Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pogłębiony komentarz co do LaVerta bo to dla mnie ważna informacja co do bilansów a nie do końca jest to jasne. 

 

Wstawilem bardzo wstępne głosowanie. 

 

Bardzo niski wynik PTB ze względu na rozbiórkę składu nie jest u mnie na pewno potwierdzony ostatecznie i można dyskutować. 

Jezeli gdzieś się walnąłem w równych głosach W L w pierwszej kolejności odejmie W moim spurs a jeżeli będzie brak W to dodam Warriors. 

Bucks u mnie na czele stawki bo to co grają tam poszczególni gracze to poezja tak samo bardzo mocno widzę Gsw i na razie to dwa liderujące u mnie zespoły. 

Mozna mi zwrócić uwagę jeżeli gdzieś na jakiś aspekt nie zwróciłem uwagi. Walcie śmiało. 

Swietni są Rockets dobrze wzmocnieni Aminu gdzie w zdrowiu cisną przeciwników. 

Klopot z Knicks co do oceny poprzez grę Rubio oraz 76 poprzez uraz Beeda. 

Boston lepiej obudowany niż realOKC nie zajeżdża pg13 w takim stopniu. 

Mocna walka Cavs i Indiany sprawia ze pojawiło się pare wygranych ekstra 

mocny koniec sezonu Denver i uporządkowanie sytuacji w Pels sprawia  ze po będą ciekawe. 

Nie potrafię ocenić natomiast sytuacji w lakers co zmusza mnie do asekuracyjnego głosu po prostu 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz sam napisałeś ze będziesz traktował niżej Gibsona i Dedmona bo mieli tam jednak jakieś urazy i napisałeś tez ze to problem gm-a ze ma w składzie graczy z tankujących zespołów. Po czym dajesz im 16-11 ;(  przypominam ze w realu Warren nie zagrał ani razu, McCollum opuscil 11 meczy, Gibson 11, Dedmon 8, Deandre 12. Nawet jak zakładamy ze zagrali z polowe z tych meczy to Cavs maja na koniec sezonu mega problemy z rotacja pod koszem, czyż nie ?? Przypominam tez ze według komisarza Tomka nie udowodniony shutdown oznacza ze u nas tez nie grali ;). A cvbe nie udowodnił jak narazie zadnego shutdownu. Uważasz ze 16-11 nawet przy łatwiejszym terminarzu Cavs jest możliwe przy takich problemach podkoszowców Cleveland ? 

PS. Nie chcecie takiego czegos w PO zobaczyć? ;) 

 

https://streamable.com/aeor4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Przypominam tez ze według komisarza Tomka nie udowodniony shutdown oznacza ze u nas tez nie grali ;)

PS. Nie chcecie takiego czegos w PO zobaczyć? ;) 

 

https://streamable.com/aeor4

Czy Cvbe ma sie naprawde tlumaczyc z dnp-cd deandre jordana?  Bo troche przeginasz z wciskaniem ludziom kitu na temat absencji w cavs. Cvbe wszystko wyjasnil w swoim opisie i kwestia warrena jest do indywidualnej interpretacji. Nie myslalem jednak ze znizysz sie do kwestionowania dnp-cd i pisania o tym jak o nieobecnosciach. Wstyd.

A mysle ze wiekszosc chcialany zobaczyc w playoffs mccolluma ktory jest naprawde kozacki niz robiacego 9.8 ppg na 40% fg w sweepie mylesa turnera. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Proszę o pogłębiony komentarz co do LaVerta bo to dla mnie ważna informacja co do bilansów a nie do końca jest to jasne. 

LeVert gra. 

Wziąłem się za bilanse i nie myślałem, że w ogóle można mieć tak łatwy terminarz jak Cavs w tym trymestrze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, BMF napisał:

 

Wziąłem się za bilanse i nie myślałem, że w ogóle można mieć tak łatwy terminarz jak Cavs w tym trymestrze... 

