Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

jeden z drugim w zyciu codzienym pewnie narzeka na zbedny formalizm,

a to w begm jeszcze wieksze dymy, nie pierwszy z reszta raz.

przy czym ja w zaden sposob nie zlamalem regulaminu, ktory jest za malo precyzyjny. oferty poszly. dwa oswdczenia woli, z ktorych nie wynika, azeby jedno wygaszało drugie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu jestem zwolennikiem wyluzowania. 

Ale od czasu gdy w beGM wyskana wymiana 0:00 z Melo i jego spadającym kontrakcie doszedł do adresatów. 0:02 bo mnie wywaliło ze stronki to sam nie wiem ;) 

 

Tam nie przeszło tłumaczenie i print screen ze się do 0:00 dogadaliśmy ;) 

Szedł bym z duchem gry i to puścił ale zapisał w pamięci taki fuck up bo to jednak pierwsza tura i najważniejsi gracze w lidze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyrie wart jest oferty maksymalnej dla tylko jednego klubu w lidze który był mu ją w stanie złożyć i teraz będzie marudził przy PO?

Sam bym wolał żeby dostał PO ale żeby teraz móc marudzić trzeba było samemu coś mu złożyć.

(A może zrezygnował z PO jak się dowiedział o Davisie żeby Anthony wiedział że pozostałe gwiazdy są "commited"?)

Gdyby CM obiecał a nie dał i ktoś inny dałby mu 4 lata to nawet bym pomyślał nad głosem na kogoś innego... Ale tak to, no cóż.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wooden napisał:

Kyrie wart jest oferty maksymalnej dla tylko jednego klubu w lidze który był mu ją w stanie złożyć i teraz będzie marudził przy PO?

Sam bym wolał żeby dostał PO ale żeby teraz móc marudzić trzeba było samemu coś mu złożyć.

(A może zrezygnował z PO jak się dowiedział o Davisie żeby Anthony wiedział że pozostałe gwiazdy są "commited"?)

Gdyby CM obiecał a nie dał i ktoś inny dałby mu 4 lata to nawet bym pomyślał nad głosem na kogoś innego... Ale tak to, no cóż.

To nie jest tak, Kyrie nie dostał żadnej oferty, bo c_m zadeklarował, że mu da 4+1, przy którym nikt nie miałby żadnej konkurencji, więc nikt nie chciał marnować slotu (swoją drogą przydałoby się ich więcej jak widać, sam próbowałem przy okazji robienia regulaminu przeforsować większą ilość slotów, ale bez skutku). W RL wyglądałoby to tak, że 1 lipca Kyrie dostałby kontrakt od Knicks na 5 lat, powiedziałby spoko, ale 4+1, na co przystaliby Knicks i powiedzieli, że po moratorium będzie zatem 4+1. Kyrie zadowolony odwołał pozostałe spotkania, a 6 lipca dostaje jednak do podpisu 5 lat bez PO. 

Generalnie niezbyt wierzę tutaj w pomyłkę c_m jak go znam. 

A sprawa Davisa póki shevcu nie potwierdzi dla mnie nie istnieje (był na forum jakby co) i mam nadzieję, że tak zostanie, bo to utopienie Kings na lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Davisem to jest prosta sprawa:

mam na tapecie :

New Orleans Pelicans in: Mohamed Bamba, Mikal Bridges, Miles Bridges, Chicago Bulls 1st pick 2022, Sacramento Kings 1st pick 2019 (Coby White)

 New Orleans Pelicans out: Anthony Davis

I patrzę jak ma wyglądać bilans na koniec jakby miało to być w NY na koniec 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Napisałeś do julka z reofertą - w terminie, prawidłowo. A próbujesz jako obowiązującą dać wiadomość do Qcina sprzed 5 dni, no cmon.

Panowie Radni, gdzie te szablony do głosowania?

W którym miejscu regulamin mówi ze to oferta nienormalną czyt. Niezgodna z regulaminem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co każde FA człowiek-problem...

nawet tego Kyle Andersona to mu rada zabrała, bo to już była enta sprawa, a wcześniej kilka razy rada poszła mu na rękę po jakiś innych głupich błędach.

