Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, january napisał:

https://synonim.net/synonim/osoba+interesowna

Zbiorcza lista wszystkich synonimów do wyrażenia osoba interesowna:

cynik, człowiek małej wiary, osoba wyrachowana, Qcin_69

Powiem tak, mała sugestia co do FA za rok- drużyna która w 1 części 1 tury FA złożyła najwyższa ofertę dla danego gracza powinna mieć możliwość wyrównania oferty jeśli zostanie przebita w 3 części 1 tury - to trochę absurdalna sytuacja kiedy będąc gotowy dać maksa Khrisowi nie mogę mu go już dać :( 

Zdaje się ze tak robiliśmy kiedyś z FA zimowymi , nie wiem czemu nie można tego zrobić i w letnim okienku xq 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LONGER01 napisał:

Bez ofert warunkowych czyli rozumiem że jak mam kasę na 1 i go podpisuje to reszta nieważna bo nie mam na nich kasy

Nie czytam Jaśkowi w myślach, a ten się znów obraził, ale myślę że chodzi o to, że masz cap space na dwóch zawodników, zwłaszcza że do złożenia oferty wystarcza 50% kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Powiem tak, mała sugestia co do FA za rok- drużyna która w 1 części 1 tury FA złożyła najwyższa ofertę dla danego gracza powinna mieć możliwość wyrównania oferty jeśli zostanie przebita w 3 części 1 tury - to trochę absurdalna sytuacja kiedy będąc gotowy dać maksa Khrisowi nie mogę mu go już dać :( 

Zdaje się ze tak robiliśmy kiedyś z FA zimowymi , nie wiem czemu nie można tego zrobić i w letnim okienku xq 

Ale kto Ci bronił podbić "na wszelki wypadek"? Nikt. Wierzyłeś, że go przechwycisz za taką kasę i że nikt mu nie dołoży trochę?

Prosty przykład to ja rok temu i Lou. Dałem 30/3, w kontrofertach poszło 36/3, ja go bardzo chciałem mieć więc sypnąłem 45/3 w reofertach.

Nie bawimy się w licytację. Pokazałeś jak Ci na nim zależy. Miałeś dwie okazje do przedstawiania ofert. Ludzie dający kontrofertę tylko jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Ale kto Ci bronił podbić "na wszelki wypadek"? Nikt. Wierzyłeś, że go przechwycisz za taką kasę i że nikt mu nie dołoży trochę?

Prosty przykład to ja rok temu i Lou. Dałem 30/3, w kontrofertach poszło 36/3, ja go bardzo chciałem mieć więc sypnąłem 45/3 w reofertach.

Nie bawimy się w licytację. Pokazałeś jak Ci na nim zależy. Miałeś dwie okazje do przedstawiania ofert. Ludzie dający kontrofertę tylko jedną.

A czy ja się gdzieś skarze xq pisze ze na następny rok można to zmienić xq jak nie widzisz ze to jest zupełnie bez sensu to luzik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

A czy ja się gdzieś skarze xq pisze ze na następny rok można to zmienić xq jak nie widzisz ze to jest zupełnie bez sensu to luzik 

Bez sensu jest ta propozycja. To nie RFA aby coś wyrównywać. Jak by się miał czuć wygrany GM który w obliczu wygrania zawodnika po reofertach i tak by go nie dostał? Pomyślałeś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

już czepiasz się teraz, a wiadomo o co chodzi.

w sumie to jednak nie wiem czy nie zmienię zdania w kwestii Duranta. Facet walczy o legacy, a tu będzie jednak tym drugim. Ten Harden to super wabik, bo to najlepszy gracz RS pytanie brzmi czy dla Duranta...

Ostatni raz to napisze bo się powtarzam a tego też nie lubię - zdrowy i w 100% formy będzie tym pierwszym i w RL Nets i w naszych Wizards.

Jeśli nie wróci na 100% to będzie tym drugim i w Nets i w Wizards... ALE spin narracyjny będzie miał za sobą w Wizards przez grę w domu i bliżej mistrza będzie w Wizards.

W Wizards też w przeciwieństwie do wszystkich innych ofert ląduje z graczem z którym bardzo się lubi - prywatnie i boiskowo.