Mam wrazenie ze prawie nikt nie zwraca na to uwagi skoro trafiaja sie ujemne bilanse.

44 minuty temu, MMM2121 napisał:

Wrzuciłem swoje głosy, jeśli ktoś uważa że skrzywdziłem jego drużynę chętnie wysłucham argumentów dlaczego miałbym zmienić zdanie :) 

 

Ja sie chetnie dowiem jak to jest mozliwe że toronto raptors na nieco trudniejszym niz sredni terminarzu majac w skladzie 2 sensownych graczy robia bilans na poziomie tlukacych sie o playoffs cavs majacych najlatwiejszy terminarz w lidze. Rl sacramento kings zrobili w 3t w rl nba bilans 10-17 a tutaj poza siakamem fox nie ma nikogo do pomocy ( jedynym jeszcze sensownym graczem jest zastepujacy foxa vanfleet.). Kompletnie nie rozumiem jak mozna postawic cavs i raptors na tym samym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał:

 

Ja sie chetnie dowiem jak to jest mozliwe że toronto raptors na nieco trudniejszym niz sredni terminarzu majac w skladzie 2 sensownych graczy robia bilans na poziomie tlukacych sie o playoffs cavs majacych najlatwiejszy terminarz w lidze. Rl sacramento kings zrobili w 3t w rl nba bilans 10-17 a tutaj poza siakamem fox nie ma nikogo do pomocy ( jedynym jeszcze sensownym graczem jest zastepujacy foxa vanfleet.). Kompletnie nie rozumiem jak mozna postawic cavs i raptors na tym samym poziomie.

Faktycznie Toronto dostało o jakieś 2 zwycięstwa za dużo 

Ale ogólnie uważam Cavs za wybitnie słabe :) 

Brak Warrena

Kontuzję Cj-a

Nie kupuje tej defensywy opartej na Joradnie, którego gracze wybrali kiedyś najlepszym obrońcą ligi ;) 

Tutaj MOIM zdaniem pomimo starań nie ma kto ciągnąć tego zespołu :) 

 

Zostały mi więc do rozdania dwa zwycięstwa, czekam na chętnych!

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

 

Ale ogólnie uważam Cavs za wybitnie słabe :) 

Brak Warrena

Kontuzję Cj-a

Nie kupuje tej defensywy opartej na Joradnie, którego gracze wybrali kiedyś najlepszym obrońcą ligi ;) 

Tutaj MOIM zdaniem pomimo starań nie ma kto ciągnąć tego zespołu :) 

Nawet jeżeli uważasz Cavs za wybitnie słabe ( a wciąż brak McColluma to jednak tylko 10 meczów, w 17 gra i jest w dobrej formie, co zresztą potwierdza w play-offs) i traktujesz Warrena jako nieobecnego przez cały sezon, to wciąż 17 meczów McColluma + Collison, House, Bazemore, Osman, Jordan, Dedmon, Gibson, czy Rozier to wciąż aż nadto, żeby wygrywać z tankerami, kiedy jest się mocno zdeterminowanym w walce o play-offs. Jeżeli uwzględniasz terminarz, to trudno, żeby ten skład nie wygrywał z tankerami nawet tymi tankerami z najwyższej półki jak Raptors ( a z tego co widzę chyba masz ich najwyżej ze wszystkich tankerów), którzy grają w pierwszej piątce Ianem Clarkie, DeAndre Bembrym i Khemem Birchem ( bo nie mają kim), nie sądzisz? A nawet gdyby przydarzyła im się jakaś wpadka to też trudno przewidywać, żeby Cavs w 3T z całym TOP 20 ligi zrobili 0-13, nie sądzisz? Każdy wynik poniżej 14 wygranych Cavs przyjmuję z ogromnym zdziwieniem. Chyba, że nie bierzesz pod uwagę terminarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Nawet jeżeli uważasz Cavs za wybitnie słabe ( a wciąż brak McColluma to jednak tylko 10 meczów, w 17 gra i jest w dobrej formie, co zresztą potwierdza w play-offs) i traktujesz Warrena jako nieobecnego przez cały sezon, to wciąż 17 meczów McColluma + Collison, House, Bazemore, Osman, Jordan, Dedmon, Gibson, czy Rozier to wciąż aż nadto, żeby wygrywać z tankerami, kiedy jest się mocno zdeterminowanym w walce o play-offs. Jeżeli uwzględniasz terminarz, to trudno, żeby ten skład nie wygrywał z tankerami nawet tymi tankerami z najwyższej półki jak Raptors ( a z tego co widzę chyba masz ich najwyżej ze wszystkich tankerów), którzy grają w pierwszej piątce Ianem Clarkie, DeAndre Bembrym i Khemem Birchem ( bo nie mają kim), nie sądzisz? A nawet gdyby przydarzyła im się jakaś wpadka to też trudno przewidywać, żeby Cavs w 3T z całym TOP 20 ligi zrobili 0-13, nie sądzisz? Każdy wynik poniżej 14 wygranych Cavs przyjmuję z ogromnym zdziwieniem. Chyba, że nie bierzesz pod uwagę terminarza.

