Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Eld napisał:

Alonzo proszę Cię. Przegrałeś wtedy głosowanie 3:1 i rzuciłeś szantażem, że odejdziesz jak January obejmie NOP. 

Sam odszedłeś, sam nacisnąłeś przycisk "wyjdź z rozmowy". Nikt Cię nie wyjebał.

Dzisiejsza akcja dobitnie pokazuje, że miałem rację w 100% Eld :(  ja Ciebie tu grillować nie zamierzam - tylko przypomniałem przed czym ostrzegałem, a na czym się niestety właśnie przejechałeś.. 

3 razy przez ostatni rok Ciebie January wydymał - 1st pick'21, Pels i teraz, a Ty nadal tego bronisz.. 

Moja 1/29 Brooka Lopeza również będzie ambitna i postawi na siebie jako gracz s5 w Mavs zapewne, a nie jako zmiennik Capeli. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Moja 1/29 Brooka Lopeza również będzie ambitna i postawi na siebie jako gracz s5 w Mavs zapewne, a nie jako zmiennik Capeli. :) 

Nie musi już jak poczytasz posty powyżej. 

Moja oferta na Lopeza poprzez złamanie regulaminu właśnie stała się nieważna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Skąd myśl, że Brook dostanie s5 w Mavs? Przecież podpisali dopiero Wooda, o którego mocno walczyli na FA. Dostał duży hajs, ego to w sumie ma gwiazdy i taki grajek ma grać z ławki? Niemożliwe :)

@karpik sam pisał, że na wiele więcej minut nie ma co liczyć. Moim zdaniem różnica w kasie jest zbyt duża, aby te kilka (też niepewnych przecież) minut więcej miało tu znaczenie i zdecydowanie wygrywa oferta OKC. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Myślę że Pels finalnie spoko wymiany porobili i dobrze to wygląda, skrobne podsumowanie po tym jak zostaną wklepane akurat na powrót Marcusa;)

Eeee tam.. Jak by wykazali trochę stoicyzmu i cierpliwości Marcusa podczas FA, to by właśnie zgarnęli El Dorado od Thunder 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Eld napisał:

Ostatnie ostrzeżenie. Jeszcze słowo o mnie.

Mówię to jako moderator e-nba.pl.

i co Zbanujesz mnie za nazywanie Cie Elfem? Nie jest to obraźliwy, raczej taki pieszczotliwy, zwrot dla takiego słodziaki  jak Ty 😘

 

także Jak znalazłeś na to paragraf to banuj, Elfik. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Skąd myśl, że Brook dostanie s5 w Mavs? Przecież podpisali dopiero Wooda, o którego mocno walczyli na FA. Dostał duży hajs, ego to w sumie ma gwiazdy i taki grajek ma grać z ławki? Niemożliwe :)

Lopez akurat u mnie by pewnie startował, co nie zmienia tego, że Wood na pewno by więcej grał i kończył mecze. No, chyba, że przez offseason Wood by przypakował i zaczął sobie lepiej radzić z misiami na 5, to wtedy Wood pewnie by startował od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie wiem skąd ten pomysł. Pels mieli z 10 mln capspace to tyle co Jazz, którzy robią potencjslnie deal z Thunder i tam raczej do dorado nie ma ;)

Jasiu.. nie chce mi się tego wałkować - tam mogliby iść spokojnie w dealu do Thunder na niskich kontraktach (Oklahoma i tak musiałaby kogoś podpisać do końca FA) - chociażby Burks, Derrick Jones, czy Sumner. Nawet dowolne s&t Codiego wtedy byle się zgadzało i jakiś 3 team - kombinacji jest od groma.. dla chcącego - nic trudnego :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nie wiem skąd ten pomysł. Pels mieli z 10 mln capspace to tyle co Jazz, którzy robią potencjslnie deal z Thunder i tam raczej do dorado nie ma ;)

Żeby jakikolwiek potencjalny deal miał iść to by @Eld musiał trzymać jezyk za zebami i przyjąć Brooka XD 

także u mnie nadal cap space jest sporo jakby kogoś interesował ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

i co Zbanujesz mnie za nazywanie Cie Elfem? Nie jest to obraźliwy, raczej taki pieszczotliwy, zwrot dla takiego słodziaki  jak Ty 😘

także Jak znalazłeś na to paragraf to banuj, Elfik. 

1. Nie zbanuję Cię ja to po pierwsze. Zrobi to inny moderator i módl się aby nie trafiło na Borysa bo on nie ma wyczucia w karach i zamiast jakiś 24h może przywalić Ci tydzień lub dwa i może Cię kurcze III, a nawet IV tura ominąć. 

2. Nie zbanuję Cię za nazywanie mnie Elfikiem bo od dawna robił to @Regis i jakoś z tym żyję :). Ja tylko przywrócę Twoje wyzwiska do Flubera, Lucasa i kogo tam zwyzywałeś i je zaraportuję. Sam je usunąłem aby nie rzucały się w oczy, bo wczułem się w Twoją sytuację i wiedziałem, że Cię wkurw trzymał, ale skoro tak mi się odwdzięczasz za to, że nie poszedł deal który i tak by nam nie przeszedł? 

3. Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Imho ciężko byłoby powiedzieć Woodowi, że nie startuje, nawet mimo tego:

Jego cel to bycie gwiazdą, a nie 6th man of the year. Gwiazd się nie sadza na ławkę. 

Jakby go jakiś Embiid przeorał, to pewnie by zrozumiał, że to dla wspólnego dobra i dla maksymalizacji jego touches (bez Ziona może więcej atakować kosz) :)

Ja mam nadzieję, że Wood ostro pracuje i przerzuca ciężary i nie będzie takiego problemu, co nie zmienia faktu, że do Ziona i Wooda potrzeba jeszcze kogoś z kilogramami pod koszem, a najlepszym rozwiązaniem jest właśnie Lopez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

Żeby jakikolwiek potencjalny deal miał iść to by @Eld musiał trzymać jezyk za zebami i przyjąć Brooka XD 

także u mnie nadal cap space jest sporo jakby kogoś interesował ;) 

Ten zapis w regulaminie (moim zdaniem zbędny) miał służyć zupełnie czemu innemu i nie można pozwolić na jego jawne wykorzystywanie, tak jak próbuje to zrobić @Eld. Stworzymy precedens, który sprawi że w przyszłości wielu będzie go wykorzystywać i mocno zmieni to całe nasze free agency.  

7 minut temu, Eld napisał:

 

2. Nie zbanuję Cię za nazywanie mnie Elfikiem bo od dawna robił to @Regis i jakoś z tym żyję :). Ja tylko przywrócę Twoje wyzwiska do Flubera, Lucasa i kogo tam zwyzywałeś i je zaraportuję. Sam je usunąłem aby nie rzucały się w oczy, bo wczułem się w Twoją sytuację i wiedziałem, że Cię wkurw trzymał, ale skoro tak mi się odwdzięczasz za to, że nie poszedł deal który i tak by nam nie przeszedł? 

To słownik, nie ja:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nie bardzo wiesz o czym piszesz jak chodzi o schodzenie z kasy przez OKC ;).

Wiem doskonale, gdyż dość szczegółowo zagłębiłem się wtedy w sytuację Pels. :) Przypominam też, że pisałem też o 3 teamie oraz że musiałoby to być przed dealem po Looneya. Wiadomo jednak, że bronisz tu swojego stanowiska :P 

No nic- było - minęło. Ty znowu wygrałeś, moje - a nie mówiłem - zostało olane, a Eld będzie się musiał znów jakoś z tego wygrzebać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Regis napisał:

Ten zapis w regulaminie (moim zdaniem zbędny) miał służyć zupełnie czemu innemu i nie można pozwolić na jego jawne wykorzystywanie, tak jak próbuje to zrobić @Eld. Stworzymy precedens, który sprawi że w przyszłości wielu będzie go wykorzystywać i mocno zmieni to całe nasze free agency.  

tu się zgodzę, niestety już poszły konie po betonie

teraz Rada musi się zastanowić jak zmienić ten zapis przed kolejnym FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

To za co był ten poprzedni ban?

Jedno zgłoszenie = 1 ban.

Teraz, Szulim napisał:

tu się zgodzę, niestety już poszły konie po betonie

teraz Rada musi się zastanowić jak zmienić ten zapis przed kolejnym FA

 

6 minut temu, Regis napisał:

Ten zapis w regulaminie (moim zdaniem zbędny) miał służyć zupełnie czemu innemu i nie można pozwolić na jego jawne wykorzystywanie, tak jak próbuje to zrobić @Eld. Stworzymy precedens, który sprawi że w przyszłości wielu będzie go wykorzystywać i mocno zmieni to całe nasze free agency.  

Rada nie może nic zrobić bo prawo nie działa wstecz, ale do jednego z Ranych napisałem tak: to dopiszczie, że teraz musicie go zaaprobować bo tak mówi regulamin, ale już od następnej tury dopiszcie ( ja tylko mogę dopisywać jak coś bo temat jest zamknięty ), że jeśli zajdzie podejrzenie użycia tego punktu z premedytacją Rada zastrzega sobie prawo do nie zastosowania tego punktu.

 

8 minut temu, Regis napisał:

To słownik, nie ja:) 

Serio? :D

Bo to nawet miłe było bo spędzając setki godzin w world of warcraft, gdzie nick miałem również Eld ( no troszkę inny ) grałem właśnie nocnym elfem i za każdym razem kiedy tak pisałeś aż mi się stare dobre czasy raidów i PvP przypominały jak się tłukło hordę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

tu się zgodzę, niestety już poszły konie po betonie

teraz Rada musi się zastanowić jak zmienić ten zapis przed kolejnym FA

Tu się nie zgodzę. Elf jawnie leci w CH.... Powinnyśmy to piętnować, a nie nagradzać go brakiem akceptacji dla jego oferty złożonej Lopezowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.