Bycie "bigger than basketball" o czym mówi do paru lat - nigdzie nie ma większej szansy niż w domu.

Do tego nikt u nas nie oferuje mu podobnej możliwości biznesowej co Wizards - marketingowo to najlepsza opcja, dostęp do elity kraju finansowej (Wall Street w RL) też tylko w Wizards (politycy).

Plus jeśli powyższe argumenty nie pasują - legacy robi się pierścionkami... Czyli Wizards.

IMO ta oferta jest wszechstronnie najlepsza dla KD... dlatego ją wybraliśmy wspólnie z graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden robil w zeszlym sezonie prawie polowe punktow wiecej srednio od duranta. Bez tego zerwania achillesa nie mialbym watpliwosci ktory z nich jest lepszy. Ba, harden jest lepszy niz curry. 

 

Wizards pozyskuja hardena za beala, porzingisa, adebayo i 4 picki w 1 rundzie.

Duranta za bledsoe, kurucsa i 1 pick w 1 rundzie.

Juz samo to pokazuje ktory jest lepszym graczem. Durant w rl nba nie chcial byc w cieniu zadnego gracza. Nie wiem czemu tutaj mialby chciec zrezygnowac z big marketu i zrezygnowac z bycia 1 opcja w druzynie. To byly 2 przyczyny dlaczego doszedl do nets plus wiadomo ze nie rozwazal wizards nawet gdy byli w top 4 konferencji, nie wiem czemu tutaj mialby postapic odwrotnie niz w rl nba. Bede glosowal na duranta w heat. 

W dniu 10.07.2019 o 08:24, człowiek...morza napisał:

 

Ale skoro 2/29 ( :D) kawhiego i Irvinga chce PO, to mu je dam oczywiście. 

I oczywiscie irvingowi nie dales jak tylko sie okazalo ze nie ma innej oferty. Oszukales zawodnika, to Ci nie przysporzy glosow na fa, przynajmniej ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, czy jeszcze coś się u mnie zmieni, mam nadzieję, że dobrze odczytałem ten bałagan z ofert, ale po głębszym przemyśleniu zdecydowanie tak widzę tą pierwszą rundę naszej gry:

Kawhi -> Knicks

[powinno być 2+1, człowiek...morza słusznie zignorował, szkoda, że reszta też]

Kyrie -> Knicks

[brak PO? pierwszy strike, panie Rybak]

Kemba -> Bucks

[wiadomo]

Klay -> Sixers

[wiadomo]

Ingram -> 'nie jestem drugim Russellem'

Brogdon -> Raptors -> Spurs

[zakładam, że ta oferta jest ważna i Spurs wyrównują; Brogdon jest dobry, ale nie 100/4-dobry]

Vucevic -> Heat

[podobna kasa, stary team, Floryda, gdzie gra w realu i mu się podoba, mocna drużyna]

Towns -> Magic

[easy]

Gallinari -> Raptors

[wiadomo]

Durant -> Heat

[tak jak pisałem: Heat są zdecydowanie najbliżsi decyzji Duranta w realu: świetny market dla gwiazd - Durant spędzał tam chyba nawet wakacje w swoim domu, który chyba niedawno wystawił na sprzedaż w realu; szansa na budowę mistrzowskiego teamu; KD idzie tam jako zdecydowanie opcja nr 1; Wizards są IMHO przeceniani - zarówno jako contender z tymi finansami, jak i miejsce gdzie KD miałby iść (mówiło się sporo w 2016 roku, że dla KD nie ma większego znaczenia to DC), jak i z powodu Hardena, który w sumie jest graczem tej samej klasy; wiadomo, można odbijać, ale więcej wskazuje że KD wybrałby Heat ponad Washington, niż na odwrót; szkoda, bo bardzo cenię Sylvinho, ale tangiers to godny następca Rileya]

