeta, nie chce już brać po prostu kolejnego guarda. Wiec Żeby była jasność Ja nie uważam nadal żeby Boucher był lepszym zawodnikiem niż THJ, ale chce mieć po prostu zbilansowany skład… podobnie nie atakowalem Conleya, derozana czy Grahama, bo ich po prostu nie potrzebuje … :o

 

gdyby wypalił mój deal z OKC i spuściłbym  gdzieś Campazzo za ciut niższy kontrakt miałbym nurkica, Okoro i miejsce na thj. Niestety nie wypalił wiec plany musiałem szybko zmienić. Szkoda mi tego thj ale teraz to już go nie chcę. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Takim ze znowu chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko. I sie znowu zapętliłeś jak zawsze :).

Tobie radzę o mnie i do mnie nie pisać. Nie życzę sobie tego od człowieka reprezentującego taki, a nie inny poziom kultury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eld napisał:

Tobie radzę o mnie i do mnie nie pisać. Nie życzę sobie tego od człowieka reprezentującego taki, a nie inny poziom kultury. 

To zmień se forum elfik jak ci się nie podoba. 

@karpik czy oferta za capele jest w ogóle legalna ? Po zrzuceniu wszystkich capholdow procz powella Eld ma tylko 11mln max cap space a zaproponował mu 25na rok. Wiec to nie jest jak dla mnie wymagane 50%. Inni musieli zrzucać capholdy/zrobić 50% przed II tura żeby zlozyc jakieś oferty a tu widzę Eld sobie w kulki leci jawnie.

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

To zmień se forum elfik jak ci się nie podoba. 

Jeszcze jedna taka odzywka.

Przypominam Ci, że uratowałem Ci dupsko przynajmniej przed porządnym banem, jak i nie przed perma banem. Skoro piszę, że sobie nie życzę to lepiej tak zrób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Jeszcze jedna taka odzywka.

Przypominam Ci, że uratowałem Ci dupsko przynajmniej przed porządnym banem, jak i nie przed perma banem. Skoro piszę, że sobie nie życzę to lepiej tak zrób.

A ja sobie nie życzę żebyś w ogóle pisał na tym forum i co mam teraz z tym zrobić ? Kiesteś na publicznym forum, więc pozwól że będę sobie pisał o tobie i do ciebie kiedy tylko bardzo, ale to bardzo będę miał na to ochotę. 
 

I Skończ już z tym wypominaniem wszystkim ile to dla nich nie zrobiłeś. Męczące to jest już. Dałeś mi bana tylko na trzy dni bo miałeś w danym momencie w tym swoj pieprzony interes a nie z łaski dla mnie, wszyscy tu to widzieli tylko nie Ty. :) 
 

PS. Dla jednych brakiem kultury bedzie pisanie wyzwisk a dla drugich nie wywiązywanie się z umów biznesowych dżentenElfie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Eld napisał:

Jakim cudem? :D

No, a jak chcesz podpisać kogoś z cap space, a potem mieć full MLE? :)

33 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 czy oferta za capele jest w ogóle legalna ? Po zrzuceniu wszystkich capholdow procz powella Eld ma tylko 11mln max cap space a zaproponował mu 25na rok. Wiec to nie jest jak dla mnie wymagane 50%. Inni musieli zrzucać capholdy/zrobić 50% przed II tura żeby zlozyc jakieś oferty a tu widzę Eld sobie w kulki leci jawnie

W sumie masz rację, ale sprawa nie jest zero-jedynkowa, więc najlepiej , żeby @ozzy110 i reszta rady podjęli decyzję. W sumie kolejny raz mogą tym Eldowi uratować dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A ja sobie nie życzę żebyś w ogóle pisał na tym forum i co mam teraz z tym zrobić ? Kiesteś na publicznym forum, więc pozwól że będę sobie pisał o tobie i do ciebie kiedy tylko bardzo, ale to bardzo będę miał na to ochotę. 
 

I Skończ już z tym wypominaniem wszystkim ile to dla nich nie zrobiłeś. Męczące to jest już. Dałeś mi bana tylko na trzy dni bo miałeś w danym momencie w tym swoj pieprzony interes a nie z łaski dla mnie, wszyscy tu to widzieli tylko nie Ty. :) 
 

Gdybym był kawałem skurwiela, to przywrócił bym wszystkie Twoje wyzwiska jakie padły publicznie i obrażające kogo Ci się tam udało i na każde po kolei wysłał zgłoszenie do innego moderatora.

Ciekawe jak by zareagował jak był by to na przykład Borys. 

Więc proszę - nie drażnij mnie. Wczoraj miałem bardzo ciężki dzień, usnąłem o 3:00, wstałem przed 8:00 i naprawdę nie chcę być tym skurwielem Ronnie, ale nie prowokuj mnie, stąd ładnie proszę. Przestań do mnie i o mnie pisać.

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

PS. Dla jednych brakiem kultury bedzie pisanie wyzwisk a dla drugich nie wywiązywanie się z umów biznesowych dżentenElfie :)  

Nie wiem czy czytałeś, ale by nam to nie przeszło z tego samego powodu z jakiego nie przeszedł mi Allen. Słyszałeś kiedykolwiek o BYC przy snt? Nie? Ja też nie...na kogo byś wtedy winę zrzucał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

Gdybym był kawałem skurwiela, to przywrócił bym wszystkie Twoje wyzwiska jakie padły publicznie i obrażające kogo Ci się tam udało i na każde po kolei wysłał zgłoszenie do innego moderatora.

