Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

to jak tam se to ustsawisz w rotacji, kto lawki a kto nie, ma mw dupie

po raz kolejny pokazujesz że nie cenisz rotacji zespołów które wygrywają playoffs 

rozumiem że zeszłoroczny sukces Miami w dotarciu do finału to przypadek?

chyba że bierzemy pod uwagę Bama, Dragica, Iguodale i ich wrzucamy do worka all stars mvp :D 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

po raz kolejny pokazujesz że nie cenisz rotacji zespołów które wygrywają playoffs 

cenie rotacje,

to ty najwyrazniej nie rozumiesz ze  rotacja curry, wright, bullock, kleber, drummond, to nie est powod do spuszczania.

i jak twoj wozek ciagnie giannis, ktory udowodnil poki co ze nie dzwigie sam druzyny, dajacy dupy walker, i hayward z pogranicza top50, to ta lawka c***a zdziala

o dobrej szerokiej rotacji moga mowic rzeczywiscie bucks ale Ci z reala

przy czym takze i tym z reala bucks "czegos" brakuje, choc sa coraz blizej

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

cenie rotacje,

to ty najwyrazniej nie rozumiesz ze  rotacja curry, wright, bullock, kleber, drummond, to nie est powod do spuszczania.

a ktoś mówił że jest? mówię tylko że jest szeroka i dobrze zbalansowana - dzięki temu nie zabranie mięsa w playoffs ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szulim napisał:

a ktoś mówił że jest? mówię tylko że jest szeroka i dobrze zbalansowana - dzięki temu nie zabranie mięsa w playoffs ;) 

no bedzie komu faulowac irvinga, leonarda i davisa

7 minut temu, january napisał:

A Ty przypadkiem nie pisałeś, jaki to Seth zajebisty i te 11 mln to promka i sobie ktoś zajebiście go zgarnie z contenderów i zrobi rozbój tym :D ?

bo seth jest bdb rolesem

ale patryzmyy na caloksztalt

11 minut temu, Szulim napisał:

chyba że bierzemy pod uwagę Bama, Dragica, Iguodale i ich wrzucamy do worka all stars mvp :D 

no bam gral jak all-star, a dragic cos zblizonego.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Teraz like i lizanie się po fiutach. No czekam na te oferty na Klebera latem od @cvbe i @Eld jak Bucks będą na musie :)

Po Giannisa całkiem możliwe choć pewnie Qcin rzuci Tatuma i odpadam w wyścigu.

 

42 minuty temu, mac napisał:

By w nieodległym czasie twierdzić, że ceni rolesów :D

I rzuci za niego Bagleya który tuż po transferze cudownie ozdrowieje, zacznie bronić i będzie mocnym kandydatek do solidnego rolsa w PO team.

Mark my words.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Po Giannisa całkiem możliwe choć pewnie Qcin rzuci Tatuma i odpadam w wyścigu.

Szkoda, że w ostatnim czasie, głównie mnie krytykujesz, gdy latem jako jedyny broniłem sprowadzenia przez Ciebie wciąż bardzo wartościowego rolesa w osobie Ish Smitha...

A tu ktoś mi zarzuca hipokryzje, bo widzę jak rynek wycenia rolesów zarabiających 7-11mln. Delikatnie ujmując nie są to dodatnie assety, nie dlatego, że są słabi, a dlatego, że przy głosowaniu RS ich wpływ na bilans jest marginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Po Giannisa całkiem możliwe choć pewnie Qcin rzuci Tatuma i odpadam w wyścigu.

 

 

Nie rzucę, Tatum nigdzie się nie ruszy :) 

Przebudowa w Minnesocie się skończyła, także o Giannisa walczcie sami, choć wierze ze zostanie w Bux do końca kariery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

no to tu masz haywarda i kembe nie jako rolesów, a w tym sezonie grają bdb - kemba ostatnio na pograniczu all-star wrócił do formy

dodajmy do tego bdb rolesów i mamy team na run w PO ;) 

no i jednoczesnie miales duzo barziej c***owych rywali

niz u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że w ostatnim czasie, głównie mnie krytykujesz, gdy latem jako jedyny broniłem sprowadzenia przez Ciebie wciąż bardzo wartościowego rolesa w osobie Ish Smitha...

