Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, cvbe napisał:

Ja się trochę nie zgadzam z tym, że rolesi nie robią u nas różnicy - w Cavs nie ma superstarów, jest tylko jeden gracz ocierający się o all-star, reszta to mniej lub bardziej rolesi a zapowiada się 2-3 bilans na zajebiście mocnym wschodzie :) Uwierzyłem, że jednak ktoś patrzy na moje oddawanie 2x2nd za Kenrichów Williamsów tej ligi :)

no to taka legenda ktora marcus czy alonzo usktuecznia, przy czym ten drugi ngidy zadnej glebi nie mial wczesniej

4 minuty temu, Szulim napisał:

nikomu źle nie życzę ale jeśli chodzi np o kryształowość składu - to irving, KL, Davis, Kemba i hayward są na podobnym poziomie. Bucks mogą wygrać z NYK Giannisem i rolesami jak innych gwiazd zabraknie w takiej serii ;) 

jakby twoje big3 miało problem ze zdrowiem - lecisz po całości 

no shit sherlok.

 

a co jak lakers wypadnie lbj, bucks giannis, heat doncic itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Ja się trochę nie zgadzam z tym, że rolesi nie robią u nas różnicy - w Cavs nie ma superstarów, jest tylko jeden gracz ocierający się o all-star, reszta to mniej lub bardziej rolesi a zapowiada się 2-3 bilans na zajebiście mocnym wschodzie :) Uwierzyłem, że jednak ktoś patrzy na moje oddawanie 2x2nd za Kenrichów Williamsów tej ligi :)

Może ten sezon będzie światłem w tunelu. Bilanse Cavs czy Hawks to nadzieja na lepsze jutro.

Miło patrzeć jak tacy wyrobnicy jak Poeltl, Finney-Smith zaczynają być doceniani. Podobnie z Rozierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karpik napisał:

Chętnie się dowiem na czym to polegało. GM Bucks był przeze mnie poinformowany ile w tym roku zaoszczędzi, a wymianę zatwierdziła Rada. 

Potwierdzam. Lopez był pierwszy według mnie do odstrzału aby ratować finanse Bux, a paczki nie dostali złej. Chyba ze wszystkich Ranych byłem najbardziej za.

 

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

widze wrocilo stare dobre begm,

dymy kazdego z kazdym xd

Nie pierdol. My jeszcze nie mieliśmy dymu. Ale czekam na jakieś prowo to znów wespnę się na szczyty uszczypliwości i ironii ;).

 

2 godziny temu, january napisał:

Dawno nie odpierałem zmasowanych ataków, już zapomniałem jak to jest :D 

W sumie to chyba jednak znów zmienię ten głos z KCP na kogoś innego...

 

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Liga mnie wyjebała z Johnem Wallem.

A nie było tak, że sam się wyjebałeś? Oddałeś zdrowego Jrue Holidaya za bardzo podejrzanego Johna Walla i między czasie ściągnąłeś równie szklanego Griffina. 

Damn dude...

 

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Ciężko mi jeszcze na tym etapie napisać coś szczegółowiej, ale na 100% masz u mnie bonus za Randlea  przy bilansach w 3T - powinienem już bardziej go docenić w 2T, ale te kontuzje i zmiany w rotacji mnie troche powstrzymały. :) 

No to skoro tak brak rekompensaty za T2 będzie dla mnie policzkiem. Randle grał tylko slighty gorszy drugi trymestr dzięki któremu i tak dostał się do all-star game, a tam jeszcze był SGA notujący carrier high staty.

I co do zmian rotacji to po raz kolejny Ci wyjaśnię: odeszli bardzo mało grający w RL Juancho, Melli, niegrający w T2 Ish Smith oraz połamany T2 Rui Hachimura, czyli gracze odpowiednio z miejsca 10, 12, 13, 14 i 15 w oracji. No Alonzo ja pi****le rotacje w składzie, że hej.

 

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

a wedlug mnie zszedl z mojej i heat polki, do polki magic.

oczywiscie orlando ma potencjal na mistrza, problem w tym, ze jest to uzaleznione od zdrowia rywali i duzoego splotu szczesliwch okolicznosci

Aha. Zszedł z półki Heat do półki Magic. A któryż to z zawodników Magic dorównuje Gianniosowi? KAT czy Mitchell?

 

39 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że w ostatnim czasie, głównie mnie krytykujesz, gdy latem jako jedyny broniłem sprowadzenia przez Ciebie wciąż bardzo wartościowego rolesa w osobie Ish Smitha...

 

Ale ja to doskonale pamiętam i nie zapominam, a teraz to ja Cię bardziej trolluję niż krytykuję. Pamiętaj pierwszą zasadę Elda: Eld nie wtrąca się i nie komentuje polityki żadnego GMa bo każdy ma prawo do swojej.

