Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Szulim napisał:

Ashi chciał koniecznie spadający kontrakt, więc dostał ode mnie TJ Leafa za picki, a bullock był dodatkiem na salary, którego w sumie chciałem bo to bardzo ciekawy roles

Blazers out: Bullock + better (BOS/PHI)'24 2nd + OKC'24 2nd

Blazers in: Leaf + 1 mln

Nazywaj to jak chcesz. Dla mnie Ashigaru oddał dwa 2nd roundery za dead money. I dobrze wiem sondując rynek, że taka była jego wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

No to @Eld się grubo opierdala z arkuszem.

Częściowo mogę zwrócić honor, ale pewne znaki zapytania zostają.

Myślę że @Eld czeka aż skończy się głosowanie na FA żeby zrobić wszystko za jednym zamachem - rozumiem go

natomiast ja jako aktualnie najbardziej zajawiona osoba beGM zrobiłem sobie wszystkie zmiany w moim arkuszu żeby być na bieżąco ;) 

oczywiście że znaki zapytania pozostają - tylko obiektywnie trzeba przyznać, że @evitacre nie dostał jakiegoś super ułożonego zespołu na lata - raczej dostał cieżki przypadek, który natychmiastowo potrzebował reanimacji i ratunku, żeby nie zginąć po sezonie, tylko próbować walczyć przez kolejne ;) 

ja tam szanuje jego pomysł i jeśli dobrze rozpisze rotacje i matchupy to ma szansę na wysoki wynik w tym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

ja tam byłbym za tym, żeby przenieść naszych Charlotte do Was na Zachód, a my byśmy z chęcią przyjęli z otwartymi ramionami drużynę z New Orleans ;)

Chętnie wyslewamy Wam Lakers w zamian za dowolny klub poza NYK.

Ewidentnie widać, że łączy te dwa kluby coś specjalnego, a poza tym Laekrs - Jeziora, śa w USA na Wschodzie, więc wydaje się to wręcz naturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

a mogles miec kuhwa goberta z dodatkami i rzeczywiscie grac o PO.

to wolales bambe xddddddd

Mnie nie było nawet stać na utrzymanie Valanciunasa, a co dopiero Goberta.

Liga mnie wyjebała z Johnem Wallem.

Po za tym, rymowanka Qcina trochę przekłamuje fakt, że tam były jeszcze dwa Bridgesy i strong pick Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Te 151,7 mln doliczając obowiązkowe 7x rookie minimum to jest jakieś 158,6 mln co przy x4 taxpayerze Bucks daje na ten moment blisko 230 mln w wydatkach na salary (wszystkie obliczenia totalnie na oko :P) - także tu jest trochę do zrobienia :) 

na przyszły sezon - jasne, tylko się zobaczy jeszcze co przyniesie offseason (PO Curry i Bullocka) 

z tego co wiem to Evita nie chciał rozbijać zespołu, a starał się utrzymać co może żeby w tym roku powalczyć o najwyższy wynik, a potem zastanawiać się co zrobić w kolejnym sezonie, aby uciec z podatku

no ale to już jego w tym głowa - to też jest człowiek zajmujący się finansami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Blazers out: Bullock + better (BOS/PHI)'24 2nd + OKC'24 2nd

Blazers in: Leaf + 1 mln

Nazywaj to jak chcesz. Dla mnie Ashigaru oddał dwa 2nd roundery za dead money. I dobrze wiem sondując rynek, że taka była jego wartość.

I tu po trochu zaczynam nie rozumieć społeczności - docenia się star impakt w głosowaniu RS nawet jak nie grają, a nie docenia się porządnych rolesów - chyba tylko @mac umie to zrobić za co bardzo go szanuje 

w RL NBA każdy zespół który walczy o wysokie miejsca w RS i PO nie tylko ma gwiazdy, ale też zaplecze mrówek które trzymają wynik i walczą o każdy centymetr boiska - może część z GMów powinna zacząć regularniej oglądać mecze w RL NBA a nie tylko skróty? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

z tego co wiem to Evita nie chciał rozbijać zespołu, a starał się utrzymać co może żeby w tym roku powalczyć o najwyższy wynik, a potem zastanawiać się co zrobić w kolejnym sezonie, aby uciec z podatku

