Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, fluber napisał:

Trudno mi znaleźć analogię w RL NBA do tego poziomu niekompetencji:)

Fakt - bo tam ludzie dostają za to kasę i to jest wiecie, prawdziwa praca dla nich.

(Chciałem napisać że tym żyją ale w wielu przypadkach tak też jest z BeGM...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wooden napisał:

Fakt - bo tam ludzie dostają za to kasę i to jest wiecie, prawdziwa praca dla nich.

(Chciałem napisać że tym żyją ale w wielu przypadkach tak też jest z BeGM...)

Ja sobie wypraszam, ja podpisałem profesjonalny kontrakt na 2 lata w wysokości 50 złotych rocznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to Knicks being Knicks w to lato też i u nas.

James Dolan po tym jak Wooden zrobił to, czego Rybak nie potrafił, czyli sprowadził baner do MSG, decyduje, że Rybak wraca, bo to jego nieślubny syn, który błąka się po całych Stanach nie mogąc znaleźć dla siebie miejsca. "Synu, wracaj do domu" miał powiedzieć Dolan Rybakowi, gdy ten wędrował przez pustynię w Arizonie szukając sensu życia. 

Rybak miał zadanie wydawałoby się proste: zatrzymać Kyrie i Kawhi. Kyrie nie dostał jednak obiecanej opcji w kontrakcie, bo jak sam Rybak stwierdził po prostu "zapomniał", a teraz już za późno na zmiany. Księgowa cały weekend przygotowywała ten kontrakt, bo od poniedziałku idzie na urlop. Jest jak jest, przecież kasa się zgadza... Kyrie ponoć się jednak zdenerwował i w trakcie kłótni rozbił nawet globus w gabinecie GMa Knicks.

Kawhi jednak dalej myśli co zrobić, choć sytuacja Kyrie daje mu do myślenia. Wszak jeszcze wczoraj Rybak zapewniał go, że jeśli zostanie, to do Knicks dołączy Davis. Jednak od wczoraj Kings przestali odbierać telefony i nabrali wody w usta, co trochę zaczyna martwić Leonarda, który zaczyna podejrzewać Rybaka o blef w sprawie wymiany z Kings. Kawhi nie chce zostać oszukany tak jak Irving i zaczyna myśleć nad swoją przyszłością poza NY.

Sprawa jest rozwojowa i zapewne czeka nas jeszcze wiele zwrotów akcji.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Ale jaki to jest mój błąd?

Skoro akceptuje tą ofertę, to znacz, że ją chce,

Sami ustawiliście taką sytuację, nie oferując mu alternatywy. 

Reszty nie będę wrzucał. 

Po coś mamy te ileś dni na oferty, kontroferty, reoferty, głosowania ..

Tych graczy, których chcemy podpisać w I turze też z kolei nie mamy aż tak wielu, żeby nie pamiętać, jaki proponujemy im kontrakt. Zresztą gdybyś wysłał Julkowi wcześniej takie info o PO dla graca(y) tłumacząc się wyjazdem, pewnie by się nie obraził. Jednak pierwszym podstawowym błędem było złożenie oferty w pierwszym terminie bez PO. Jak dla mnie C_M jest zbyt inteligentny i drobiazgowy by ot tak zapomnieć o PO w 5tym roku swoich graczy. 

Irving nie jest moim FA, a pamiętałem że C_M obiecał mu PO. No to jak ja, Fluber i zapewne inni pamiętaliśmy o tym, to sądzę, że główny zainteresowany tym bardziej. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Reszty nie będę wrzucał. 

Po coś mamy te ileś dni na oferty, kontroferty, reoferty, głosowania ..

Tych graczy, których chcemy podpisać w I turze też z kolei nie mamy aż tak wielu, żeby nie pamiętać, jaki proponujemy im kontrakt. Zresztą gdybyś wysłał Julkowi wcześniej takie info o PO dla graca(y) tłumacząc się wyjazdem, pewnie by się nie obraził. Jednak pierwszym podstawowym błędem było złożenie oferty w pierwszym terminie bez PO. Jak dla mnie C_M jest zbyt inteligentny i drobiazgowy by ot tak zapomnieć o PO w 5tym roku swoich graczy. 