Niby GOAT, a gubi się jak dziecko.

Dla mnie Irving bez PO, a Leonard ucieka.

3 godziny temu, karpik napisał:

Generalnie niezbyt wierzę tutaj w pomyłkę c_m jak go znam.

Chyba nikt kumaty w to nie wierzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak co każde FA człowiek-problem...

nawet tego Kyle Andersona to mu rada zabrała, bo to już była enta sprawa, a wcześniej kilka razy rada poszła mu na rękę po jakiś innych głupich błędach.

Niby GOAT, a gubi się jak dziecko.

Dla mnie Irving bez PO, a Leonard ucieka.

Chyba nikt kumaty w to nie wierzy :D

w czym niby konkretnie mi poszliscie na reke?

no jak chcecie bawic sie w zbedny formalizm to spoko, preglosujemy w 2 rundzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january nie przezywaj , poleciał w c***a Rybak, nie poleciał ? Kogo to obchodzi :) jak sam wypłakiwałes klepnięcie extension DARa , a teraz gadasz o kulturze Organizacji bo nie chcesz nim handlować (co jest btw najbardziej niedocenianym żartem w historii beGM ) albo jak szlachetnie dodałeś 1 mln Favorsowi w kontrakcie korzystając z faktu ze nikt inny nie miał wówczas hajsu (w sumie z Dinwiddie było podobnie) to zasady gry były twarde ale trzeba było je szanować , ale jak w dziale random shit w którym dało się wyczytać absolutnie wszystko, począwszy od instynktu zabójcy Jordana Clarksona, wielkiego prospekta Ivana Rabba , aż po idealny fit Rondo-Lebron - Człowiek Morza napisał ze da PO Irvingowi , to już c*** , najlepiej zrobić te umowę wiążąca - jakby faktycznie morze ofert miało spłynąć na tego przecenionego whui i jeszcze trochę Irvinga. 

 

Serio, czasami marzy mi się, ze niektóre posty w tym dziale to żarty , ale im więcej czytam tego pierdololo to odnoszę wrazenie ze wy tak serio :) co mnie smuci i martwi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, człowiek...morza napisał:

w czym niby konkretnie mi poszliscie na reke?

no jak chcecie bawic sie w zbedny formalizm to spoko, preglosujemy w 2 rundzie. 

Jeżeli chcemy się bawić w formalizm, to podpisałeś właśnie Irvinga na 5-letni maksymalny kontrakt. I w sumie nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy tutaj coś zmieniać, głosować powtarzać itd. Każdy GM potraktuje w przyszłości brak tego PO, jak będzie uważał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

 

Nie wiem co ustaliliście w kwestii oferty Raptors dla Brogdona finalnie, ale :

1) Spurs zaoferowali Butlerowi 3+1 PO, a nie 4y

2) Oferty Knicks dla Butlera nie ma (była nieprawidłowa)

3) Ofert dla Middletona od Bux i dla Duranta od GS nie ma (max 1 oferta)

4) tangiers dał w reofertach te maxy z PO, duża różnica.

No i chyba nie głosujemy na Irvinga, Danilo i Bledsoe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Yup, Irving w NYK, Gallinari w Raps (bo chyba brak warunkowania ofert, nie wiem co Rada zdecydowała), a Bledsoe czeka po prostu bo to double SnT było.

Ale Raptors w ofertach mieli warunkowanie, to chyba nie mogli tego w ogóle zmienić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Kristaps Porzingis $88403,40/3 w układzie 2+1 (opcja gracza)($27.285.000; $29.467.800; $31.650.600) – w przypadku braku podpisu 2 z 3 z pozycji (1-3) RFA

 

Oferta z 8% zamiast z 5% wzrostem

Zaraz poprawię bo szczerze to nawet przy tym nie myślałem tylko przepisywałem na ślepo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Warunkowanie w reofertach można zmienić (priorytety nie). Nie wiem co w kwestii Raps Rada ustaliła, bo Longer napisał, że mu o coś innego chodziło niż napisał finalnie.

Longer podesłał mi na priv szczegóły tej umowy bo zapomniał dopisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.