Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale dlaczego bys zaliczyl?

co to za  niekonsekwencja i wyjatek?

zlozylem oferte wbrew regulaminowi, bo regulamin jasno mowi, ze w tym przypadku obowiazywalo CBA

Dlatego ze niektorzy ( np @january ) oferuja maxa nie piszac kwoty wiec trudno karac kogos za to ze ja dopisal i sie pomylil.

Ale Rada ma tu decydujacy glos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale dlaczego bys zaliczyl?

co to za  niekonsekwencja i wyjatek?

zlozylem oferte wbrew regulaminowi, bo regulamin jasno mowi, ze w tym przypadku obowiazywalo CBA

Bo wpisany jest max. Nie ma obowiązku wpisywać wartości. Podobnie przecież było przy minimalnych kontraktach.

Bledsoe też zaliczyliśmy, chociaż tam Sylvek też jakieś głupoty wpisał w pierwszej turze przy rozpisanym kontrakcie czego robić nie musiał.

To są ciężkie tematy. Inna jest waga problemów po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Żadnego słowa "max".

ale maxa mialem na mysli.

czy czlowiek morza kolejny raz chcial przechytrzyc i myslal, ze cala liga nie ogarnela paly i zaproponowala za maly hajs?

to jest tak idiotyczne podejscie ze brak mi slow january

w norymberdze bys wszystkich uniewinnil

-------------------------------------------------------------------------------------

nie wiem z czego Karpik sie smiejesz, skoro sam wczesniej dokladnie to samo napisales. 

10 godzin temu, karpik napisał:

Sytuacja z Kyrie to wina regulaminu. Normalnie on powinien powiedzieć, że daj to co obiecałeś albo odchodzę. Knicks w drugiej turze dają 4+1 i po kłopocie, pożar zażegnany.

 

1 godzinę temu, karpik napisał:

Ale się nie da i wątpię czy to zostanie zapomniane. Na miejscu Kyrie bym nie zapomniał, bo właśnie go wyciulałeś na kilkanaście milionów lekko licząc. 

 

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

nigdzie go nie wyciulalem.

wyciulal go regulamin. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Jasiek ma racje. Tam słowo max nie padło.

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no to kto tera wgl decyduje?

bo ja nie mam pojecia. 

jestes w radzie, piszesz ze oferta cacy

a oferty nie ma,

 

rada to nie miała czasu nawet tego omówić, bo z ozzy się mijaliśmy i cały czas mijamy. Dlatego nie ma jasnego przekazu, chociażby w sprawie Brogdona, gdzie nie mam pojęcia czemu ozzy tak zadecydował.

Jeszcze wspomnę, że nie podoba mi się pomysł dodanie czwartej tury, odnośnie sprawy Middletona. Qcin gamblował i Tangiers go przechytrzył. Przecież w RL NBA powoływaliśmy się na sprawę Mozgova, gdzie Lakers od razu rzucili wysoki kontrakt, a nie jakieś przebijanki. Qcin wiedział, że może zostać pobity. Dał niską ofertę i nie planował jej podwyższyć. Słabo to rozegrał i tyle. Dziwię się, że @karpik to poparł, który dobrze zna realia rynku w RL NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ok, Jasiek ma racje. Tam słowo max nie padło.

i to, ten cytat, dobitnie pokazuje, jak absurdalnie bezsensowne jest wasze podejście. 

juz sam wydzwiek jest komiczny

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

i to, ten cytat, dobitnie pokazuje, jak absurdalnie bezsensowne jest wasze podejście. 

 

Rada debatuje, ale i tak ogarnij się. Bo co FA to problemy z Tobą, a za rok znowu będziesz pytał, gdzie rada poszła Ci na rękę, a kto pamięta sprawę Kyle Andersona będąc w radzie to wie jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Rada debatuje, ale i tak ogarnij się. Bo co FA to problemy z Tobą, a za rok znowu będziesz pytał, gdzie rada poszła Ci na rękę, a kto pamięta sprawę Kyle Andersona będąc w radzie to wie jak było.

ty sie ogarnij.

i przestan powtarzac jakies bzdury ze rada poszla na reke. gdzie kiedy jak?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ty sie ogarnij.

i przestan powtarzac jakies bzdury ze rada poszla na reke. gdzie kiedy jak?

