Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Fluber chyba jednak nie będzie czekał roku na przebudowę w Charlotte :) 

To jest jednak begm a nie typowe fantasy. Tu sa kibice ktorzy chcieliby dostac mecz na odpowiednim poziomie. Zaorac zespol jest bardzo latwo, stworzyc konkurencyjna druzyne znacznie trudniej. I chociaz w dlugim okresie bardziej by mi sie oplacalo ostre tankowanie, to wole sprowadzic do charlotte gwiazde jakiej ten zespol nie mial od dawna i madrze obudowac ja bardzo dobrymi graczami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

To jest jednak begm a nie typowe fantasy. Tu sa kibice ktorzy chcieliby dostac mecz na odpowiednim poziomie. Zaorac zespol jest bardzo latwo, stworzyc konkurencyjna druzyne znacznie trudniej. I chociaz w dlugim okresie bardziej by mi sie oplacalo ostre tankowanie, to wole sprowadzic do charlotte gwiazde jakiej ten zespol nie mial od dawna i madrze obudowac ja bardzo dobrymi graczami. 

Brawo Fluber.

Mocno popieram i na FA masz mój głos za takie podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MMM2121 napisał:

Swoją droga wschód może zrobić się niedorzecznie mocny

Czy czas znieść podział na konferencje w playoffs? 

Wschod juz jest niedorzecznie mocny, ale dzieki temu to fajne wyzwanie. trudniej zrobic 1 runde na wschodzie niz 2 na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

No fuckin way.

Zlikwiduja w RL, zlikwidujemy i tutaj.

W mojej opinii to warte rozważania

Przeciez i tak nie trzymamy się jakoś szczególnie mocno Real NBA bo przykładowo  ty po tym jak zarządzałeś Bostonem pracy już byś ponownie jako Gm nie dostał 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Dlatego Durant Klay Leonard i może Davis na wschodzie to nie głupi byłby ruch Butlera aby zostać na zachodzie. 

Butler to pracuś. Do wszystkiego doszedł ciężką pracą i nagle teraz miał by iść na łatwiznę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój ostatni post na temat Butlera i jego roli w Raptors. W tym tygodniu napisałem już więcej wiadomości niż w całym minionym sezonie.🙂
Ktoś z innej ligi fantasy napisał o nas że beGM to gra w PR i trochę tak jest 🙂 Więc zaczynajmy:

Jimmy w Raptors zostanie powitany tłumami na ulicy i zostanie z miejsca najlepszym sportowcem w kraju, pozostając w Lakers po całym zamieszkaniu wokół tego nie jest nawet najlepszy we własnej drużynie, w podobnych warunkach odszedł z Sixers, nie jest też priorytetem Heat co już ich wg mnie dyskwalifikuje z walki.

Za długo się o niego staram by po takiej walce którą podjąłem(jako pierwszy) żeby go oddać kiedykolwiek. Zostanie u mnie do końca kontraktu i można to kredą w kominie zapisać.

Butler liderem ma być boisku ale przede wszystkim w szatni i na pewno się tam odnajdzie bo lubi graczy z dobrą etyką pracy a tacy są w Toronto. Wystarczy popatrzeć jakie postępy w minionym roku poczynili Fox i Siakam, obaj nominowani do nagrody MIP, VanVleet rok temu był w trójce rezerwowych ligi, Williams 3x6th man sezonu. Mix doświadczenia i młodości mam zamiar stworzyć. Gdyby Jimmy zdecydował się na Raptors to na kolejne wzmocnienia przeznaczone będzie 19,5mln i za tą sumę chce ściągnąć doświadczonych hard workerów którzy poprawią defensywę.

Co do Butlera na boisku, planuję nim grać głównie na SF 36mpg(najwięcej z drużyny) więc spokojnie te swoje 16 rzutów dostanie(w Philly miał ich tylko 13) by nie czuł się choć przez chwilę marginalizowany. Podczas gdy Fox siedzi na ławie, Jimmy jest podstawowym ballhandlerem, ma wokół siebie szybkich graczy ścinających pod kosz którzy jednocześnie są w stanie robić spacing do grę 1na1 dla Butlera. Najwięcej minut spędzi z Siakamem, CJem i VanVleetem. Ignazz pisał że chce szybko grać. Czy jest jakiś szybszy zespół w lidze od Raptors? 

Kolejna ważna rzecz, przed przebudową którą przeprowadziłem rok miałem sezon w którym przez cały RS i PO grałem jedną i tą samą S5, więc nie jestem raczej typem handlarza i przywiązuje się do swoich podstawowych graczy.

Wooden pisał o zbyt młodych graczach u mnie. Każdy kluczowy gracz prócz Foxa skończył już 25 lat, dodatkowo Williams 33, McCollum 28 a w planach podpisanie dwóch graczy podkoszowych w wieku 31 i 32 lat. 

Ostatnia kwestia, posiadane assety pod wzmocnienia podczas trade deadline. Jest młodzież, są dwa picki w 1 rundzie, jest pick Blazers czyli zapewne 31 numer czyli też wartościowy asset. Jest na czym budować.

Dzięki z góry za każdy głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Brak reoferty z PO dla Townsa, Irvinga i Klaya, tu trzeba zakonotować złą kulturę organizacji/pomyśleć.

Jasiu,

ale ja pisałem i w Media Room i bodajże tu w temacie wczoraj rano również uzasadniając brak PO dla KATa. Mogę jeszcze raz powtórzyć - KAT w realu również nie ma PO przy tym 5tym roku, a w Orlando ma o niebo lepsze perspektywy niż w real Minnesocie. Prosiłem tez każdego GMa, który uważa, że KAT powinien mieć PO o uargumentowanie tego. Nie odpisał nikt, w związku z tym wyszedłem z oczywistego założenia, że KAT naturalnie przystaje na warunki zaproponowane mu podczas negocjacji. Mogę przytoczyć Tobie te moje oba posty z wczoraj, jeżeli jest taka potrzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Jeszcze :

5) Zmiana oferty dla Kristapsa Porzingisa  117 325 500 / 3+1 PO

To wygląda na ofertę dla Porzingisa od Wizards, a nie SnT

już czepiasz się teraz, a wiadomo o co chodzi.

w sumie to jednak nie wiem czy nie zmienię zdania w kwestii Duranta. Facet walczy o legacy, a tu będzie jednak tym drugim. Ten Harden to super wabik, bo to najlepszy gracz RS pytanie brzmi czy dla Duranta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz się teraz modli aby Raptors wygrali kogokolwiek z pierwszej dwójki inaczej Brogdon podpisuje z nim a wyrównanie to prawie 24M/sezon.

Kemba w Bucks. 

Middleton Heat jak nie przyjdzie Durant ani Butler czyli tyle z snt do Wolves.

Porzingis snt bo ego Regis mu ładnie połechtał wysyłając Hardena w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.