Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie widzę przeszkód, by na SF grał Levert czy Tyreke Evans.

A na pozostałych 2 obwodowych pozycjach po 48min grają Jackson i Okogie. Tak patrząc to moja drużyna jest prędzej zajechana, szybciej w trakcie meczu brakuje im sił. Więc wg tego powinni jeszcze więcej przegrać

 

I poczytaj opis. LeVert nie gra i nikt nie ma prawa wymuszać bym przyspieszał jego powrót po bardzo brzydkiej kontuzji. To że walczące o PO Nets zaryzykowało to nie znaczy że bardzo słaba drużyna tak samo postąpi

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LONGER01 napisał:

Angell - ostatnia wizyta 26 Marca 

LTP - ostatnia aktywność w Naszej grze - 10 Luty 

Na tych Panów chyba nie ma co czekać

Szkoda Agnellla, bo był aktywny. Sporo z Nim gadałem i nic nie zapowiadało takiej sytuacji. Dziwne zniknięcie z forum z dnia na dzień. Może proza życia go dopadła.

Szykują się nowi rezerwowi, ale jeszcze bym poczekał chwilę z zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie narzekam bo oddaliły mi się szanse na top 5 (i większe % szans na #1 w drafcie - dla was Ziona, który jest przereklamowanym prospektem), tylko na to że kolejny raz wychodzi że rola gma jest marginalizowana, bo każdy układa rotacje wg własnego uznania a nie patrzycie na to jak gm drużyny przedstawia jak gra, jaką ma wizję.

I pamietajcie, że jak chcecie się wzorowac idealnie na rl to ktoś może potraktować was podobnie. Skoro w rl PO nie zagra Lebron, Davis, Hield, Walker, Beal czy Conley to ich impakt u nas może być zerowy.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

I nie narzekam bo oddaliły mi się szanse na top 5 (i większe % szans na #1 w drafcie - dla was Ziona, który jest przereklamowanym prospektem), tylko na to że kolejny raz wychodzi że rola gma jest marginalizowana, bo każdy układa rotacje wg własnego uznania a nie patrzycie na to jak gm drużyny przedstawia jak gra, jaką ma wizję.

I pamietajcie, że jak chcecie się wzorowac idealnie na rl to ktoś może potraktować was podobnie. Skoro w rl PO nie zagra Lebron, Davis, Hield, Walker, Beal czy Conley to ich impakt u nas będzie zerowy.

Ciężko traktować rotacje niektórych tankerów poważnie jak ktoś np. bezczelnie chowa Poeltla do szafy, by startować Gortatem czy Birchem.

Przypominam, że shut downy są niedozwolone, więc celowe granie dziwnymi rotacjami lub słabszymi graczami jest poniekąd próbą złamania niepisanych zasad.

Jako GMowie podejmujecie decyzje personalne, ale nie możecie domagać się grania gorszym rosterem niż dysponujecie. Nie na tym to polega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Przypominam, że shut downy są niedozwolone, więc celowe granie dziwnymi rotacjami lub słabszymi graczami jest poniekąd próbą złamania niepisanych zasad.

Jako GMowie podejmujecie decyzje personalne, ale nie możecie domagać się grania gorszym rosterem niż dysponujecie. Nie na tym to polega.

To prawda, choc w rl nba wlasnie na tym polega tankowanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LONGER01 napisał:

A ten znowu swoje. Pytam czym sobie gamechanger Poeltl zasłużył w 2T żeby grać zamiast MG czy nawet Pachuli?

Gortat

MG.jpg

Pachulia

6WPpls6.jpg

Poeltl

RUBwymm.jpg

A w 3T o Poeltl i Birch obaj grali po tyle samo

 

Chcąc zachować szczątki dobrych relacji przed letnimi negocjacjami już chciałem to pominąć, by nie wyszło, że uwziąłem się na Ciebie, ale kolader mnie sprowokował do tego przykładu.

" Pozycja na której co trymestr muszę wystawiać kogoś innego. W 1T moim najlepszym centrem był Pachulia teraz był okropny - 1,9 pkt 2,4zb 40% FG%, w T2 starterem był Gortat który obecnie jest koneserem jajek w majonezie i byłem zmuszony postawić w tym trymestrze na rezerwowego Orlando Khema Bircha który grał podczas nieobecności Bamby "

No delikatnie ujmując bullshit mając dość legit wyglądającego od dłuższego czasu Poeltla, dobrze Ci zresztą znanego z Raptors ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Coś tam pograł :P?

Otwieramy już serię Misiu malinowy :D ?

1) Ocb z postem o rezygnacji CMa?

2) Jak kungfu nie edytuje, to usuwamy jego głosy, czy dodajemy 2W Grizzlies?

 

Jak chcesz to otwieraj. Ja jeszcze RS nie zamknąłem, a opis na Ciebie mam tylko w głowie ;)

Jak chcesz rzucać opisy jednocześnie to będziesz musiał poczekać pewnie do wtorku/środy

Korver tyle co zagrał, to właściwie out of series, a tu nie jest nic wspomniane. Już brzydkie gierki na początek rywalizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kolader napisał:

.

I pamietajcie, że jak chcecie się wzorowac idealnie na rl to ktoś może potraktować was podobnie. Skoro w rl PO nie zagra Lebron, Davis, Hield, Walker, Beal czy Conley to ich impakt u nas może być zerowy.

Akurat conley to na pewno bedzie mial u nas zerowy impakt w po...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

@january @MarcusCamby

Otwierajcie, ja juz otwieram popcorn. 

 

Generalnie chyba jak w tamtym roku wypowiadanie się na tematy, hmmm, kto i dlaczego ma wygrać niezależnie od miejsca na forum raczej wstrzymajmy do momentu "otworzenai serii" w tamtym roku fajnie zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomek9248 napisał:

 

2 W Grizzlies, bo i tak nic nie zmieniają, ale na przyszłość można zapisać dla jasności, że głosy w całości będą złomowane.

A może by odjąć/dodać te brakujące z bilansu samego głosującego, gdyż dany GM głosy oddał, tyle że źle policzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.