Butler -> Heat -> Lakers

[czego by january nie napisał, wszyscy wiedzą, że spanikował, że straci Butlera i oddał go za półdarmo, żeby nie stracić go za darmo; ALE Lakers dalej mają najwięcej pieniędzy, najlepszy zespół, najlepszy market; Butler chciał koniecznie iść do Miami, więc jakby usłyszał, że Toronto się dogadowało z Lakers w sprawie snt, to pewnie by nie miał wątpliwości; ale jak KD pójdzie do Heat, to zostaje Toronto i Spurs; niby january dał ciała, ale Lakers to po prostu lepsza opcja od Toronto i Spurs, a ja nie sądzę, żeby Butler zrezygnował z kilkunastu/kilkudziesięciu milionów po to, by ukarać january'ego i unieść się honorem: Jimmy to debil, ale nie tak debil; szkoda, bo bardzo cenię LONGERA jako GM-a, ale chyba rok za wcześnie na atak po gwiazdę]

Middleton -> Heat -> Timberwolves

[Heat dali największe pieniądze - Qcin nie chciał dać mu 2,5 miliona więcej, więc jeżeli KD i Butler wybiorą inne destynacje, wtedy dostanie karę, jak nie - Middleton będzie nieufny, bo nie dostał pełnego maxa, ale lepszej oferty nie ma; szkoda, że ignazz zamiast zostawić Jamala, zaatakować Khrisa i odpuścić Brogdona za potężne pieniądze, poszedł all-in w Butlera - moim zdaniem to byłaby lepsza decyzja, ale zobaczymy]

Tak to widzę.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, BMF napisał:

 

[Heat dali największe pieniądze - Qcin nie chciał dać mu 2,5 miliona więcej, więc jeżeli KD i Butler wybiorą inne destynacje, wtedy dostanie karę, jak nie - Middleton będzie nieufny, bo nie dostał pełnego maxa

Przeciez Khris dostałby maksa w Socie , po prostu zajebalem się , ze trzeba było wysłać do wczoraj te oferty :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF zadna z druzyn ktora dala oferte 3 plus po czy tak jsk knicks 4 plus po, nie mogla zgodnie z naszym regulaminem zmienic tej oferty na 2 plus po.

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

Ale jaki to jest mój błąd?

Skoro akceptuje tą ofertę, to znacz, że ją chce,

Sami ustawiliście taką sytuację, nie oferując mu alternatywy. 

Nikt mu nie dal alternatywy bo sam napisales ze dasz mu po wiec w takiej sytuacji i tak kazdy bylby bez szans w glosowaniu. Nie mozesz publicznie napisac ze zmienisz mu oferte na po a potem to olac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

Ale jaki to jest mój błąd?

Może taki, że publicznie ogłosiłeś, że mu dasz PO, a potem nie dałeś? Przekładając na RL, na starcie FA dałeś Irvingowi kontrakt na 5 lat. Kyrie chciał zostać w NY i odwołał wszystkie spotkania z innymi drużynami, ale chciał 4+1, które Ty mu obiecałeś. Inne ekipy rzuciły dolary na inne gwiazdy, a teraz Kyrie przychodzi podpisać kontrakt, a tej jego opcji jak nie było tak nie ma. Uważam, że ma prawo czuć sie oszukany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz dorzucacie wygodną dla siebie intepretację. 

ogolnie zajebalem sie w akcji i zapomnialem o tym, ze zlozylem deklaracje, dzis o 5 wrocilem z wyjazdu.

pare dni temu kazalem qcinow, bo sam nie moglem, wyslac oferty w ktorych bylo PO dla kyriego. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no teraz dorzucacie wygodną dla siebie intepretację. 

ogolnie zajebalem sie w akcji i zapomnialem, dzis o 5 wrocilem z wyjazdu.

pare dni temu kazalem qcinow, bo sam nie moglem, wyslac oferty w ktorych bylo PO dla kyriego. 

 

Nie rozumiem. Przeciez zmieniona oferte dla leonarda wyslales zgodnie z tym co julek wczoraj wrzucil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no teraz dorzucacie wygodną dla siebie intepretację. 

ogolnie zajebalem sie w akcji i zapomnialem o tym, ze zlozylem deklaracje, dzis o 5 wrocilem z wyjazdu.

pare dni temu kazalem qcinow, bo sam nie moglem, wyslac oferty w ktorych bylo PO dla kyriego. 

 

Kazałeś ? Raczej błagałes na kolanach bym to zrobił :P 

ale tak, Rybak mówi prawdę , wysłałem w jego imieniu owa ofertę do Julka 

7EA6880A-E8AE-45A5-ACDC-24762B463421.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.