Nie zapisałem czego tyczyły się sprawy. Jedna bodajże Wilsona, jedna jakiejś nielegalnej wymiany, która przeszła. Było tego trochę, dlatego zostałeś pogoniony z rady, która służyła do twoich interesów, a szczytem bezczelności okazała się sprawa z fluberem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie zapisałem czego tyczyły się sprawy. Jedna bodajże Wilsona, jedna jakiejś nielegalnej wymiany, która przeszła. Było tego trochę, dlatego zostałeś pogoniony z rady, która służyła do twoich interesów, a szczytem bezczelności okazała się sprawa z fluberem.

bzdury

i klamstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Decyzja rady:

Sprawa Irvinga będzie omawiana.

to jezeli moge cos doradzic, to wprowadzcie precedens. po cos one sa. z jakiegos powodu polowa swiata stosuje je jako prawo wiazace.

zatem przesuncie  glosowanie w sprawie irvinga na 2 rund, zmiencie w regulamienie, ze jak jest jedna oferta, to glosujemy tak/nie. zacznijmy od 2 rundy z ta zmiana,

i po sprawie.  

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wracając do przyjemniejszych tematów omówienie głosowania mojego:

Jimmy Butler - Właściwie od początku byłem pewien, że zagłosuje na Spurs. Jedynym poważnym rywalem było SnT Raptors, którzy oddając solidne assety mogli zmazać plamę po rozebraniu organizacji do zera po kilku latach PO batalii co w RL NBA zakończyło się jak wiemy mistrzostwem. To był ruch anty-Riley i prawdopodobnie najbardziej haniebny tank tej gry. Zresztą Longer mając Foxa, VanVleeta i Siakama kłócił się z mną o każdy win za dużo, a całkiem sensownego Poeltla chował w rotacji za Gortatem, Pachulią i Birchem. Kultura organizacji leży i tutaj nagradzanie czołowymi FA kłóci się z moją filozofią. Ignazz dopieścił Butlera, zrobił połączenie doświadczenia z młodością i myślę, że Jimmy doceniłby ciężką pracę Ignazza, gdzie jego rola lidera jest niepodważalna. Widziałem komentarze, że Ignazz stracił w oczach wielu grając otwarte karty, gdy inni stawiali tylko hipotezy. Oczywiście Ignazz to nie jest wirtuoz słowa i sam się gubiłem w jego opowieściach, że o mękach przy czytaniu nie wspomnę, ale jak mówię doceniam przed wszystkim pracę, a nie PR i piękne słówka.

Kawhi Leonard - Pozyskany w wymianie, zdobył dla organizacji mistrzostwo. W Raptors nie skończyło się to zatrzymaniem go na dłużej, ale jeśli skasować sprawę marketu to głównymi kwestiami jest dalsza perspektywa walki o najwyższe cele i niechęć do budowania superteamu. Knicks z Irvingiem i Gobertem dają możliwość budowania dynastii. Do tego nie lubię robić kalk z RL NBA, doceniam głównie pracę GMa, a tu człowiek morza mimo ogromnych zawirowań zrobił wiele dobrego.

Klay Thompson - Z PO czy nie gość będzie miał 35 lat pobierając ten ostatni rok kontraktu. Dobrze, że Tecu nie kombinował, bo po akcji z Embiidem każda próba skończyłaby się prawdopodobnie ucieczką gdzie indziej. Po tej kontuzji Klay cieszy się z okazanego zaufania.

Kevin Durant - Ten Harden to ogromny problem, bo gość dopiero co pożegnał Currego, ale jednak Wizards w tym duecie to nie będzie zespół klasy Warriors, a po prostu jeden z faworytów do mistrzostwa. Heat dają młodego Doncica, którego Durant nie będzie niańczył, bo potrzebuje solidnego wsparcia i Oladipo będącego lekką niewiadomą.Trochę za mało, by obiecywać mistrzostwo. Kolejny raz kluczowa okazuje się ciężka praca GMa, gdzie minusy nie mogły przysłonić plusów.

