Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, karpik napisał:

Są, moja i Hawks nielegalna :)

Także Duncan raczej spada do III tury, bo 44/4 bez PO odrzuca bez zastanowienia.

Ogarnę się i poprawię bo robiłem ten arkusz na wpół żywy. Jakby coś się jeszcze znalazło to dawaj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

W sumie to nie wiem czy capela nie wolałby 50/2 niż 100/4 i zaoranie klubu w którym będzie grał. 

Chociaż to 50/2 chyba też ora klub? 

W sumie w Dallas chyba by mu źle nie było? ;)

Clint ma możliwość zostania filantropem i uratowania OKC, musi tylko zrezygnować z 35 mln, ale pamiętajcie, że szacunek jest bezcenny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

W sumie to nie wiem czy capela nie wolałby 50/2 niż 100/4 i zaoranie klubu w którym będzie grał. 

Chociaż to 50/2 chyba też ora klub? 

chyba te 50/2 orze podobnie jak 100/4 - jednakże po co miałby rezygnować z gwarantowanych dodatkowych 50mln? i to w drużynie, która nawet mimo kradzieży jaką właśnie przeżywa, będzie nadal jedną z lepszych na zachodzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

 

No chyba, że Lopez stwierdzi, że wali granie z ławki za Capelą i te ekstra 5-7M rocznie go nie przekonują bo i tak w Bucks zarobił w cholerę kasy za czasów SlaKB, a w Dallas 25 czy tam 27M i on chce gdzieś grać, ale w s5.

Pytanie co z Brookiem? No bo mając Capele - czy Brook pójdzie za kasą i mniejszymi minutami czy weźmie jakiś konktakt typu 1+1 z mniejszą kasą ale S5 i za rok powalczy o dłuższy kontrakt?

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

ja bym tak nigdy nie wydymał żadnego GMa. Są granice..

Najgorsze jest, ze to się powtarza. (Pamiętna wymiana 1 rundy za cash) 

moim zdaniem ten deal powinien zostać zablokowany albo niech chociaż na forum rady przetoczy się dyskusja, aby mogła podejmować interwencje w takich przypadkach, bo znowu mamy sytuacje, ze teoretycznie doświadczony Gm, podejmuje bardzo złe decyzje, wzmacniając znowu ten sam zespół. A odpowiedni mechanizm (taki, o której wspomniałem wcześniej z poszanowaniem zasad begmoweskiej demokracji) może ratować rozgrywkę przed utrata balansu. 
 

bo te ruchy Tunder są w chhj nierealistyczne, a to swoją droga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LONGER01 napisał:

Zawsze może odrzucić resztę ofert jak obiecasz że dasz mu w III turze te same pieniądze

Obiecanki są zabronione :)

Ale i tak moim zdaniem Robinson odrzuca, bo te 44/4 to dramatyczny kontrakt dla niego, z PO można jeszcze przemyśleć sprawę, a tak, to bez sensu dla Duncana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Are przez 2 lata pisałeś elaboraty jakim to jesteś genialnym GMem a tu gasisz pożar benzyna, bezsensowny ruch Thunder, inna sprawa ze Lakers to w przyszłym roku będą mieli tyle podatku do zapłacenia ze pewnie za maks 2 pata January będzie chciał zmieniać system finansowy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

tylko że u nas nie ma tyle pieniędzy aby Robinson miał bogatszą alternatywę

Może z kimś podpisać 3-letnie MLE lub chociaż dostać od Sixers PO w ostatnim roku.

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

czy w przypadku extension takiego Williamsa tez muszę rozpisywać rok po roku kontrakt?

Nie trzeba.

20 minut temu, Szulim napisał:

Pytanie co z Brookiem? No bo mając Capele - czy Brook pójdzie za kasą i mniejszymi minutami czy weźmie jakiś konktakt typu 1+1 z mniejszą kasą ale S5 i za rok powalczy o dłuższy kontrakt?

Jedyne oferty, które realnie zostaną Lopezowi na stole to Thunder i Mavs. Mógłbym próbować pojechać z żenującą narracją i przypomnieć, że załatwiłem Brookowi rok temu 26 mln/sezon, więc teraz on mi pójdzie na rękę i da zniżkę, ale chyba sobie daruję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.