Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Wooden napisał:

Ja mogę moje dopisać dopiero koło 10 rano.

Tapatalk mi się zjebał już jakiś czas temu a laptopa z naprawy odbieram koło 9.

Strasznie mi przykro że was zawiodłem

 

 

Spoko, zdarza się. Akurat masz szczęście, że ta sytuacja bez znaczenia, ale pamiętaj, że ze względu na dość silne zależnośći między naszymi decyzjami wzajemnymi beGM jest bardzo restrykcyjne jeśli chodzi o terminy, bo inaczej zrobiłby się chaos. Generalnie temat powinien być zamknięty od północy, ale przez zmianę wersji forum kilka opcji moderatorskich niezbyt działa. Czekam na info od Borysa.

Głosów oczywiście już nie wrzucaj. I proszę Cię też o usunięcie wiadomości pw z wątku zbiorczego. To jest tylko taka forma kontaktu z osobami, które na forum przebywają rzadziej. Jak przychodzi powiadomienie na maila stamtąd to sygnał, że coś trzeba zrobić i nic innego tam nie umieszczamy.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by wyszło wg głosów oddanych przez Dnc i moja skromna osobę reprezentujących Orlando Magic:

Wschód: 

1. Bucks 61-21

2. Celtics 59-23

3. Knicks 58-24

3. Sixers 58-24

5. Magic 56-26

6. Heat 51-31

7. Wizards 50-32

8. Cavs 43-39

9. Pacers 41-41

10. Bulls 39-43

11. Hawks 32-50

12. Raptors 26-56

13. Nets 21-61

14. Pistons 20-62

15. Hornets 19-63

 

Zachód:

1. Warriors 62-20

2. Nuggets 60-20

3. Pels 54-28

3. Rockets 54-28

5. Lakers 52-30

5. Spurs 52-30

7. Blazers 42-40

7. Thunder 42-40

9. Jazz 41-41

10. Mavs 32-50

11. Suns 30-52

12. Wolves 29-53

13. Kings 19-63

14. Clippers 13-69

15. Grizzlies 13-69

 

Najistotniejszą różnicą jest fakt, że Jazz nie łapią się wtedy do playoffs i sporo jest sytuacji, gdzie teamy mają taki sam bilans. Jednak chyba większych kontrowersji tu nie ma. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic w realu zagrał mocna serie vs spurs ale patrząc na formę zawodników jazz szykuje się świetna seria chyba ze nie wejdą opisy bo coś GM marudził pod nosem 

Denver uzupełnili skład o tego co nie gra i to zupełnie inny zespół jest bez M&M 

W sumie to w opisach może być 0:0 i wtedy zagłosuje na Minny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sezon regularny, który dla mnie zakończył się zaciętą walką o 3cie miejsce,wygraną o dosłownie włos 😀

Z ciekawości, co by było gdyby był remis a w ostatnim trymestrze również remis - losowanie?

Gratulacje dla wszystkich - Bucks, Warriors za 1st seedy,  Bostonowi za walkę ze mną o 3ci seed, Jazz i Cavs za udaną walkę o PO a Pacers za walkę do końca. 

Mam tylko nadzieję, że PO i następny regular, przyniesie mniej negatywnych emocji. To tylko gra, choć oczywiście wiem, że lubicie grać w gry 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tecu napisał:

Dzięki za sezon regularny, który dla mnie zakończył się zaciętą walką o 3cie miejsce,wygraną o dosłownie włos 😀

Z ciekawości, co by było gdyby był remis a w ostatnim trymestrze również remis - losowanie?

Gratulacje dla wszystkich - Bucks, Warriors za 1st seedy,  Bostonowi za walkę ze mną o 3ci seed, Jazz i Cavs za udaną walkę o PO a Pacers za walkę do końca. 