Nikola Vucevic - Stawiam, że za rok będzie już minusowym assetem z tą umową. Wcale nie jest to dobry fit, bo lubi być pierwszą opcją i brać grę na siebie. Wielokrotnie krytykowany za stopowanie ruchu piłki. Ok ten sezon miał kozacki, ale nie ufam mu. Heat dali najwięcej pewnych pieniędzy, a do tego zna zespół. Nie ma powodów szukać innej opcji.

Khris Middleton - Tangiers ograł Qcina jak uczniaka, który się skompromitował gamblowaniem i szukaniem oszczędności. SlaKB pewnie wkurwiony, bo to on zostanie z gołą dupą.

Kemba Walker - Największa kasa, a w Bucks z Giannisem może myśleć o mistrzostwie.

Karl Anthony Towns - Skoro w RL NBA poszło to i tu można, aczkolwiek lekki niesmak jest po tym jak grał cichy sezon na TOP10 ligi i zanotował spory progres. Gość za chwilę może przeskoczyć Anthony Davisa w ligowych rankingach.

Malcolm Brogdon - Trochę Ignazz skrzywdzony po małym błędzie Longera, ale powiedzmy, że wyrównuje się za krzywdę Butlera.

Kristaps Porzignis - Potencjalnie nowy szeryf w mieście po oddaniu Hardena. Porzi zachwycony, chociaż trochę też rozczarowany, bo czekał na rok dłuższy kontrakt, ale też rozumie motywacje Wizards.

Brandon Ingram - Nie jestem fanem jego talentu, ale po sprawie Russella nie będę tutaj grał z Jaśkiem do jednej bramki. Po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol z jednej strony jest tyle pi****lenia ze gra polega na naśladowaniu ligi, 

A tutaj oficjalnie publicznie ktoś okłamuje gracza, Irvingowi napluto w twarz, a ten z uśmiechem na twarzy podpisuje kontrakt.

powiedziałbym ze to mało realistyczne ze ten jeszcze nie zażądał transferu

Jak dla mnie Knicks spadają zawsze na ostatnie miejsce w każdym głosowaniu a dodatkowo, będę również gorzej oceniał grę Irvinga bo takich „grzechów” nie można tak łatwo wybaczać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

doceniam głównie pracę GMa, a tu człowiek morza mimo ogromnych zawirowań zrobił wiele dobrego.

Dokladnie tak jak ujiri:) kawhi byl traktowany w raptors po krolewsku a do gm-a rl raptors nie mozna miec zadnych zastrzezen. :)

1 godzinę temu, MMM2121 napisał:

Lol z jednej strony jest tyle pi****lenia ze gra polega na naśladowaniu ligi, 

A tutaj oficjalnie publicznie ktoś okłamuje gracza, Irvingowi napluto w twarz, a ten z uśmiechem na twarzy podpisuje kontrakt.

Bo zgodnie z regulaminem nie ma innego wyjscia niestety... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Bo zgodnie z regulaminem nie ma innego wyjscia niestety... 

Jeśli państwo kogoś wyrucha na przykład na podatkach zgodnie z zasadami prawa nie czyni go to w żaden sposób ani trochę szczęśliwszym 

Ja postuluje żeby Irving zażądał w tym momencie transferu, nie rozumiem też ani trochę tych, którzy głosują żeby Leonard pozostał w Knicks. 

Powtórzę jeszcze raz, to liga graczy, ale o tym czasami się zapomina jak niektórym jest wygodniej :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te głosy na Kawhi w Knicks to grubsze nieporozumienie.

c_m nie zapomniał o tej ofercie dla Kyrie, chciał przycwaniaczyć i mu się udało. Teraz nagradzając go podpisem Kawhi (on w życiu by w takiej sytuacji nie został w NY, jego ojciec to był original gangsta, Kawhi ma we krwi honor, szacunek i inne tego typu sprawy), w zasadzie akceptujecie machloje i kłamstewka w zabawie internetowej. Nie rozumiem tego.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.