Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

@karpik

Faza IV. Następnie odbywa się głosowanie nad wyborami ofert przez poszczególnych graczy

No to znaczy, że każda oferta powinna być głosowana ;)

Kyrie jest idealnym przykładem, że powinno być tak/nie bo w realu przecież by tego nie klepnął. Nikt by go nie zmusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nikt nie dał mu innej oferty, a nie jest RFA by wziąć QO, więc nawet nie będzie głosowania by mógł tą opcje odrzucić.

możesz co najwyżej postawić minusa obok GMa Knicks i np. nie głosować za pozostaniem Kawhi.

Niemniej warto rozwazyc taki zapis bo teraz 1x10 plus to> full mle na 4 lata bo tej drugiej nawet nie mozesz zlozyc.

Teraz, karpik napisał:

No to znaczy, że każda oferta powinna być głosowana ;)

Kyrie jest idealnym przykładem, że powinno być tak/nie bo w realu przecież by tego nie klepnął. Nikt by go nie zmusił.

W poprzednich fa nie bylo glosowan tak/ nie przy 1 ofercie ( chyba ze przy extension).

Zapis " glosowanie nad wyborem ofert" oznacza ze glosowanie jest wtedy kiedy jest wybor ofert, czyli kiedy zlozono ich wiecej niz jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

No to znaczy, że każda oferta powinna być głosowana ;)

Kyrie jest idealnym przykładem, że powinno być tak/nie bo w realu przecież by tego nie klepnął. Nikt by go nie zmusił.

zasady są jasne. Był pomysł wprowadzenia głosowania tak/nie, ale postawiliśmy na kontroferty by uniknąć gamblowania.

teraz nie możesz stworzyć nowych zasad

1 minutę temu, fluber napisał:

To trzeba zmienic regulamin pilnie zanim wyjda dziwne kwiatki...

Przecież pisze dowolną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mam zamiaru wykłócać o to, choć z regulaminu jasno nie wynika co w przypadku jednej oferty, a mowa jest o głosowaniu...

W tym przypadku jest to tolanie nieżyciowe i trzeba to wyraźnie na przyszłość podkreślić (tzn przpadek Kyrie pokazuje, że głosowanie tak/nie jest konieczne). Niestety w takiej sytuacji, jeśli Kyrie musi podpisać na 5 lat, to robi się kwas w całej organizacji i Kawhi raczej przez to odchodzi, co jest głupie, bo w realu do takiego kwasu by nie doszło.

@człowiek...morza regulamin nie wspomina nic o wysyłaniu ofert do qcina na messangerze.

5.31 Faza I. Tura podczas okresu Free Agency zaczyna się od złożenia (wysłanie ustalonej osobie spoza gry poprzez PW) ofert zgodnych z regulacjami danej tury (patrz pkt 5.4, 5.5, 5.6, 5.7

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@julekstep musiałby potwierdzić, że taka oferta poszła do Niego od Qcina

Poszła, tylko w ramach tego samego etapu (chyba!)  dostałem potem maila od samego człowieka_morza to myślałem, że to się nadpisuje (nie analizuję / nie wczytuję się w maile jakie dostaję)

Żeby nie było:

mail od qcina (czwartek 23:07):

Jol, w imieniu Knicks bo ta Ruda Pała Człowiek Morza pojechał gdzieś tam i mi pisze na messengerze, ze w reofertach prosi o dodanie w 5 roku PO w przypadku Irvinga i Leonarda

mail od człowieka_morza (piątek 18:06):

New York Knicks

3. Kevin Durant 164/3+PO (jesli nie przyjdzie Leonard)
4. Jimmy Butler 164/3+PO (jesli nie przyjdzie Leonard lub Durant)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, w niezłe szablony widzę się trzeba tu wpasowywać - jak Irving podpisze 5 lat a nie 4+1 to będzie kwas i odejdzie Leonard, ale jak będzie na 4+1 to Leonard zostaje . 

 

Niedlugo dojdziemy do absurdu, ze Gracz X podpisze tylko jak Y dostanie kontrakt nie dłuższy niż kontrakt Z z uwzględnieniem ze gracz A nie trafi do GM S jeśli ten wykonał więcej niż 4 wymiany w przeciągu ostatnich 2 okienek , chyba ze w wyniku ich trafił gracz T , bo to przyjaciel gracza X z czasów gry w zespole F. 

Ludzie , dajcie spokój , to ze Rybak obiecał tutaj nie ma znaczenia, skoro nikt kto miał capspace nie dał oferty Irvingowi to widocznie taka jego cena 😛 

no i żeby nie było, oferta z tymi Po trafiła do Julka gdzieś w czwartek xq no ale mniejsza , mi szkoda tylko tego Khrisa bo jak mówiłem liczyłem się z maks oferta dla niego ale mi termin uleciał zupełnie a to jest dopiero absurdalna sytuacja , przychodzi Khris do Heat dostaje 120/4 , idzie do Soty dostaje z miejsca 130/4, wraca so Heat dostaje maksa, to chyba wiadomka ze Sota tez by te kilka baksów dorzuciła :P no ale nic to , imo od przyszłego roku powinna być możliwość skorygowania jednej oferty jeśli dało się danemu graczowi najwyższa ofertę w 1 kopertach , byłoby to racjonalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

imo od przyszłego roku powinna być możliwość skorygowania jednej oferty jeśli dało się danemu graczowi najwyższa ofertę w 1 kopertach , byłoby to racjonalne ;)

To jest dobry pomysł, tzn ja bym widział możliwość wyrównania najwyższej oferty.

Sytuacja z Kyrie to wina regulaminu. Normalnie on powinien powiedzieć, że daj to co obiecałeś albo odchodzę. Knicks w drugiej turze dają 4+1 i po kłopocie, pożar zażegnany. A tak to c_m wychodzi na krętacza i Kyrie czuje się oszukany na kilkanaście milionów. Widzi to Kawhi, który jest niezdecydowany i ta sytuacja raczej nie skłania go do pozostania w tym burdelu.

Najlepsze jest, że potencjalne odrzucenie kontraktu przez Irvinga jest teraz na rękę c_m, bo nie rodzi większego kwasu, a ja tam w regulaminie nie widzę pkt, w którym przy jednej ofercie jest ona automatycznie akceptowana ;)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ciężka sytuacja. Maile wskazują, że te reoferty poszły jak trwały kontroferty. A potem człowiek wysłał własną reofertę i był tam tylko Leonard. Ciężko uwierzyć, że brakło mu czasu by uzupełnić maila.

Skoro nie more złożyć kontroferty na gracza któremu złożył ofertę to przecież oczywiste jest że taka wiadomość jest reofertą złożoną przed czasem.

Nie zachowujmy się jak pieprzona skarbówka czy inny ZUS bo to debilizm.

A jak się wydarzyło to że poprosił Qcina a potem sam jednak napisał to chyba każdy kto nie żyje wyłącznie beGMem jest w stanie sobie wyobrazić.

IMO wobec tego że oferta poszła to robienie dalej dymu to czysty idiotyzm.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, karpik napisał:

No to trochę przykra sprawa, bo reoferty można było wysyłać w sobotę i niedzielę.

@julekstep a jak to się stało, że jest oferta dla Kawhi? C_m wysłał coś jeszcze potem?

tak - potem był jeszcze mail (23 godziny temu) od CM z samą ofertą dla Kawhiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.