Mam tylko nadzieję, że PO i następny regular, przyniesie mniej negatywnych emocji. To tylko gra, choć oczywiście wiem, że lubicie grać w gry 😁

Byłem prawie pewien, że trafię na Ciebie w playoffs. :)

Robin Lopez już szykował się na Embiida na twitterze (naturalnie na boisku również), żeby odciążyć psychicznie KATa ;)

Również dzięki Wszystkim za świetny sezon! Powodzenia w playoffs lub jak kto woli w drafcie i mam nadzieję, że ta plaga odejść i dram już się nie powtórzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Tecu napisał:

 

Z ciekawości, co by było gdyby był remis a w ostatnim trymestrze również remis - losowanie?

Bilans jest liczony ciągle z całego sezonu. 

W przypadku remisu zerkamy na 3 miejsce po przecinku, a jeśli jakimś cudem i tam jest tak samo to decyduje wskazana przez nas osoba spoza gry np. julek  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomek9248 napisał:

Bilans jest liczony ciągle z całego sezonu. 

W przypadku remisu zerkamy na 3 miejsce po przecinku, a jeśli jakimś cudem i tam jest tak samo to decyduje wskazana przez nas osoba spoza gry np. julek  :)

Matematycznie nie ma możliwości by różnica polegała na jednym miejscu po przecinku, bo między mną a Bostonem była najmniejsza możliwa, czyli 1W od jednej osoby w całym sezonie i wyszła różnica bodajże 0,06. Było blisko do losowania 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Matematycznie nie ma możliwości by różnica polegała na jednym miejscu po przecinku, bo między mną a Bostonem była najmniejsza możliwa, czyli 1W od jednej osoby w całym sezonie i wyszła różnica bodajże 0,06. Było blisko do losowania 😁

W ostatnim momencie zabrakło mi 2W w bilansach i 1 poszedł do Sixers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

No to @Alonzo powinien Ci coś postawić w ramach podziękowania😀

Ogólnie to cały tydzień byłem nastawiony, że gram z Philly i Tecu w playoffs, co potwierdzały w sumie wyniki do pewnego momentu. Sytuacja obróciła sie w łikend, gdy polowa GMów dopiero wtedy zagłosowała. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Principe napisał:

Zapłaciłem za odkładanie głosowania na ostatnią chwilę ;) 

 

Z innej beczki. Oubre jest oficjalnie gotowy na tę serie? 

Raczej następnym razem nie będziesz odkładał głosowania do samego końca ;)

Oubre ma kontuzje lewego kciuka. Miał być gotowy akurat na playoffs. W dwóch pierwszych meczach gram nim po kilka minut z ławki, ale od g3 wraca do s5. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Alonzo napisał:

Co sądzicie drodzy GMowie o grze Oubre w serii z Celtics?

Sytuacje przedstawiłem obiektywnie w temacie Celtics - Magic. Tam można dopiero od czwartku się wypowiadać, ale tutaj bez problemu teraz :)

Nie sabotuj zespołu , ja bym go nie wystawiał :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie sabotuj zespołu , ja bym go nie wystawiał :wink::wink:

Nie chce go od razu wprowadzać na długie minuty, a stopniowo. Czy wróci na g3, czy później zacznę tak czy inaczej od kilku minut. W sytuacji, gdy i tak nie gra od g1 to w tej serii nie będzie już tak czy inaczej graczem pierwszej piątki, a dostanie minuty z rezerwami na ogranie się w serii.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trudny z takimi zawodnikami. Jak dla mnie by wrócił w trakcie serii na nieduże minuty. Pewnie byłby trochę zardzewiały, więc dużego impaktu by nie wniósł. Oczywiście to gdybologia.

Może po prostu odpuśćmy wszystkie kontuzje oprócz ewidentnych na PO od następnego roku. Bo te przepychanki i gdybologia, są męczące. Reset na PO. Inaczej posiadacze graczy tankerów będą zawsze poszkodowani a chyba nie o to chodzi. Każdy glosuje jak chce, do niczego nikt nikogo nie zmusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.