 

9 minut temu, karpik napisał:

Przyjdzie i czas na Tyusa Jonesa!

Czytałem do dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

i derricka jonesa za ktorego z tego co slyszalm odrzucal dwa picki 1-rundowe

no ale kluczowy w tym wszystkim jest bamba.

Weź może przejrzyj wymianę Anthony Davisa, bo tam poszła taczka assetów, a Bamba był akurat tym najsłabszym :)

A za Derricka były bardzo mocne oferty, ale to dwa sezony temu, gdzie miał ten swój legendarny kontrakt. Sam dawałeś mi wtedy first picka z czymś i cmokałeś nad moim stealem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Weź może przejrzyj wymianę Anthony Davisa, bo tam poszła taczka assetów, a Bamba był akurat tym najsłabszym :)

A za Derricka były bardzo mocne oferty, ale to dwa sezony temu, gdzie miał ten swój legendarny kontrakt. Sam dawałeś mi wtedy first picka z czymś i cmokałeś nad moim stealem :)

I teraz C_M zacznie się rozpisywać, że przegapiłeś moment sprzedaży, a on z tych picków sprowadziłby Giannisa do Pelicans :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

No to skoro tak brak rekompensaty za T2 będzie dla mnie policzkiem. Randle grał tylko slighty gorszy drugi trymestr dzięki któremu i tak dostał się do all-star game, a tam jeszcze był SGA notujący carrier high staty.

I co do zmian rotacji to po raz kolejny Ci wyjaśnię: odeszli bardzo mało grający w RL Juancho, Melli, niegrający w T2 Ish Smith oraz połamany T2 Rui Hachimura, czyli gracze odpowiednio z miejsca 10, 12, 13, 14 i 15 w oracji. No Alonzo ja pi****le rotacje w składzie, że hej.

 

Aha. Zszedł z półki Heat do półki Magic. A któryż to z zawodników Magic dorównuje Gianniosowi? KAT czy Mitchell?

 

 

Wyjaśniałem Tobie Eld na Priv dość szczegółowo. 

A odnośnie Twojego ostatniego zdania - to chodzi o drużynę, a nie o zawodnika. I nie czuję się na Wschodzie od nikogo gorszy - przyjdą playoffy to obaczymy kto na czym będzie stał, bo za dużo zmiennych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

A nie było tak, że sam się wyjebałeś? Oddałeś zdrowego Jrue Holidaya za bardzo podejrzanego Johna Walla i między czasie ściągnąłeś równie szklanego Griffina. 

Damn dude...

Z perspektywy czasu to zawsze wszystko inaczej wygląda.

Wall był 13 najlepszym graczem w rankingu forum. Wprowadzał regularnie Wizards do drugiej rundy PO, u Nas nawet do finału konferencji. Jrue Holiday był uważany za przepłaconego rolesa. Sam popełniłeś na forum ogólnym sporo faux pas.

To są tylko twoje posty:

W dniu 21.03.2018 o 23:57, Eld napisał:

sorry, ale jeden Davis to za mało. Jrue to przepłacony roleplayer.

W dniu 18.07.2017 o 16:26, Eld napisał:

NOP - co tu się odjaniepawla to ja nie wiem. Rondo, chora kasa dla Jrue. Oj to może być piękna katastrofa,

Ale nie musisz się wstydzić tych opinii, bo takie zdanie o Holidayu miało 90% forum. Dużo wody upłynęło zanim Jrue Holiday doczekał się miłości na forum. W pewnym momencie nawet stał się przeceniany.

Oczywiście inwestycja w Walla i Griffina to było duże ryzyko, ale chciałem grać o mistrzostwo. Próbowałem pozyskać Kawhi Leonarda, ale Ignazz nie cenił właśnie Jrue, a potem jeszcze ta akcja z Paul George.

Nie miałem szklanej kuli. Nikt nie sądził, że Wall wchodząc wiekowo w prime dla gracza tak się posypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Prawda. Randle jest zajebisty, a przez lata traktowany jako cancer i bust na forum. Poza chyba Jendrasem.

Thunder dostana ode mnie gruby wynik w tym trymestrze

no thunder to takie cavs zachodu.

 

chyba sa lepsi 

ogolnie bardzo fajny fitowo sklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Prawda. Randle jest zajebisty, a przez lata traktowany jako cancer i bust na forum. Poza chyba Jendrasem.

Thunder dostana ode mnie gruby wynik w tym trymestrze

W Pelicans był cienki. A w obronie to poziom Bagleya był.

Ale faktycznie, bardzo fajnie się rozwinął w tych Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.