Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł pewnie głupi a przynajmniej niepotrzebny ale temat nazywa się random shit to wrzucam: ciekawie by było, jakby BeGMowie typowali serie prawdziwych playoffs i na podstawie skuteczności tych typowań, ich głosy miały nieco większą lub mniejszą wagę przy głosowaniach na serie playoffs w BeGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł pewnie głupi a przynajmniej niepotrzebny ale temat nazywa się random shit to wrzucam: ciekawie by było, jakby BeGMowie typowali serie prawdziwych playoffs i na podstawie skuteczności tych typowań, ich głosy miały nieco większą lub mniejszą wagę przy głosowaniach na serie playoffs w BeGM.

Nie przejdzie bo głosy Człowieka Morze z beGM w ogóle nie brane byłyby pod uwagę :wink::wink: - ale ogólnie ja podbijam, tak samo jak typowanie bilansów przed każdym trymestrem jako wyznacznik rzetelności głosowania u nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shutdownami są... shutdowny. Tak jak w poprzednich latach gdy sytuacja jest jasna, jest shutdownem oficjalnie. Jeśli nie jest, no to nie jest.

 

Z głowy na ten moment w tym roku mamy sytuacje z Lavinem, Lebronem, Davisem, Laurim.

No trochę to głupie, uważasz ze nie grałby w meczach o PO z sore ankle ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
April 13th, 2019 at 11:55am CST by Mark Suleymanov

Following an alleged physical confrontation outside a nightclub early Saturday morning, Wizards two-way player Devin Robinson was arrested, per Fred Katz of The Athletic (Twitter link).

The Wizards issued a stern statement addressing the arrest, adding that Robinson will not return for the team next season.

“We are aware of the incident this morning involving Devin and are disappointed in his actions,” the statement reads. “We will not extend him a qualifying offer for the 2019-20 season.”

Robinson, 24, appeared in just seven games for Washington in the regular season, averaging 6.7 PPG and 2.9 RPG. He also appeared in one game last season while seeing most of his playing time in the G League. In 22 G League contests with the Capital City Go-Go this season, Robinson averaged 19.9 PPG and 8.2 RPG.

Zastanawiałem się bardzo na początku sezonu, czy na 2wayu podpisać jego, czy Mitrou-Longa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę to głupie, uważasz ze nie grałby w meczach o PO z sore ankle ???

 

Pewnie by grał, ale może by się rozłożył do końca. Nigdy nie wiadomo.

Mam na uwadze, zresztą jak wszyscy zapewne, że Conley byłby bardziej eksploatowany w zaistniałych okolicznościach i że nie przeszedł żadnej operacji czy coś w ten deseń, ale jeśli chodzi o opuszczone gry to idea "weryfikacji" sitoutów polega na wyłapaniu tych oczywistych przypadków, a nie dyskusyjnych, bo dyskutować można w nieskończoność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja opisze dokładnie sytuacje Conleya w opisie wraz z raportami medycznymi i będę liczył ze osoby głosujące wezmą indywidualnie to pod uwagę przy głosowaniu....

ja bym mu dał jakieś rest w niektórych meczach na Twoim miejscu (Charlotte, Clippers, Sacto b2b?), ale to tylko moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie (tzn. ktoś inny niż zainteresowani cvbe, Ronnie i fluber) jak traktujecie tego Warrena, bo trochę nie chce mi się tego szukać dokładnie, a to w sumie kluczowe, czy Cavs mają pewne playoffy, czy nie. 50/50 trochę, bo ten bonus Warrena to chyba 250k, trochę mnie to nie przekonuje.

 

I dajcie spokój z tymi "pewnymi zwycięstwami", to tak nie działa. :] 

Ale opis mocno na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie.

 

Wczoraj miałem chwilę więc uzupełniłem kilka drużyn "od góry" z zachodu, ale nie spodziewam się mieć go więcej więc fajnie by było gdyby każdy swoją drużynę ogarnął (wystarczy wejść na bbreg -> gamelogi i zobaczyc ile gier opuszczonych od 56 do 82) czy jakoś się podzielić tym. Nie spodziewam się żebym miał w tygodniu możliwość uzupełnić więcej więc byłoby miło. 

 

Warren, tak na logikę, mówiący w połowie marca, że chciałby wrócić jeszcze do końca sezonu raczej nie wskazuje za bardzo na sit out. Gdyby tak było to wszyscy mieliby raczej jasność co do sytuacji i nie padałyby takie teksty.

 

https://eu.azcentral.com/story/sports/nba/suns/2019/03/15/phoenix-suns-t-j-warren-wants-return-ankle-injury/3179416002/

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, właśnie znalazłem ten sam link, zwłaszcza ten opis, że u niego to częsty problem, raczej przekonuje mnie, że to nie jest specjalne działanie. Inna sprawa, że to bardzo tricky, bo gdyby ważyły się losy PO, to być może Warren mógłby zagrać, ale kto wie, czy nie na gorszym poziomie, jeżeli faktycznie nie jest zdrowy, a w Cavs jest istotną postacią... Ale że to TJ Warren, to równie dobrze mogłoby z tego wyjść jakieś 13ppg, i tak dalej...

 

Chyba trzeba mocno konserwatywnie do tego podejść i tylko w klarownych sytuacjach uznawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.