Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Niee, to Ty byłeś plotka która się złapała na prosta zaczepkę - chciałeś byś drapieżcą a stałeś się zwykłym Pelikanem, to ze Twoje ego i chęć usłyszenia w kontekście swojej dotychczasowej , ekhem, kariery słowa GOAT sprawi ze wpadniesz na przezabawny pomysł trollowania było zbyt oczywiste .

 

Niestety Panie Człowieku Morza, okazałeś się 2letnim dzieckiem który chwyta odwrócona psychologię jak Pelikan :smile:

 

Dodatkowy plus dla wielkiego GMa Minnesoty, który to wszystko zaplanował i przy okazji nie musi płacić odprawy za zgniłe jabłko które niepotrzebnie wziął do swojego koszyka- Mioduski/Rutkowski uczcie się .

 

3:0 Rybaku, musisz poćwiczyć bo wypadłeś z formy :smile:

 

Dobra dobra Pelikan.

 

Przestań pitolić. I tak nikt w te twoje teorie nie uwierzy  :tongue:

 

Zostałeś wykorzystany. Poczucie wstydu będzie Ci jeszcze przez jakiś czas towarzyszyło. Ale czas zagoi rany.

 

Niemniej wiarygodność jako insider straciłeś. 

 

Chciałeś być Wojnarem a zostałeś Pelikanem.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra Pelikan.

 

Przestań pitolić. I tak nikt w te twoje teorie nie uwierzy :P

 

Zostałeś wykorzystany. Poczucie wstydu będzie Ci jeszcze przez jakiś czas towarzyszyło. Ale czas zagoi rany.

Rybaku, za długo się znamy i te Twoje brudne gierki są zbyt dla mnie przejrzyste, napisz jak zareagowałem na to Twoje insynuacje skoro tak to lyknalem :)

 

Ale jak się chciałeś zabawić to postanowiłem wziąć udział w tej grze , na której ostatecznie zostałeś tak pięknie wydupczony ze przez chwile się obawiałem czy oby jeszcze jestem heteroseksualny - w sumie gdyby nie to, ze Cię widziałem to kto wie kto wie, ale taka przyjemność z dupczenia Ciebie co miałem, to dały mi tylko i wyłącznie narodziny córek :*

 

Dzięki Zdzisław za pomoc, choć chcieli zrobić z Ciebie Freda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że tak zapytam poraz piąty chyba

 

czy z Thunder leci pilot?

 

Ciężko stwierdzić. Podobnie niestety z Hornets.

 

Głosowanie pokażę czy Panowie są zainteresowani grą.

 

 

January po prostu wodzi wszystkich za nos jeśli chodzi o draft :]

 

 

 

Warunkiem jakiegokolwiek zainteresowania ze strony Bulls były picki, które miały wrócić do Chicago. Nie widzę za bardzo fitu drużyny w obecnej formie a tank bez 2 picków w najbliższych 4 latach nie ma sensu.

 

Wzywam obu Panów do ogarnięcia się :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że tak zapytam poraz piąty chyba

 

czy z Thunder leci pilot?

Od 18. Marca brak go na forum. Z jednej strony trochę prosi się o zmianę, z drugiej niby miała aktywność nie być wymagana w takim czasie jak teraz(dopiero na opisy). Ja osobiście nie chce w niczym maczać palców co by nie było na mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wiadomość zbiorowa ma prosta listę kto kiedy odczytał

 

Żal jak widać kto nie odczytał

Najprostsze narzędzie w grze

 

Wystarczy odczytać na mailu i nie wchodzić w wiadomość, jeśli nie jest bezpośrednio do Ciebie ;) Wtedy będzie odczytana a nie będziesz miał o tym info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli opadł już kurz po prima aprillisowej wkrętce, myślę że mogę spokojnie się przedstawić jako nowy koszykarski boss z Massechusetts. Eld zbudował mega ciekawą ekipę, za co chciałbym mu serdecznie podziękować. Mi pozostaje tego nie spi*****ić :smile:

 

Także dzień dobry wszystkim! Nie spodziewałem się, że będę miał przyjemność objąć tak dumną organizację!

 

Na telefon od Pana Shamsa Charani czekam jak na dzień dziecka ;)

 

Wow. Nice :).

 

Powodzenia życzę!

 

 

P.S: Shams już więcej nie napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Jazz TuPalnik podał się do dyspozycji właściciela drużyny. Jako powód podał nawarstwienie się prywatnych spraw oraz nowe możliwosci zawodowe poza koszykówką.