Irving nie jest moim FA, a pamiętałem że C_M obiecał mu PO. No to jak ja, Fluber i zapewne inni pamiętaliśmy o tym, to sądzę, że główny zainteresowany tym bardziej. ;) 

According to multiple sources Kyrie Irving is going to reject 5 years max offer from Knicks and pursue his dream of playing in San Francisco with Steph Curry and his flat earth friend Draymond Green by signing multiyear minimum offer sheet with Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wooden napisał:

According to multiple sources Kyrie Irving is going to reject 5 years max offer from Knicks and pursue his dream of playing in San Francisco with Steph Curry and his flat earth friend Draymond Green by signing multiyear minimum offer sheet with Warriors.

I tu widzisz Wooden po takiej akcji miałbyś mój głos ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Panowie dajcie żyć. Ostatnie pare dni pomelanzowalem, begm nie było mi w głowie. Shit happens napisałem qcinowi żeby wysłał oferty, wysłał. Zatem po co drazycie temat? Dajmy mu to Po i Elo. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Panowie, z racji, ze jesteście Leonardem i irvingiem a ja cenie sobie wasze zdanie, tym bardziej w momencie podjęcia decyzji o przedłużeniu, chce zadać wam proste pytanie. Chcecie Anthonego Davisa w Knicks? W druga stronę Gobert, Saric, Forbes. Do podpisu pod transferem brakuje twoje Kyrie i twojej Kaw

To też jest efekt melanżu? :) 

Byłeś wczoraj, pisałeś w wątku, więc argument "nie miałem wczoraj czasu" jest cokolwiek dziwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

To też jest efekt melanżu? :) 

Byłeś wczoraj, pisałeś w wątku, więc argument "nie miałem wczoraj czasu" jest cokolwiek dziwny.

Za 1-rundowy pick zdradzę ci szczegóły na priv i przestanie wydawać się dziwne 

Dwa picki 1-rundowe *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Jezu Panowie dajcie żyć. Ostatnie pare dni pomelanzowalem, begm nie było mi w głowie. Shit happens napisałem qcinowi żeby wysłał oferty, wysłał. Zatem po co drazycie temat? Dajmy mu to Po i Elo. 

Jest regulamin i dla każdego jest on równy. 

Ja będę głosował za odrzuceniem kontraktu przez Kyrie, co oznaczać będzie, że trafi on do drugiej tury, w której będziesz miał okazję dać mu wreszcie to 4+1, tak jak obiecałeś. Pewnie Kyrie zmięknie, ale pojawia się tu dla niego całkiem ciekawa opcja. Kings raczej nie ustrzelą za wiele w pierwszej turze, więc rzucenie Irvingowi 1+1 i dołożenie kilku jeszcze graczy może nie być głupie. Jeśli taki skład zaklika, to może za rok uda się przekonać Kyrie i Davisa do pozostania. Jeśli nie, to przynajmniej będzie jeden fajny sezon w SacTown. A Kyrie za rok może już pójść do Nets. Także win win z obu stron. Oczywiście pozostanie w Knicks jest bardziej prawdopodobne, ale to nie jest tak, że Irving jest pod ścianą i musi brać te pełne 5 lat. Nie musi, bo to Knicks mogą tu więcej stracić.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie ma już opcji, by Irving odrzucił kontrakt. Jest 5y bez PO i człowiek morza nie jest tu winny waszej pasywności.

Jakiej pasywności? Przecież on miał obiecane PO, w drugiej turze Kyrie nic nie ryzykuje, bo i tak zespoły, które nie ustrzelą nic w pierwszej będą miały kasę i jak nie pójdzie 4+1 od Knicks, to inny zespół da mu maxa. Czemu Kyrie miałby w tej sytuacji ulegać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Jakiej pasywności? Przecież on miał obiecane PO, w drugiej turze Kyrie nic nie ryzykuje, bo i tak zespoły, które nie ustrzelą nic w pierwszej będą miały kasę i jak nie pójdzie 4+1 od Knicks, to inny zespół da mu maxa. Czemu Kyrie miałby w tej sytuacji ulegać? 

Tu chodzi o to ze u nas nie ma glosowania tak/nie jak jest tylko jedna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.