Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne, ze w sprawie klay'a nikt nie robi dymow.

podczas gdy w realu kyrie nieraz byl laczony z knicks, co koniec koncow okazalo sie nowym yorkiem, a wybor padl na lepiej zorganizowana organizacje.

a klay w sixers w mediach nawet na sekunde nie byl tematem. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, człowiek...morza napisał:

dziwne, ze w sprawie klay'a nikt nie robi dymow.

podczas gdy w realu kyrie nieraz byl laczony z knicks, co koniec koncow okazalo sie nowym yorkiem, a wybor padl na lepiej zorganizowana organizacje.

a klay w sixers w mediach nawet na sekunde nie byl tematem. 

Ja pisałem od razu, że brak PO dla Klaya, to automatyczny brak mojego głosu. W przypadku Kyrie jest więcej dramy i fajniejsza historia, to drążymy :)

Dziwne też, że Rada tak bardzo oponowała przed niejednoznacznym zapisem w regulaminie przy jednej ofercie, a już dwie oferty od Warriors dla Duranta i od Bucks dla Middletona są ok, choć jest odrębny i jednoznaczny pkt w regulaminie, który wyjaśnia, że się tak nie da.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Ja pisałem od razu, że brak PO dla Klaya, to automatyczny brak mojego głosu. W przypadku Kyrie jest więcej dramy i fajniejsza historia, to drążymy :)

Dziwne też, że Rada tak bardzo oponowała przed niejednoznacznym zapisem w regulaminie przy jednej ofercie, a już dwie oferty od Warriors dla Duranta i od Bucks dla Middletona są ok, choć jest odrębny i jednoznaczny pkt w regulaminie, który wyjaśnia, że się tak nie da.

Nie są, przecież po jednej ofercie Warriors i Bucks wyeliminowaliśmy z głosowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Ja pisałem od razu, że brak PO dla Klaya, to automatyczny brak mojego głosu. W przypadku Kyrie jest więcej dramy i fajniejsza historia, to drążymy :)

no ja juz mam dosc bycia w centrum zainteresowania

image.png.c7a874573e5f4e200125f90b8f7c599b.png

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, karpik napisał:

Ja pisałem od razu, że brak PO dla Klaya, to automatyczny brak mojego głosu. W przypadku Kyrie jest więcej dramy i fajniejsza historia, to drążymy :)

Dziwne też, że Rada tak bardzo oponowała przed niejednoznacznym zapisem w regulaminie przy jednej ofercie, a już dwie oferty od Warriors dla Duranta i od Bucks dla Middletona są ok, choć jest odrębny i jednoznaczny pkt w regulaminie, który wyjaśnia, że się tak nie da.

czyli glosujesz na lakers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Klay też nie ma player option w tym swoim 190/5 od Warriors, straaaasznie kombinujecie.

Ja to widzę inaczej. Klay jest Warrior for life i tu idzie na małe ustępstwo, z kolei z Sixers nie ma żadnego większego związku, po prostu gra w fajnym klubie, gdzie jednak GM ma problem z konsolidacją assetów i prawdziwym wejściem all-in. Dodatkowo Klay przecież jako nastolatek wychowywał się niedaleko LA. Ot, zwykła decyzja żeby zwiększyć szanse na wygrywanie. Klay nie jest po 5 tripach do finałów jak w RL, jego tripy skończyły się po przejściu do Sixers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

@january nie przeżywaj

Serio, czasami marzy mi się, ze niektóre posty w tym dziale to żarty , ale im więcej czytam tego pierdololo to odnoszę wrazenie ze wy tak serio :) co mnie smuci i martwi :(

O zbyt poważnym podejściu do gry mówi człowiek tworzący internetowe spółdzielnie...

hańba Ci za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Ja to widzę inaczej. Klay jest Warrior for life i tu idzie na małe ustępstwo, z kolei z Sixers nie ma żadnego większego związku, po prostu gra w fajnym klubie, gdzie jednak GM ma problem z konsolidacją assetów i prawdziwym wejściem all-in. Dodatkowo Klay przecież jako nastolatek wychowywał się niedaleko LA. Ot, zwykła decyzja żeby zwiększyć szanse na wygrywanie. Klay nie jest po 5 tripach do finałów jak w RL, jego tripy skończyły się po przejściu do Sixers.

a kyrie nie jest newyorker for live? 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a kyrie nie jest newyorker for live? 

 

Kyrie Irving urodził się w Melbourne w Australii, jako syn Drederick i Elizabeth Irvingów, jednakże do Stanów Zjednoczonych przeprowadził się mając dwa lata. Po dwóch latach matka Irvinga - Elizabeth zmarła, a jego ojciec wychowywał go przy pomocy najbliższej rodziny[1]. Dorastał w West Orange w stanie New Jersey, a jego ojciec był kibicem lokalnej drużyny New Jersey Nets[2].

Tako rzecze wiki. Ja tam widzę Nets, nie Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Obecnie jest na 5 najbliższych lat, bo musi, a potem się zobaczy. W skrócie - nikt nie lubi być oszukiwany.

dobrze wiesz, ze to zostanie zapomniane z czasem

jak wszystkie grzechy, ktore wiekszosc tutejszych gm'ow ma.

dlatego najprosciej byloby zrobic mala renegocjacje umowy, dac mu tu PO (czyli dzialanie na moja niekorzysc) i po sprawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dobrze wiesz, ze to zostanie zapomniane z czasem

jak wszystkie grzechy, ktore wiekszosc tutejszych gm'ow ma.

dlatego najprosciej byloby zrobic mala renegocjacje umowy, dac mu tu PO (czyli dzialanie na moja niekorzysc) i po sprawie.

 

Ale się nie da i wątpię czy to zostanie zapomniane. Na miejscu Kyrie bym nie zapomniał, bo właśnie go wyciulałeś na kilkanaście milionów lekko licząc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

dobrze wiesz, ze to zostanie zapomniane z czasem

jak wszystkie grzechy, ktore wiekszosc tutejszych gm'ow ma.

dlatego najprosciej byloby zrobic mala renegocjacje umowy, dac mu tu PO (czyli dzialanie na moja niekorzysc) i po sprawie.

 

Będzie pamiętane jak Embiid Tecu ;)

moim zdaniem tylko większość ligi, której w tym momencie nie widzę może odpowiedzieć się za PO. Regulamin jest bowiem jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

Klay jest Warrior for life i tu idzie na małe ustępstwo

Klay dostał pełnego maxa od Sixers pomimo zerwania ACL na starcie FA, i to u nas, gdzie restrykcje finansowe są dużo większe, raczej ma powody do wdzięczności i 'małego ustepstwa'. Jakby Tecu zrobił to, co rok temu z Embiidem, to jeszcze bym rozumiał, ale nauczony doświadczeniem tutaj dał Klayowi kontrakt, jaki dostał w rzeczywistości - już nie przesadzajmy, że miałby stracić przez to zawodnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Będzie pamiętane jak Embiid Tecu ;)

moim zdaniem tylko większość ligi, której w tym momencie nie widzę może odpowiedzieć się za PO. Regulamin jest bowiem jasny.

W tym przypadku akurat jasny nie jest, bo jest mowa o głosowaniu nad ofertami, żadnej wzmianki o tym, co się dzieje w przypadku pojedynczej oferty... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.