Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

No ale CambyGOATcie i @Szulim czy uważacie ze Minnesota tez poszła ta droga? Oddaliśmy 1 rundowy pick np. za rok Howarda, na ławce mamy choćby Brunson-Melton-Tate,Howard i Robert Williams - wiec trochę chyba odbiegamy od reszty contenderow którzy uzupełniali skład Dotsonem, Carterem czy Mulderem. 

Wiec trochę niesprawiedliwe wrzucanie nas do jednego worka teraz? 

No oddanie first roundera za Dwight Howarda to był pokaz realizmu ze strony Wolves za co szanuje. January by jechał z narracją, że Nick Richards to w sumie ten sam impact i po latach gry, wiem że by to przeszło.

Teraz zabijacie się o KCPów i Taj Gibsonów, a przy bilansach i tak 90% nie uwzględni ich obecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

No oddanie first roundera za Dwight Howarda to był pokaz realizmu ze strony Wolves za co szanuje. January by jechał z narracją, że Nick Richards to w sumie ten sam impact i po latach gry, wiem że by to przeszło.

Teraz zabijacie się o KCPów i Taj Gibsonów, a przy bilansach i tak 90% nie uwzględni ich obecności.

No a czy poza oddaniem Lillarda za Georga (już chyba liczba krytyków tej wymiany mocno zmalała) to czy Sota wykonuje jakieś nierealistyczne ruchy od 1,5 sezonu? Za Aytona płaciłem tez jak za zboże i poza @MMM2121 chyba nikt publicznie tego ruchu nie pochwalił a raczej odbior był taki ze przeplacony i Ayton c***owy- wg Januarego to było zreszta ogromne osłabienie Minnesoty ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

2 sezony tu o to walczyłem, zresztą jak przeanalizujesz sobie moje propozycje bilansów dla innych teamów, to przywiązuję do głębi składu oraz stabilizacji bardzo dużą wagę. 

Czyli szykuje mi się srogi bonus od Ciebie bo od początku RS poza pseudo centrami nie wymieniłem nikogo z key 11 zawodników a s5 + 6 najlepszych rezerwowych jest u mnie cały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Czyli szykuje mi się srogi bonus od Ciebie bo od początku RS poza pseudo centrami nie wymieniłem nikogo z key 11 zawodników a s5 + 6 najlepszych rezerwowych jest u mnie cały rok.

Ciężko mi jeszcze na tym etapie napisać coś szczegółowiej, ale na 100% masz u mnie bonus za Randlea  przy bilansach w 3T - powinienem już bardziej go docenić w 2T, ale te kontuzje i zmiany w rotacji mnie troche powstrzymały. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, MarcusCamby napisał:

W ogóle gadanie, że Bucks zyskali rotacje to jakiś absurd. Przecież oni mają sporo wartościowych rolesów jak Reggie Jackson, Bryn Forbes, Kent Bazemore ( świetnie wygląda w Warriors ), Ed Davis, a jeszcze na trzeci trymestr dojdzie Ariza, który wstał z grobu i gra startera w Miami Heat. Te wszystkie Wright, Klebery, Bullocki są im zbędne. U Nas i tak nie docenia się rotacji, a po drugie oni tutaj nie mają braków.

Payroll jest niezaktualizowany w excelu. Jest 150 baniek, nie 160. Także sorry ale minus 50 banieczek :)

Bryn Forbes nie no weź, a Kent gra dobrze odkąd w GSW brakuje 4 czy 5 graczy. Znowu patrzymy na jakiś krótki wycinek czasu w teami'e które na ten moment do play in się nie łapie. Bullock gra dobrze cały sezon.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, evitacre napisał:

Payroll jest niezaktualizowany w excelu. Jest 150 baniek, nie 160. Także sorry ale minus 50 banieczek :)

Bryn Forbes nie no weź, a Kent gra dobrze odkąd w GSW brakuje 4 czy 5 graczy. Znowu patrzymy na jakiś krótki wycinek czasu w teami'e które na ten moment do play in się nie łapie. Bullock gra dobrze cały sezon.  

Przecież Bazemore gra bardzo dobry cały sezon. 

A w przypadku Klebera mówię o trade value, dziwne że @mac nie wyłapał. Rozczarowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

kelber pokazal jaki ejst kozak w zeszlych po

sportowo te ruchy bucks na pewno sie nie bronia

Na moje szczęście z tego co widzę jest tutaj kilka osób które w porównaniu do Ciebie rozumieją koszykówkę i dla nich ma to sens zarówno sportowo jak i finansowo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, evitacre napisał:

Na moje szczęście z tego co widzę jest tutaj kilka osób które w porównaniu do Ciebie rozumieją koszykówkę i dla nich ma to sens zarówno sportowo jak i finansowo :) 

no zamieniles dwoch dobrej klasy starterow na dwoch duzo gorszej (lopez, gallinari versus drummond, curry)

i mozliwosc wyrzucenia z rotacji paytona na rzecz wrighta, bazemora na rzecz bullocka. jakas korzysc.

jedyna wieksza korzyscia jest kleber, ale powiedzmy sobie otwarcie, to zaden game changer.

tak jak ja to "rozumiem"

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Bazemore gra bardzo dobry cały sezon. 

