Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Głosuję z marszu by nie było, że liczę Kawhio-szanse jak coś.

Przy Brogdonie imo Malcolm by ten milion dolarów Spurs odpuścił dla FA.

Przy KD wahałem się między Heat, a Knicks, a Raps. Ciężka decyzja tu była.

January, Fluber, czemu Durant nie jest na pierwszym miejscu do Knicks skoro byly jasne, klarowane informacje ze chce do knicks. do tego w druzynie jest jego przyjaciel kyrie? 

taki byles jasiu k**** hop jak lbj mowil o lakers

a teraz nagle double standards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

a co sie dzialo w milionie zeszlych przypadkow, ktore za pewne mialy miejsce?

Z tego co kojarzę, bo niestety nieodżałowanej pamięci Tomek pousuwał wszystkie tematy, nie było głosowań, co nie jest jednak żadnym argumentem dla mnie.

@BMF Od Lakers Klay też dostał na stracie maxa, po ACL ludzie wracają do normalnej gry, jeśli nie opierają swojej na atletyźmie. W przypadku Klaya on powinien wrócić do swojej gry. No i co ważne w Lakers za 3 lata, czyli jeszcze w dobrym wieku wejdzie znowu na rynek i dostanie dobrą kasę. Zostając w Sixers zostanie FA w wieku 34 lat, trochę kiepski timing, nikt mu wtedy nie da przykładowych 140/4, a za 3 lata to już tak albo i więcej. Także finansowo idąc do Lakers może wyjść nawet do przodu, sportowo raczej zyskuje plus powrót w rodzinne strony. Ty masz prawo do swojego zdania, a ja do swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Z tego co kojarzę, bo niestety nieodżałowanej pamięci Tomek pousuwał wszystkie tematy, nie było głosowań, co nie jest jednak żadnym argumentem dla mnie.

@BMF

to sobie przeczytaj na wikipedii czym jest prawo zwyczajowe, a nie siejesz problem o taki bezsnes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

to sobie przeczytaj na wikipedii czym jest prawo zwyczajowe, a nie siejesz problem o taki bezsnes

Nic nie sieję, powiedziałem, że nie mam zamiaru się kłócić o to, sam to drążysz. Zwracam jednak na to uwagę, bo regulamin o tym tak naprawdę milczy i każdy może sobie to interpretować jak chce. Są tu nowi userzy, którzy nie mają nawet jak sprawdzić jak było, bo wszystko jest pousuwane. I nie jest to bezsens, bo casus Irvinga pokazuje, że powinno być w tej sprawie głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zamiaru do niczego przekonywac słownie.

za mnie przemawia robota, którą robię.

a stworzylem organizacje, do której wolni agenci powinni lgnąć i w ktorej maja pewnosc, ze graja o cos. 

 

jak czytam tu wypociny niektorych, to mam wrazenie, ze lepiej jakbym mial wyczyszczone salary, 3 prospecotw i yolo. bylbym kozak na FA. absurd.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

Durant nie pójdzie do nowego mistrza ligi, przecież to chore po akcji z Warriors.

to wgl ejst ktos kto chce grac dla mistrza? 

abstrahujac od tego, ze zgadzam sie co do tego, iz durant by do knicks u nas nie przyszedl. 

ale no, piszesz, ze kawhi nie, durant nie, to ja sie pytam kto? slava madvadenko?  czy on tez woli smigac gdzies indziej, nie wiem w odessie, bo tam hoduje baklazany?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, człowiek...morza napisał:

January, Fluber, czemu Durant nie jest na pierwszym miejscu do Knicks skoro byly jasne, klarowane informacje ze chce do knicks. do tego w druzynie jest jego przyjaciel kyrie? 

Durant walczy o legacy i ma teraz isc do mistrza nba ktory traktuje go jako opcje rezerwowa na wypadek gdyby leonard nie chcial zostac i jeszcze wysyla oferte z opoznieniem i wlasnie wydymal jego przyjaciela na kilkanascie baniek? 

I don't think so...

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

o wgl ejst ktos kto chce grac dla mistrza? 