Tak Raptors oceniłem zdecydowanie za wysoko dlatego ich bilans zmieniam, jestem otwarty na to że mogę się pomylić gdzieś :) 

Rozier gra słaby trymestr(sezon), bardzo nieskuteczny gracz ts ponieżej 0,500

Bazemore jest ultra fatalny w tym trymestrze

Rotacja wygląda biednie, zbyt wąsko, no i ten Osman śmigający jako PF ponad 20 min...

 

 

 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MMM2121 napisał:

 

Zostały mi więc do rozdania dwa zwycięstwa, czekam na chętnych!

Byłoby miło, gdybyś dał jedno z nich Cavs, za zwyciętswo u siebie z Raptors ( bo patrząc bo bilansie i terminarzu Raptors, to chyba dałeś im w wyjazdowym meczu z Cavs zwycięstwo)

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Tak Raptors oceniłem zdecydowanie za wysoko dlatego ich bilans zmieniam, jestem otwarty na to że mogę się pomylić gdzieś :) 

Rozier gra słaby trymestr(sezon), bardzo nieskuteczny gracz ts ponieżej 0,500

Bazemore jest ultra fatalny w tym trymestrze

Rotacja wygląda biednie, zbyt wąsko, no i ten Osman śmigający jako PF...

Rozier gra pod względem skuteczności praktycznie identyczny sezon jak rok temu, niestety:)

Osman grał w tym sezonie przez większość minut na PF przecież, więc czemu Cię to zaskakuje? W tym sezonie przeskoczył pozycję wyżej. Gościu ma 205 centymetrów wzrostu przecież:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2019 o 12:17, Tomek9248 napisał:

Shutdownami są... shutdowny. Tak jak w poprzednich latach gdy sytuacja jest jasna, jest shutdownem oficjalnie. Jeśli nie jest, no to nie jest.

 

Z głowy na ten moment w tym roku mamy sytuacje z Lavinem, Lebronem, Davisem, Laurim.

