Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@RonnieArtestics

ja nigdzie nie napisałem, że Twój klub nie jest stabilny - napisałem po prostu, ze mój jest stabilny - a to zasadnicza różnica :) 

Napisałem też, że kontrakt 3+1PO daje Boucherowi większą stabilizację i komfort, niż 1+1PO. Nic nie pisałem w tym poście o Twoich ruchach kadrowych. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że kontrakt Aldridgea zaburzył Tobie całe FA i wymusił różne ruchy, których nie planowałeś - nawiasem mówiąc odnośnie mojego Princea - ja miałem to samo po tym jak zaryzykowałem ściągając Noela i nie oddając Haslema w wymianie oraz dotrzymując słowa danego Pelle - wchodząc przez co w luxury tax i w konsekwencji w hard cap - co jest dla mnie słabe jak ktoś się u nas nabija(ł) z Haslema i Pelle - bo wystarczyło tu być niesłownym i nie był bym w podatku i tym samym nie byłoby wyprzedaży  Princea i Noela.

Odnośnie tej umowy dla Bouchera - chciałem mu zaproponować umowę fair względem innej propozycji którą dostał - a więc od Ciebie. Jak inwestuję w gracza nie chcę wygrać przez kunktatorstwo dlatego, że Ty wygrywasz Nurkicia, a chcę by argumentem było to, że Boucher dostał po prostu dobrą ofertę ode mnie. 

Ogólnie do tej pory nie miałem szczęścia na FA nie licząc oczywistości (maxy dla KATa i Mitchella); W poprzednim roku z powodu wymuszonego zejścia z hard capu właściwie nie uczestniczyłem w FA, a podczas mojego pierwszego FA musiałem przepłacić Josepha (względem Knicks) żeby go wygrać - uważam, że on ma fair kontrakt (no moooze mógłby być minimalnie niższy) i jest u nas niestety niedoceniany - co odczułem na własnej skórze przy jego ocenie. Oubre dałem fair kontrakt - porównywalny do tego co miał u mnie dostał właśnie w rl od Charlotte (czyli po prostu go nie przepłaciłem), a za McGrudera były głosy, że powinienem płacić mu po 7mln. Z Trierem - również go głosujący przecenili i ze mną ostatecznie nie przedłużył. Zatem nie bardzo trafiłem do tej pory z tymi kontraktami na FA - a dawałem wszystkim długie ryzykując i ryzyko się nie opłaciło przy żadnym. Mam nadzieję, że z Boucherem w ońcu nie wtopię. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cvbe napisał:

2. Tak.

Ale kwestię drugiego pytania omówimy bardzo dokładnie i przed następnym FA wpiszemy do regulaminu.

Mój komentarz do tego, bo za niespełna trzy godziny zobaczycie reoferty i zacznie się grillowanie mnie, a ja raczej nie będę miał ochoty tego czytać przed spaniem.

Kto powinien, ten wie co się stało, że wyskoczyłem z taką, a nie inną ofertą dla Capeli, więc za błędy się płaci. Głupota też kosztuje. Rozkojarzenie też może sporo kosztować. 

Wielki k**** radny przez dwa lata ( piszę o sobie ), a liczyć nie umie. 

Dobrej nocy wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LONGER01 napisał:

Los Angeles Lakers: 

Clint Capela 101/4 (3+1 PO), 15% TK, SnT do Thunder za: Malcolm Brogdon, OKC '26 1st, OKC '28 1st, HOU '23 2nd, NYK '23 2nd, LAL '23 2nd.

@Eld żartujesz, prawda? Przecież już ban na 3 turę byłby lepszy i to w c***! :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

@Eld żartujesz, prawda? Przecież już ban na 3 turę byłby lepszy i to w c***! :)

2x 1st odchodzą, w innych dealach 2x 1st przychodzą. Poza tym pisałem - za głupotę się płaci. Możecie to śmiało nazwać najgorszym dealem ever. Przyjmuję każdą obelgę. Nie chcę bana na III rundę i stracić Powella za frajer.

Do tego miałem do wyboru albo skończyć z 6 graczami przed III turą, bez żadnej sensownej ławki bo wszystkie cap holdy musiał bym zrzucić i do tego stracić OG Anunobiego, albo zrobić to co powyżej. Wybrałem dla mnie Thunder moim zdaniem mniejsze zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

jasiek wam dobrze robi czy jaki c***? moze i ja sie zglosze w takim razie z davisem za brogdona, jezeli to dymanie stulecia

W moim odbiorze nie dyma, a pomaga ale to byś się musiał mocno zapoznać z sytuacją Thunder. 