Kyrie irving

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, MarcusCamby napisał:

O zbyt poważnym podejściu do gry mówi człowiek tworzący internetowe spółdzielnie...

hańba Ci za to

Niesamowite ze w to wierzysz :D Przecież Spółdzielnia to nie licząc multikont Shevca najlepsza beka tej gry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

wgl ejst ktos kto chce grac dla mistrza? 

abstrahujac od tego, ze zgadzam sie co do tego, iz durant by do knicks u nas nie przyszedl. 

ale no, piszesz, ze kawhi nie, durant nie, to ja sie pytam kto? slava madvadenko?  czy on tez woli smigac gdzies indziej, nie wiem w odessie, bo tam hoduje baklazany?

Kuzminskas ponoć chętny. Tak go kuurwa zachwalałeś, że kozak. Dałbyś mu może szanse, co?

Ten Kawhi to cholera zgrzyt mocny. To nie jest casus jak LeBron - Butler u Jaśka, ale gdzieś tam cholera mocny minus nad Tobą wisi po sprawie z Irvingiem, bo to był gambling i nie czaruj, że nie. Ale zabranie Kawhi chyba jest jednak za mocne po tym jak go pozyskałeś wymianie i zdobyłeś legit mistrza.

Pewnie będę głosował na Knicks, ale będziesz miał u mnie jeszcze długo żółtą kartkę odnośnie czołowych agentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden gambling, zapomnialem o tym i tyle.

do c***a to tylko gra. wbrew pozorom nie mysle o niej non stop. 

niestety nie mialem siana, zeby zrobic z tego wielka konfe, z wielka pompa, ktora zapadlaby mi w pamiec. 

ale wy wiecie k**** lepiej.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

To czemu sie tak irytujesz skoro to tylko gra?:)

bo wy jako ludzie mnie wkurwiacie swoim zachowaniem. 

nie rozumiecie czemu sluzy regulamin w grze internetowej.

gra sama w sobie mnie nie denerwuje

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

bo wy jako ludzie mnie wkurwiacie swoim zachowaniem. 

gra sama w sobie mnie nie denerwuje

nie rozumiecie czemu sluzy regulamin w grze internetowej.

Tym by było sprawiedliwie i równo dla wszystkich.

Bulek nie mógł cofnąć oferty dla Mirotica, bo też zapomniał wpisać warunek. Byliśmy jednak nieubłagani. Trade dwie po północy, nie ma zmiłuj. Cofamy.

A teraz się tworzą znowu furtki. Źle to wygląda i pachnie Orwellem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Tym by było sprawiedliwie i równo dla wszystkich.

Bulek nie mógł cofnąć oferty dla Mirotica, bo też zapomniał wpisać warunek. Byliśmy jednak nieubłagani. Trade dwie po północy, nie ma zmiłuj. Cofamy.

A teraz się tworzą znowu furtki. Źle to wygląda i pachnie Orwellem.

i to jest wlasnie fatalne podejscie.

regulamin ma stworzyc pewien ogolny ład. 

to, ze ktos gdzies tam sie machnie, nie majac przy tym zlych intencji, tego ładu w zaden sposob nie burzy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

i to jest wlasnie fatalne podejscie.

regulamin ma stworzyc pewien ogolny ład. 

to, ze ktos gdzies tam sie machnie, nie majac przy tym zlych intencji, tego ładu w zaden sposob nie burzy.

jako przyklad.

to jest oczywiste, ze butlerowi chcialem dac maxa, a ze danie mu wyzszego kontraktu niz moglem, to oczwystia omylka pisarska.

i wiecie co?

w wyrokach  sadowych rowniez zdarzaja sie takowe pomylki.

i wlasnie temu sluzy instytucja sprostowania oczywistej omylki pisarskiej. 

ale wy Panowie "postradalem wszystkie rozumy" bedzie stac nad litera prawa, kompletnie jej nie rozumiejac.

i oferty nie ma. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

A jak chciałem wyje*ać SnT Bledsoe, to nie :) 

Tu zwrot "zmiana oferty" można interpretować dwojako.

@człowiek...morza Butlera bym Ci zaliczył, bo wpisywanie złych wartości już się zdarzało. Ale dopisanie Irvinga to inna sprawa. Sądzę, że więcej osób powinno po prostu zabrać głos w tej sprawie. Ja nie chce by rada robiła komuś na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.