Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, SlaKB napisał:

Moim zdaniem trochę racji Borys ma, co prawda może z tym wyrzucaniem z forum to trochę przesadził, ale rzeczywiście niektórzy są tak pospinani jakby grali o jakąś grubą kasę 😛

 

A w polityce to jest spokojniej? Albo rw30 wklejający po pięć razy to samo zdjęcie? To nie jest rak toczący forum?ege

 

Chciałbym znać pół powodu dla którego BeGM dla osoby postronnej jest rakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Alonzo napisał:

52h do godziny Zero jeżeli chodzi o opisy, a mamy raptem 5..

Też bym wolał już większą liczbę bo przymierzam się do analizowania bilansów a zajmie mi to b.długo (pierwszy raz to się przyłożę i postaram nie wystrzelić za wcześnie) i muszę mieć opis od każdego najpierw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przeczytam tylko kilka wyrywkowych opisów gdzie mam jakieś problemy z oceną, a resztę pominę, ale widzę że kilka osób już napisało "sorry za taki opis".  Jest raczej mała szansa, że opisując ranodmowego Cooka jako Giannisa tenże się Grekiem stanie. Dajcie statystyki, krótkie info najważniejsze i to już naprawdę jest duże ułatwienie. Jeśli Wam się nie chce, nie macie czasu czy nie sprawia frajdy zagłębianie się w swój skład to luz. Sam osobiście może raz czy dwa zmieniłem +/- 1 grę przez czyjś opis od początku zabawy. Inaczej brakowałoby wygranych do rozdawania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia trwają real playoffs. Sezon skończył sie 10 dni temu, wtedy jeszcze nie było świąt - można było wtedy napisać i zostawić te kilka dni na kompie, czy cóź ;)

Gdyby były opisy w nieświątecznym terminie, to zapewne krytyka by była, że lepiej w świątecznym, bo wtedy jest więcej wolnego żeby na spokojni usiąść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kolader napisał:

A mi się odechciało robić opis skoro niektórzy będą czytać tylko kilka wybranych. Albo już mają wycenę bilansow przed opisami. Po co mam się produkować?

ja czytam i wtedy na spokojnie mogę zrobić bilanse. Zarzucicie mnie wszyscy dziś wieczorem opisami, ale mam ambitny plan wszystkie do późnej nocy przeczytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wrzucę opisu. Wyskoczył mi spontaniczny wyjazd na południe Europy. Zreszta jak niektórzy nie czytają opisów to bez sensu zwłaszcza ze Bulls nie grają o nic. Dużo wyższego numeru w drafcie nie będę mieć, a do playoff tez się nie załapie. Ja osobiście przeczytam wszystkie opisy na lotnisku i po tym wystawie bilanse jeśli mnie ktoś przekona 😊 wesołych świat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.