Ale śmiało. Ulżyj sobie. Masz ku temu okazję. I tak się nasłuchałem nie tyle od uczestników beGM takich słów w ten weekend, a od najbliższych gdzie przy składaniu kontrofert wyłączyło mi to myślenie, że mnie naprawdę jebie co macie zamiar o tym pisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Imho była spora szansa, żeby ten Powell poczekał na Ciebie do 4 tury jakby dostał obietnicę dużego hajsu

Nie musiał by dostawać żadnej obietnicy bo wie, że na stole tak czy siak czekał by na niego dalej ten sam kontrakt. Ale tu się sprawa rozbiła o OG Anunobiego którego po prostu nie chcę stracić. Mam go od 1 tygodnia jak objąłem Thunder.

Tak jak napisałem. 2x 1st poszły za głupotę i rozkojarzenie, na 1sty przyjdą w innych transferach, a że mam stosunkowo młody skład to ich prime powinien właśnie na te lata przypadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to c***a wiem się okazuje, no ale deal wyszedł strasznie c***owy dla Thunder tak obiektywnie. Szkoda, że tak wyszło. Dziwne jest w ogóle to wejście w Capele z taką kwotą. 

2 minuty temu, Eld napisał:

2x 1st poszły

+ Brogdon + 2nds za jednak przepłaconego Capele

Btw, te picki są tak odległe Eld, że ciężko cokolwiek przewidzieć, a tam żadnej protekcji nawet nie ma. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

A no to c***a wiem się okazuje, no ale deal wyszedł strasznie c***owy dla Thunder tak obiektywnie. Szkoda, że tak wyszło. Dziwne jest w ogóle to wejście w Capele z taką kwotą. 

Abstrakcyjna sytuacja, cos Gm Tunder nie ma szczęścia do tych deali z Lakers, chcąc zrobić im krzywdę, zrobiłbym ich nietykalnymi w drodze do mistrzostwa praktycznie. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

A no to c***a wiem się okazuje, no ale deal wyszedł strasznie c***owy dla Thunder tak obiektywnie. Szkoda, że tak wyszło. Dziwne jest w ogóle to wejście w Capele z taką kwotą. 

Capela w tym sezonie zarobi ponad 18M. W przyszłym 19M. W tym się niesamowicie rozwinął i jest easy top 6-8 centrów w lidze. Pierwotnie miałem dać mu 40/2, ale o 23:55 ( @LONGER01 potwierdzi ) po c***owym jak parodniowy barszcz dniu stwierdziłem "a c***, będzie ładnie wyglądało".

No to ładnie w c*** wygląda. Tak jak pisałem. Za głupotę i rozkojarzenie się płaci. Nawet nie zamierzam tego bronić. Co najwyżej tłumaczyć dlaczego wolałem coś takiego niż bana na III turę i stracić OG. Wierz mi. Przeliczałem na wszelakie możliwe sposoby. 

No i dodatkowym plusem tej w c*** minusowej oferty jest to, że być może uda mi się uratować część cap holdów bo na ten moment to wygląda, że Lopez to z ławki będzie grał za 17M rocznie, a Capela w s5.

Od dwóch lat miałem piepszonego pecha z centrami. No to teraz będę miał dwóch z top 8 rim protectorów i interior def w składzie, z czego jeden jeszcze za trzy rzuca...

No chyba, że Lopez stwierdzi, że wali granie z ławki za Capelą i te ekstra 5-7M rocznie go nie przekonują bo i tak w Bucks zarobił w cholerę kasy za czasów SlaKB, a w Dallas 25 czy tam 27M i on chce gdzieś grać, ale w s5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january nie bądź skończonym kutafonem i pozwól Eldowi chociaż zastrzec te picki w top3.. Bądź człowiekiem.. Eld tu jest gwałcony przez 10 mudżinów pod prysznicem.. dajcie mu chociaż wazelinę.. 

Ogólnie trochę śmiesznie wyszło - rok temu Eld oddał Jaśkowi niezastrzeżony 1st pick za nieco ponad 5mln$ (gdzie przykładowo Qcin oddał taką samą kasę niedawno do Wizards za free o czym warto pamiętać), później Eld wyjeb$#ł mnie z Rady jak sprzeciwiłem się oddaniu Pels w ręce Jaśka, a teraz za Capele oddaje Jaśkowi Brogdona i 2 niezastrzeżone 1st picki. Zaczynam się zastanawiać, czy January nie rozbudowuje swojej fili klubów na Zachodzie do 3.. 🤔

Z innej beczki - @tangiers co to znaczy kontrakt maxymalny dla Doncicia? Czy uwzględnia to DPE dla Luki? Warto to sprecyzować, żebyśmy wiedzieli na co głosujemy. 

Szanowna Rado: @ozzy110 @LONGER01 @cvbe @Ashigaru

Co z moim Trade Kickerem dla 4 podstawowych graczy? Rozumiem, że przechodzi bez głosowania skoro go nie ma w szablonie. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.