Ja Ci powiem co będzie robił. Dopłacał first pickami do Wrightów i Kleberów, bo Karpik mu wcisnął zgniłe jaja :)

Sam negocjowałem z tą cwaną rybką, także wiem co mówię, bo wiem co oferował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ja Ci powiem co będzie robił. Dopłacał first pickami do Wrightów i Kleberów, bo Karpik mu wcisnął zgniłe jaja :)

Sam negocjowałem z tą cwaną rybką, także wiem co mówię, bo wiem co oferował :P

nie wiem dokładnie jak przebiegały negocjacje, więc się nie wypowiem, ale myślę że @evitacre wysondował szeroko rynek co może dostać za każdego aby zejść z podatku i nie wejść w tank z Giannisem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szulim napisał:

No i wisienka na torcie bo chyba nie ogarnąłeś wszystkich wymian (wybaczam - @Eld czas chyba ogarnąć arkusz ;) ) wrzucam payroll na kolejny sezon Bucks po wymianach

No bo jeszcze nie wprowadzałem wymian. Nie chcę dwukrotnie nad tym siadać bo w tedy mam większe prawdopodobieństwo pomyłki, a tak to machnę wszystko na raz jak się waiversi rozstrzygną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

I tu po trochu zaczynam nie rozumieć społeczności - docenia się star impakt w głosowaniu RS nawet jak nie grają, a nie docenia się porządnych rolesów - chyba tylko @mac umie to zrobić za co bardzo go szanuje 

w RL NBA każdy zespół który walczy o wysokie miejsca w RS i PO nie tylko ma gwiazdy, ale też zaplecze mrówek które trzymają wynik i walczą o każdy centymetr boiska - może część z GMów powinna zacząć regularniej oglądać mecze w RL NBA a nie tylko skróty? :D 

Walczę o to od początku gry. I ludzie robili ze mnie wariata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał:

I tu po trochu zaczynam nie rozumieć społeczności - docenia się star impakt w głosowaniu RS nawet jak nie grają, a nie docenia się porządnych rolesów - chyba tylko @mac umie to zrobić za co bardzo go szanuje 

w RL NBA każdy zespół który walczy o wysokie miejsca w RS i PO nie tylko ma gwiazdy, ale też zaplecze mrówek które trzymają wynik i walczą o każdy centymetr boiska - może część z GMów powinna zacząć regularniej oglądać mecze w RL NBA a nie tylko skróty? :D 

2 sezony tu o to walczyłem, zresztą jak przeanalizujesz sobie moje propozycje bilansów dla innych teamów, to przywiązuję do głębi składu oraz stabilizacji bardzo dużą wagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

No to @Eld się grubo opierdala z arkuszem.

 

8 minut temu, Szulim napisał:

Myślę że @Eld czeka aż skończy się głosowanie na FA żeby zrobić wszystko za jednym zamachem - rozumiem go

Dokładnie ta. Nie chcę dwa razy siadać do tej samej roboty. Jak wpadnę w trans to raz, że mi to wtedy szybciej idzie, a dwa mniej błędów będzie.

Zresztą Pelicanie wredny ja się nie opierdalam. Przedwczoraj zrobiłem szablon pod głosowanie, wczoraj wprowadziłem do regulaminu zapisy dotyczące no trade clause i trade kicker co oczywiście stało się za wymiernym udziałem Ciebie, Alonzo i Karpika. Szczególnie @karpik pomógł mi w ostatniej fazie dopieścić szczegóły włącznie z literówkami za co jestem mu niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Walczę o to od początku gry. I ludzie robili ze mnie wariata.

No ale CambyGOATcie i @Szulim czy uważacie ze Minnesota tez poszła ta droga? Oddaliśmy 1 rundowy pick np. za rok Howarda, na ławce mamy choćby Brunson-Melton-Tate,Howard i Robert Williams - wiec trochę chyba odbiegamy od reszty contenderow którzy uzupełniali skład Dotsonem, Carterem czy Mulderem. 

Wiec trochę niesprawiedliwe wrzucanie nas do jednego worka teraz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.