Ciekawe jak by zareagował jak był by to na przykład Borys. 

Więc proszę - nie drażnij mnie. Wczoraj miałem bardzo ciężki dzień, usnąłem o 3:00, wstałem przed 8:00 i naprawdę nie chcę być tym skurwielem Ronnie, ale nie prowokuj mnie, stąd ładnie proszę. Przestań do mnie i o mnie pisać.

Nie wiem czy czytałeś, ale by nam to nie przeszło z tego samego powodu z jakiego nie przeszedł mi Allen. Słyszałeś kiedykolwiek o BYC przy snt? Nie? Ja też nie...na kogo byś wtedy winę zrzucał?

To może ty przestań się jak dziecko zachowywać i pisać mi ze nie mogę na publicznym forum o Tobie niczego napisać, bo sobie nie życzysz. Dziękuje za uwagę życzę na tyle miłego dnia, żebyś nie musiał się użalać nad swoim losem publicznie.

 

a co do snt - jesli trade by nie przeszedł z powodu Oklahomy to chyba logiczne ze wina byłaby Twoja, a nie moja ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

To może ty przestań się jak dziecko zachowywać i pisać mi ze nie mogę na publicznym forum o Tobie niczego napisać, bo sobie nie życzysz. Dziękuje za uwagę życzę na tyle miłego dnia, żebyś nie musiał się użalać nad swoim losem publicznie.

Zadałem Ci pytanie, a kultura nakazuje odpowiadać na nie. Przy okazji masz okazję poprawić swój PR.

14 minut temu, Eld napisał:

Nie wiem czy czytałeś, ale by nam to nie przeszło z tego samego powodu z jakiego nie przeszedł mi Allen. Słyszałeś kiedykolwiek o BYC przy snt? Nie? Ja też nie...na kogo byś wtedy winę zrzucał?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Eld próbuje zatopić Thunder ofertą dla Capeli, LBS jest podczas tego FA chyba trzymany w garażu przez Timberwolves i stamtąd składa wymuszone nie wiadomo czym oferty pod tytułem "nie wezmę Minnesocie za darmo Conleya mimo, że mogę", a Wy tu zaczynacie rozmywać temat;)

No cóż może Łbs będzie miał szczescie i Joe zostanie w Golden. Przegrywając w sumie by wygrał. Zobaczymy, co przyniosą finalne oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

Zadałem Ci pytanie, a kultura nakazuje odpowiadać na nie. Przy okazji masz okazję poprawić swój PR.

 

Odpisałem ci na twoje pytanie. Jeżeli deal by nie przeszedł przez Oklahome to bym zrzucał winę na Oklahome. Proste?

 

ps. Skoro twierdzisz ze nie mam kultury to nie wymagaj jej ode mnie w następnym swoim poście ;) na ogół jestem kulturalny dla ludzi,  którzy na to zasługują, ty nie zasługujesz niestety po ostatniej akcji na nic innego jak przezwisko Elfik ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Odpisałem ci na twoje pytanie. Jeżeli deal by nie przeszedł przez Oklahome to bym zrzucał winę na Oklahome. Proste? 

Ale nie przeszedł by nie przez Oklahomę, ale przez nieznajomość Twoją i moją zasady BYC w snt. Więc na kogo byś zrzucał winę? Na mnie, że jej nie znałem? Na Karpia który to wygrzebał? Czy na Radę, że nam tego nie puściła.

Żeby być szczerym ja do dziś żałuję tego Turnera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Ale nie przeszedł by nie przez Oklahomę, ale przez nieznajomość Twoją i moją zasady BYC w snt. Więc na kogo byś zrzucał winę? Na mnie, że jej nie znałem? Na Karpia który to wygrzebał? Czy na Radę, że nam tego nie puściła.

Żeby być szczerym ja do dziś żałuję tego Turnera.

 

Powtorze: Jeżeli nie przeszedłby przez twoją sytuacje w salary to winę przypisałbym tobie. Nie wymagaj ode mnie ze jak ktoś składa mi jakieś oferty będę zawsze sprawdzał ich arkusz czy tam się wszystko zgadza. Już wystarczy ze muszę znać takie zasady jak medical reasons to end career dla swojego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Powtorze: Jeżeli nie przeszedłby przez twoją sytuacje w salary to winę przypisałbym tobie. Nie wymagaj ode mnie ze jak ktoś składa mi jakieś oferty będę zawsze sprawdzał ich arkusz czy tam się wszystko zgadza. Już wystarczy ze muszę znać takie zasady jak medical reasons to end career dla swojego zespołu. 

Ale BYC nie polega na sytuacji w salary, a na różnicy między kontraktami więc nie mógł byś zrzucać winy na mnie.

Nie mniej wstępnie szczerze gratuluję Ci Jusufa, bo pewnie coś tam przebijesz Karpika. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie zdrowy bo u mnie jakieś fatum nad nim wisiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ale BYC nie polega na sytuacji w salary, a na różnicy między kontraktami więc nie mógł byś zrzucać winy na mnie.

Nie mniej wstępnie szczerze gratuluję Ci Jusufa, bo pewnie coś tam przebijesz Karpika. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie zdrowy bo u mnie jakieś fatum nad nim wisiało.

Nie muszę już chyba przebijać bo małe prawdopodobieństwo ze karpik nie wygra nikogo z pięciu wyżej ustawionych zawodnikow. Ale może jak i tak przebije do ostatniego centa to dostanę +5 do kultury organizacji od Alonzo, wiec kto wie, może przebije :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.