Przypominam tylko jeszcze raz innym gm-om jak gramy. Nie może być tak ze w pierwszym i drugim trymestrze bierzemy nieobecności graczy co do jednej sztuki a w trzecim to pomijamy bo „być może był shutdown”. O ile Jordan miał DNP, to Dedmon i Gibson wpisani byli z kontuzjami. Tak się sezon złożył ze ja miałem więcej kontuzji w pierwszym trymestrze a Cavs maja więcej opuszczonych spotkan w trzecim trymestrze. Nie możecie się wiec nabierać na narrację cvbe i flubera, i jeżeli nie był to oficjalny shutdown to u nas tez powinnismy liczyc te nieobecności normalnie. Byłoby to nie fair w stosunku do mnie, i niezgodne z założeniami naszej gry, bo ja w pierwszym i drugim trymestrze tez miałem liczone nieobecności co do każdej sztuki. Tak wiec o ile Cavs maja łatwiejszy terminarz to ostatnie 10 spotkan graja praktycznie (McCollum wrócił na dwie ostatnie gry) bez pierwszej i drugiej opcji w ataku, oraz bez Gibsona i dedmona. Jest to aż czterech zawodników ważnych w rotacji, co staje się mega problemem na końcówkę sezonu, stad tez przepychanie narracji ze Warren, Gibson, Dedmon by grali u nas. Fluber w bezczelny sposób wciąż wymienia ich jako grających normalnie ale zapomina o założeniach gry. Może by grali może i by nie grali ale fakty sa takie ze nie grali w realu, a zalozenie tej gry jest takie ze liczymy każda nieobecność w realu jako nieobecność w begm. Pozdrawiam i liczę ze weźmiecie to pod uwagę przy głosowaniu, bo ja pamietam ze tez miałem wcześniej jakieś DNP sytuacje, czy sytuacje ze conley w II trymestrze odpoczywał jeden mecz w b2b z powodu lekkiego urazu, i jak pytałem czy możemy tego nie brać pod uwagę to wielu z was pisało „nie no Ronnie nieobecność to nieobecność bo później każdy bedzie sobie w ten sposób naciągał i nie możemy tak robić „ ... 

 

tak się pechowo złożyło dla cvbe ze on ma bardzo dużo nieobecności w III trymestrze. Jego pech ze trafiły się dedmonowi i gibsonowi urazy akurat w momencie gdy atlancie czy Minnesocie nie było warto wystawiać ich spowrotem do składu i ryzykować większej kontuzji, jednak pamietajmy ze Według założeń nieobecność to nieobecność i nie ma naciągania tego faktu, a jedynym wyjątkiem jest potwierdzony shutdown w realu. Tu czegos takiego nie było, wiec uczciwie podchodząc do sprawy powinnismy te nieobecności uznać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MMM2121 napisał:

 

Zostały mi więc do rozdania dwa zwycięstwa, czekam na chętnych!

Pelicans mają TOP 5 najłatwiejszy terminarz w lidze, a wylądowali, z całym szacunkiem dla Trae Younga, na poziomie Mavericks. Mam wrażenie, że w ogóle nie uwzględniasz terminarza w bilansach, chociaż wydawało mi się, że wcześniej mówiłeś, że bierzesz go pod uwagę.

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

, Dedmon by grali u nas. Fluber w bezczelny sposób

Cytat

Dewayne Dedmon will undergo a non-surgical procedure that will end his 2018-19 season, the Hawks announced.
Dedmon has been bothered by a sore ankle for some time now. Considering the soreness mention, this is likely something that Dedmon has been playing through -- he didn't seem to have any clear injury

Moim zdaniem sytuacja Dedmona jest oczywista i grałby w Cavs do końca sezonu regularnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RonnieArtestics napisał:

,oraz bez Gibsona

Cytat

Gibson was technically active for Tuesday's game but he didn't leave the bench. The Wolves are going nowhere this season, and with eight games remaining the odds of Gibson being shut down increase with each passing day.

Gibson rzeczywiście miał kontuzję i potem opuścił 2 mecze, ale na 26 marca był już gotowy do gry, potem cały czas miał status doubtful i myślę, że też najuczciwiej będzie traktować to jako shutdown, bo skoro był gotowy do gry 26 marca, to czemu traktować wszystkie nieobecności po tym terminie, jako nieobecność spowodowaną kontuzją?

To jest naprawdę przykre, że nawet tak oczywiste shutdowny jak Gibson, Jordan, czy Dedmon muszą tutaj być tłumaczone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

Proszę o pogłębiony komentarz co do LaVerta bo to dla mnie ważna informacja co do bilansów a nie do końca jest to jasne. 