Ma on poprowadzić drużynę do czasu znalezienia nowego managera.

 

 

Utah Jazz to totalne gówno bez perspektyw i z dwoma kontraktami balastami...

 

Tylko jakiś WYBITNY GM jest w stanie podjąć się wyzwania i odbudowy tego kurwidołku...

 

Czy znajdzie się śmiałek z wystarczająco wielkimi cojones?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah Jazz to totalne gówno bez perspektyw i z dwoma kontraktami balastami...

 

Tylko jakiś WYBITNY GM jest w stanie podjąć się wyzwania i odbudowy tego kurwidołku...

 

Czy znajdzie się śmiałek z wystarczająco wielkimi cojones?...

Zgadzam się i po części dlatego podałem się do dyspozycji.

 

A po części dlatego, że od jakiegoś miesiaca zobaczyłem może z 4 czy 5 meczy i to nie tylko z braku czasu (choć po częsci też) ale też ze względu na brak chęci i zainteresowanie innymi rzeczami na które wolę poświęcić czas niż na nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się i po części dlatego podałem się do dyspozycji.

 

Żeby nie było. Nie chciałem atakować Ciebie czy nawet Jazz, tylko sprowokować człowieka morza do myślenia. Bo on czeka ja jakiś gówno klub, by zmierzyć się z własną legendą.

 

Szkoda ogólnie, że odchodzisz. Chyba nie masz bakcyla BeGMowego, bo masz więcej skutecznych odejść niż rozegranych mamy sezonów gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było. Nie chciałem atakować Ciebie czy nawet Jazz, tylko sprowokować człowieka morza do myślenia. Bo on czeka ja jakiś gówno klub, by zmierzyć się z własną legendą.

 

Szkoda ogólnie, że odchodzisz. Chyba nie masz bakcyla BeGMowego, bo masz więcej skutecznych odejść niż rozegranych mamy sezonów gry ;)

Mowie, ogólnie wolę na co innego poświęcac czas niż na oglądanie nba, a bez oglądania prowadzenie tu drużyny ma średnio sens. Utah to raczej wyzwanie dla kogoś aktywniejszego w tej kwestii bo jest na czym budować i czym handlować, tylko trzeba wiedzieć za kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było. Nie chciałem atakować Ciebie czy nawet Jazz, tylko sprowokować człowieka morza do myślenia. Bo on czeka ja jakiś gówno klub, by zmierzyć się z własną legendą.

 

Szkoda ogólnie, że odchodzisz. Chyba nie masz bakcyla BeGMowego, bo masz więcej skutecznych odejść niż rozegranych mamy sezonów gry ;)

Człowiek Morza nie ma jaj żeby przejąć Jazz, nie ma wizji tego zespołu i nie umiałby udowodnić ze łapie się do top5 GMow - a to zbyt wytrawny hazardzista żeby się w tak niepewne rozdanie pakować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek Morza nie ma jaj żeby przejąć Jazz, nie ma wizji tego zespołu i nie umiałby udowodnić ze łapie się do top5 GMow - a to zbyt wytrawny hazardzista żeby się w tak niepewne rozdanie pakować .

 

Muahaha , Qcin:Rybak 2:0 (nawet 3:0 jak dorzucimy do tego 3 pierwszorundowe picki za Wigginsa i przejęcie Hensona) - to było aż zbyt łatwe , Rybaku starzejesz się , masz zardzewiały mózg Pelikanie, to było łatwiejsze niż Kaja Paschalska o 4 rano :D

 

Poza tym powodzenia, fajnie ze w końcu będzie ktoś kogo można nazwać pedałem i :

1) nie obrazi się i nie odejdzie z gry

2) będzie to prawda

 

Przyszły sezon już jest moim ulubionym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis postaram się zrobić, ale jeśli nie pojawi się we wtorek 16.04 to prawdopodobnie nie pojawi się w ogóle, z góry uprzedzam, bo ostatnio przez młyn w pracy nawet nie mam kiedy Denver obejrzeć (z tego co pisze LBS to plus), a jeszcze mi się wyjazd na pierwsze dni Playoffs trafił i chyba ten 16 będzie jedynym dniem, w którym może uda się to skleić.

 

W razie czego to nie bijcie, przyjmę ewentualny punkt karny i tyle, choć postaram się coś skleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.