A w przypadku Klebera mówię o trade value, dziwne że @mac nie wyłapał. Rozczarowanie. 

Cały sezon to grywał po kilkanaście minut, w marcu waląc 22% za 3. Ja potrzebuje do Giannis'a strzelców: a zarówno bullock jak i curry mi to zapewniają, plus bullock broni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, evitacre napisał:

Na moje szczęście z tego co widzę jest tutaj kilka osób które w porównaniu do Ciebie rozumieją koszykówkę i dla nich ma to sens zarówno sportowo jak i finansowo :) 

Ja to widzę tak:

Na ten sezon zaoszczędziłeś, ale kosztem wydatków na przyszłe lata. I zespół masz gorszy pod kątem walki w PO, bo rozmieniłeś talent.

I nie mówcie, że nie doceniam rotacji, bo zarówno Bucks jak i Mavs @karpik dostawało od mnie największe bilanse ze wszystkich głosujących. Także ze względu na takich Kleberów i Wrightów, bo to nie jest tak, że ich nie cenię, chociaż akurat starsi gracze pewnie pamiętają, że odnośnie Niemca wielokrotnie mówiłem, że jest mocno overrated u Nas na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no zamieniles dwoch dobrej klasy starterow na dwoch duzo gorszej (lopez, gallinari versus drummond, curry)

i mozliwosc wyrzucenia z rotacji paytona na rzecz wrighta, bazemora na rzecz bullocka.

jedyna wieksza korzyscia jest kleber, ale powiedzmy sobie otwarcie, to zaden game changer.

tak jak ja to "rozumiem"

Lopez na Drumm/Kleber, Gallo na Bullock (tzn Gallo by u mnie i tak nie startował, odnosze się do tego co pisałeś). Wystawianie Curry obok Kemby to równie dobrze mógłbym go prosić żeby do własnego kosza rzucał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

no zamieniles dwoch dobrej klasy starterow na dwoch duzo gorszej (lopez, gallinari versus drummond, curry)

i mozliwosc wyrzucenia z rotacji paytona na rzecz wrighta, bazemora na rzecz bullocka. jakas korzysc.

jedyna wieksza korzyscia jest kleber, ale powiedzmy sobie otwarcie, to zaden game changer.

tak jak ja to "rozumiem"

ergo miales zajebiste s5, godną druzyny mistrzowskiej. c***owa, ale grajaca lawke.

teraz masz niemistrzowskie s5 i przecietna lawke

1 minutę temu, evitacre napisał:

Lopez na Drumm/Kleber, Gallo na Bullock (tzn Gallo by u mnie i tak nie startował, odnosze się do tego co pisałeś). Wystawianie Curry obok Kemby to równie dobrze mógłbym go prosić żeby do własnego kosza rzucał ;) 

ja rozumiem, zebys nie wystawial, ale curry to aktualnie twoj czwarty najlepszy gracz. minutowo tez pewnie bedzie czwarty. o to mi chodzi. 

to jak tam se to ustsawisz w rotacji, kto lawki a kto nie, ma mw dupie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ergo miales zajebiste s5, godną druzyny mistrzowskiej. c***owa, ale grajaca lawke.

teraz masz niemistrzowskie s5 i przecietna lawke

jak dla mnie nadal ma zespół z potencjałem na mistrza, przy dobrym zdrowiu, kto wie

natomiast - co by było i tak z tego sezonu jakby musiał oddać giannisa za chwile przy bankructwie Bucks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

jak dla mnie nadal ma zespół z potencjałem na mistrza, przy dobrym zdrowiu, kto wie

natomiast - co by było i tak z tego sezonu jakby musiał oddać giannisa za chwile przy bankructwie Bucks 

a wedlug mnie zszedl z mojej i heat polki, do polki magic.

oczywiscie orlando ma potencjal na mistrza, problem w tym, ze jest to uzaleznione od zdrowia rywali i duzoego splotu szczesliwch okolicznosci

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

a wedlug mnie zszedl z mojej i heat polki, do polki magic.

oczywiscie orlando ma potencjal na mistrza, problem w tym, ze jest to uzaleznione od zdrowia rywali

jak dla mnie macie podobne zespoły ze wskazaniem na Bucks ze względu na szerszą rotację - lepszych rolesów jak dla mnie masz niż NYK - to mówię po oglądaniu RL NBA dość dużo w tym sezonie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.