Coraz częściej mam wrażenie że niektóre osoby próbują pewne kwestie wymusić. Sprawę LeVerta wyjaśniłem. Jeżeli grupa userów ma decydować o rotacji w MOICH Nets to może niech też grupa zajmie się draftowaniem, wymianami i okresem FA skoro wchodzicie do cudzej piaskownicy i zaczynacie rządzić się nie swoimi zabawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie fluber tylko jak to się ma do tego co cytowałem i napisał  członek rady ? Jak już mówiłem w I i II trymestrze nieobecności były liczone co do sztuki, tutaj uprawia się jakieś narracje, bo dobrze wiesz ze bez aż czterech zawodników Cavs są w głębokiej dupie przez te 8-9 spotkan. Ja tez uważam ze conley by grał ale tak mi napisał członek rady na moje pytanie na jego temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek9248 czy na podstawie źródeł, które zacytowałem można uznać, że Jordan i Dedmon byli shutdownami do końca sezonu, a Gibson opuścił po kontuzji jedynie 2 mecze?

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

No i fajnie fluber tylko jak to się ma do tego co cytowałem i napisał  członek rady ? 

Skoro Gibson był gotowy do gry 26 marca po kontuzji, to jakie są Twoje wątpliwości odnośnie przyczyn jego nieobecności?

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 bo dobrze wiesz ze bez aż czterech zawodników Cavs są w głębokiej dupie przez te 8-9 spotkan.

Nie, bo dobrze wiem, że żaden z nich nie był kontuzjowany i to jest bardzo nieuczciwe, że próbujesz wmówić głosującym, że Jordan, Dedmon i Gibson byli kontuzjowani, bo nie byli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Z Dedmonem to raczej pewne INJ, Hawks się Humphriesem nawet musieli ratować.

Ale jak to ma się do tego, co przed chwilą zacytowałem? Że bolała go kostka od dłuższego czasu i że grał z tym bólem i że nie pojawiło się żadne pogorszenie, tylko Hawks postanowili, żę dadzą mu odpocząć? Co ma Humprhies do tego, skoro Hawks o nic już nie grali, a Dedmon ma 30 lat i chyba nie mieli zamiaru go rozwijać w końcówce sezonu?

 

Czy fakt, że Lakers zatrudnili Jemerrio Jonesa oznacza, że LeBron był kontuzjowany? Nie czaję co ma Humprhies do tego.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kolader napisał:

Coraz częściej mam wrażenie że niektóre osoby próbują pewne kwestie wymusić. Sprawę LeVerta wyjaśniłem. Jeżeli grupa userów ma decydować o rotacji w MOICH Nets to może niech też grupa zajmie się draftowaniem, wymianami i okresem FA skoro wchodzicie do cudzej piaskownicy i zaczynacie rządzić się nie swoimi zabawkami.

W dniu 21.04.2019 o 12:35, karpik napisał:

Od początku gry podstawową zasadą był brak możliwości robienia shutdownów przez GMów. Zatem LeVert gra normalnie, tak jak LeBron u Jaśka. Ja też sobie mogłem napisać, że sadzam na 3T Younga i być dzięki temu wyżej w loterii, ale nie ma to nic wspólnego z grą fair i jest w związku z tym zabronione.

Podkreślenie własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No właśnie różnica między graniem młodym pod koniec RS, a brakiem ludzi w rotacji i katowaniem humphriesów tej ligi, bo Dedmon miał problemy zdrowotne/

Przecież Isaac Humprhies ma 21 lat. Ty myślałeś, że Hawks grali Krisem Humprhiesem? Lol

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Fluber nadal nie rozumiem co to ma do tego ze w I i II trymestrze moje nieobecności były liczone co do sztuki i jak próbowałem któraś podważyć to mi pisali „nie no ronnie nieobecność to nieobecność” ;) 

To nieprawda, uzupełniałem nieobecności w 2 trymestrze w arkuszu i z pewnością nie liczyłem ich co do sztuki. Nie wiem, kogo cytujesz i kto tak Ci napisał, ale z pewnością nie było to nigdy stanowisko Rady,w  której, gdy uzupełniałem kontuzje w arkuszu, byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.