Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

Swoją drogą ciekawe ile da Qcin Rubio w lato. Pisał chyba o 25 mln per sezon :) 

image.thumb.png.a275b9ae8fe9626d9c8b420b8896c157.png

Wtedy nie miałem Lillarda :wink::wink: 

ale skoro mam 2 najlepszego rozgrywajacego ligi to Rubio, mimo miłości jaka go darze nie ma zbyt dużych szans na wielki kontrakt ode mnie :( 

Druga sprawa, ze pick z chęcią bym Ci dorzucił bo jestem słowny , ale Twoje odejście z gry przekreśliło na to szanse :( 

 

no i ogólnie wcale bym nie skreślał możliwości kontraktu na poziomie 80/4 dla Rubio w rl NBA :)

 

@MarcusCamby - co do wyjaśnień , to cóż, nie jestem fanem tego co tam zebrałeś , dałem Ci 14-13 mino ze grasz bez Walla i częściowo bez Griffina i Davisa - imo uczciwa ocena potencjału skoro nie biorę pod uwagę terminarza a zarówno Griffin jak i Buddy Hield zagrali najsłabsze trymestry w sezonie- na plus Jabari Parker , niemniej tak szczerze to w meczach w których grasz bez Griffina i Davisa (a kilka ich jest) to masz zespół gorszy niż Kings w rl NBA , którzy robili 10-17 zdaje się w tym okresie. 

 

Zawyzylem kilka bilansów - jak Pacers czy Hornets np. bo to zespoły które miały jasny cel i zależałoby im bardziej na wygranych niż innym zespołom , Pels w moim odczuciu gdyby byli w identycznej sytuacji w realu jak u nas, to sporo spotkań graliby na pół gwizdka mocno oszczędzając Griffina i Davisa, a ciężko mi uwierzyć ze zespół oparty na trzonie Jones-Hield-Parker-Baynes (który tez kilka spotkań opuścił) byłby w stanie być dodatnim.

 

Dalem Ci nawet lepszy bilans niż samemu sobie - no i u mnie raczej argumentu o antypatii nie wyciągniesz :) 

Tak jak nie byłem fanem Bostonu w2 trymestrze (co PO w rl NBA pięknie wyjaśniają ), jak byłem pierwszym zwolennikiem Thunder w 1 trymestrze, tak teraz jestem mocno sceptyczny wobec Pelicans- to nic osobistego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Wtedy nie miałem Lillarda :wink::wink: 

ale skoro mam 2 najlepszego rozgrywajacego ligi to Rubio, mimo miłości jaka go darze nie ma zbyt dużych szans na wielki kontrakt ode mnie :( 

Druga sprawa, ze pick z chęcią bym Ci dorzucił bo jestem słowny , ale Twoje odejście z gry przekreśliło na to szanse :( 

Przecież jestem w grze, więc o co chodzi?

Czekam w lato na 2 runde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

Przecież jestem w grze, więc o co chodzi?

Czekam w lato na 2 runde

Byłeś w grze jak prowadziłeś z niezłymi wynikami Knicks- choć wpierdol w 1 rundzie jako największy sukces raczej Ci nie zapewni wywieszenia koszulki na hali.

 

Potem zrobiłeś szopkę roku z odejsciami, powrotami, przejściami , do tego dałeś się 2 razy mocno wyruchac - to nie jest Rybaka którego zapamiętałem i któremu proponowałem pick za friko- tylko jakaś popierdółka podrabianiec- coś jak Marysia w Pierwszej Miłości (kto ma wiedzieć ten wie!)- wiec zamiast picku dostaniesz gruby wpierdol za rok w PO- o ile znajdzie się tylu tankujących żebyś się do nich z 8 miejsca doczłapał 😘

@cvbe Hornets zawyżone bo jako nieposiadający swojego picku imo mieliby podwójna motywacje żeby nie stać się ta organizacja która oddała prawa do Ziona za prawa do jakiegoś Vanderblita czy za co tam ten pick wówczas poszedł bo nie uczestniczyłem jeszcze w grze :) - w każdym trymestrze dobierałem sobie 1-2 zespoły gdzie poza potencjałem kadrowym doliczalem jakieś 2W za motywacje i tu wypadło na Pacers i Hornets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Qcin_69 napisał:

Byłeś w grze jak prowadziłeś z niezłymi wynikami Knicks- choć wpierdol w 1 rundzie jako największy sukces raczej Ci nie zapewni wywieszenia koszulki na hali.

 

Potem zrobiłeś szopkę roku z odejsciami, powrotami, przejściami , do tego dałeś się 2 razy mocno wyruchac - to nie jest Rybaka którego zapamiętałem i któremu proponowałem pick za friko- tylko jakaś popierdółka podrabianiec- coś jak Marysia w Pierwszej Miłości (kto ma wiedzieć ten wie!)- wiec zamiast picku dostaniesz gruby wpierdol za rok w PO- o ile znajdzie się tylu tankujących żebyś się do nich z 8 miejsca doczłapał 😘

@cvbe

w UTAH mi zawieszą, bo Cie pyknę w 1 rundzie :P

I jedynie utwierdziłeś w przekonaniu, że jesteś gm'em bez honoru (nie chcesz dać picku).

Btw mam nadzieje, że inni pamiętają jak traktujesz zawodników i przy głosowaniu na FA dadzą temu wyraz. Ja pamiętam!

Winslow'a mi tylko żal, że musi w tym bagnie siedzieć.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Ależ ja jestem ciekaw Twoich ruchów latem, bo masz 3 graczy do s5 i jednego na ławkę za 105 mln. Pozostali to takie longshots w kontekście przyszłego sezonu trochę. Więc jakaś kolejna rewolta się szykuje :P

No, ale masz jednak te picki do negocjacji, czarować umiesz...

Ciekawa sytuacja (+ nowa umowa Winslowa).

Ciekawe za kogo Noel poleci i z jak dużą dopłatą :P

Nie będę dopłacał do Noela - napisze to po raz setny i jak będzie trzeba nieostatni :) Noel to dobry gracz na zbyt wysokim kontrakcie, ale w takich rl Houston nie byłby wiele gorszy od Capeli - stad liczę ze latem podpisze kontrakt z odpowiedniejszym dla siebie supportem :) 

 

no i pisanie o 3 graczach do s5 to lekkie niedocenienie tego zespołu - Lillard w RS to jest top10 impact lekko , a jak pokazuje tegoroczne PO to i po RS jest kotem - Tatum w wersji PO to sam wiesz ze jest kocurrro, a ma ledwie 20 lat - do tego topowa 3 opcja w osobie Portera o którym przez ostatnie miesiące w Wizards wielu zapomniało jakim jest idealnym uzupełnieniem dobrego zespołu , oraz Winslow który świetnie fituje do tego zespołu - ławkę mam fatalna , nie ukrywam, ale skoro Houston z Riversem w roli 6th mana mogą być czołowa drużyna w rl NBA to i ja jestem dziwnie spokojny o przyszłość Minnesoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Hmm, no mam inne zdanie na temat value/umiejętności Noela ;>. 

3 graczy = Lillard, Porter, Tatum. Fakt, zajebiste core, ale łącznie na nich i rezerwowego bardziej  (Noela) + dużo szrotu wydajesz 105 mln, Winslowa dużej umowy jeszcze nie ma w tych 105 mln.

Także ciekawy jestem ruchów dalszych, bo to trza mocno uzupełnić ;) Wierzę w Twoje umiejętności, ale będzie to ciekawa walka latem z Twojej strony.

Spokojnie, Minnesota już w marcu myślała o lipcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.