A tu ktoś mi zarzuca hipokryzje, bo widzę jak rynek wycenia rolesów zarabiających 7-11mln. Delikatnie ujmując nie są to dodatnie assety, nie dlatego, że są słabi, a dlatego, że przy głosowaniu RS ich wpływ na bilans jest marginalny.

Marcus - ja tu chętnie poprę twoje słowa żeby zacząć liczyć wartość tych rolesów - przecież bez nich żadna drużyna NBA nie miała by racji bytu w walce o najwyższe cele

już niejeden projekt all-star team bez rolesów pokazał że to nie gra (vide Lakers z DH, Kobe, Nash, czy Nets z Pierce i Garnettem) - nawet takie Heat początkując zbiór all-starów miało gro solidnych rolsów do gry obok (Miller, Chalmers, Anderson) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę nie zgadzam z tym, że rolesi nie robią u nas różnicy - w Cavs nie ma superstarów, jest tylko jeden gracz ocierający się o all-star, reszta to mniej lub bardziej rolesi a zapowiada się 2-3 bilans na zajebiście mocnym wschodzie :) Uwierzyłem, że jednak ktoś patrzy na moje oddawanie 2x2nd za Kenrichów Williamsów tej ligi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no i jednoczesnie miales duzo barziej c***owych rywali

niz u nas

nikomu źle nie życzę ale jeśli chodzi np o kryształowość składu - to irving, KL, Davis, Kemba i hayward są na podobnym poziomie. Bucks mogą wygrać z NYK Giannisem i rolesami jak innych gwiazd zabraknie w takiej serii ;) 

jakby twoje big3 miało problem ze zdrowiem - lecisz po całości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że w ostatnim czasie, głównie mnie krytykujesz, gdy latem jako jedyny broniłem sprowadzenia przez Ciebie wciąż bardzo wartościowego rolesa w osobie Ish Smitha...

A tu ktoś mi zarzuca hipokryzje, bo widzę jak rynek wycenia rolesów zarabiających 7-11mln. Delikatnie ujmując nie są to dodatnie assety, nie dlatego, że są słabi, a dlatego, że przy głosowaniu RS ich wpływ na bilans jest marginalny.

Ode mnie lajk, ja bym tego dealu z Dallas nie robił, Wright to negatywny/neutralny w najlepszym przypadku asset, Smith to 10 mln dead money, a gości z impactem Klebera można mieć taniej, do tego Brook dawał znacznie więcej jakości niż cały ten pakiet. 
Gallo za Harrisa z pickiem było świetne dla obu drużyn, i jakbym był w sytuacji Bux to bym dalej pchał Harrisa po prostu żeby zejść z kasy, ruszenie Brooka  było dla mnie zaskakujace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Marcus - ja tu chętnie poprę twoje słowa żeby zacząć liczyć wartość tych rolesów - przecież bez nich żadna drużyna NBA nie miała by racji bytu w walce o najwyższe cele

już niejeden projekt all-star team bez rolesów pokazał że to nie gra (vide Lakers z DH, Kobe, Nash, czy Nets z Pierce i Garnettem) - nawet takie Heat początkując zbiór all-starów miało gro solidnych rolsów do gry obok (Miller, Chalmers, Anderson) 

Dlatego zapraszam do mojego obozu. Jeśli rotacja zacznie być doceniana, to i ceny na rynku się zmienią.

Sam widziałeś, że walczyłem o bilans Bucks w drugim trymestrze. A część GMów stawiała ich na poziomie, a nawet niżej niż Wizards.

Niestety w tej grze możesz wymienić Klay Thompsona na Tyreke Evansa i ciągle mieć równie mocny zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.