Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, kungfubestia napisał:

Memphis Grizzlies:

Skład:

10Marreese Speights

12Andrew Harrison

Zwolniłeś ich przed T3, jak pozyskiwałeś ode mnie Jodie Meeksa, który notabene gra ogony, ale jednak w contenderze z Kanady :)

6 godzin temu, kolader napisał:

 Najważniejsza kwestia, na którą musze zwrócić uwagę i co mnie właśnie zbulwersowało gdy słyszę, że nie macie zamiaru czytać opisów lub macie już z góry ustalone bilanse. Caris LeVert u mnie nie zagrał ani minuty. W rl Nets, gdzie walczyli o PO prawie do samego końca było ciśnienie aby jak najszybciej wrócił na parkiet. Ryzykując pogłębienie kontuzji, a wiemy jak nieprzyjemny widok to był. U mnie tego ciśnienia nie ma dlatego w powyższej tabelce chciałem być fair i umieściłem tam jego staty, lecz powinny tam być puste pola. Nie miałem zbyt wiele czasu na analizowanie terminarza swojej drużyny ale pojawiły się znów śmieszne tiery, które są niemiarodajne i mają za zadanie ogłupić czytającego. Propaganda trwa. I powtórzę. Obecnie nie posiadam żadnego zawodnika (zdrowego!!), który grałby w rl Nets, grających dobry, DRUŻYNOWY basket. Bilans ten nie jest dziełem jednego zawodnika lecz kolektywu. Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej, że to dzieło pewnego gracza a inni to statyści ;)

Info o LeVercie bardzo istotne, gdyż dla mnie bez niego masz tank max mode. 

Dla mnie tiery Flubera i Jaśka są kwestią tylko poglądową, gdyż pomimo iż są one pomocne, należy na nie patrzeć przez pryzmat osób, które je wykonywały - dziwnym trafem i Cavs i Lakers maja w nich zawsze dość łatwe trymestry ;) przypadek? ;)

Co do nieczytania opisów - Tomka należy docenić, że chociaż się do tego przyznaje. Mnie najbardziej irytuje, jak ktoś nie czyta, nie bierze tego co pisaliśmy pod uwagę, a później proponuje bilans z d.. i jeszcze się oburza, że się takiego ignoranta czepiamy. Mnie tak zagotowało kilku GMów w 2T, gdzie wszystko poniżej 18W dla Magic to dla mnie zwykła bezczelność i brak jakiejkolwiek (nawet najdrobniejszej ) analizy gry Magic. Ale Kolader mamy demokrację ;) 

Nie chcę też, żeby mi ktoś teraz zawyżył dlatego, że w 2T dał mi za niski bilans, gdyż takie coś też będę punktował nawiasem mówiąc. Po prostu wqurza mnie to, że część GMów tak bardzo olała to co tak szczegółowo opisywałem w 2T. 

 

.. tak więc Kolader rozumiem co masz na myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

dziwnym trafem i Cavs i Lakers maja w nich zawsze dość łatwe trymestry ;) przypadek? ;)

 

Oczywiscie ze to nie przypadek. Kiedy lakers mieli latwy terminarz to robili zestawienie bo to bylo na korzysc ich bilansu. Kiedy cavs mieli latwy terminarz to ja zrobilem zestawienie bo to na moja korzysc. Nie wiem co sugerujesz poprzez " przypadek" ale na 27 meczow w 3t cavs maja az 14 z najgorsza 10-tka niezaleznie od tego kto bedzie ukladal zestawienie bo to wynika z bilansow po dwoch trymestrach a nie z tego ze ja to liczylem:) ja to tylko podkreslam.bo to z korzyscia dla bilansu cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, fluber napisał:

Wywaliło mi ten poprzedni terminarz ze stopki, więc wrzucam jeszcze raz w wersji niepoprawionej ( może komuś się zechce wprowadzić jakieś oczywiste poprawki typu Mavs do T3 itp.)

T1: Warriors, Nuggets, Pelicans, Lakers,  Bucks, Knicks, Celtics, 76ers

T2: Spurs, Magic, Rockets, Wizards, Heat, Timberwolves

T3: Jazz, Thunder, Cavaliers, Pacers, Bulls, Hawks

T4: Suns, Raptors, Mavericks, Blazers, Grizzlies, Hornets, Clippers, Pistons, Kings, Nets

 

 

Ja w tym trymestrze widziałbym to tak:

T1: Łorjorz, Bucks, Nuggets, Knicks, Rockets

T2: Pels, Lakers, Celtics, 76ers, Spurs, Magic, Heat, Wizards, Timberwalves

T3: Jazz, Thunder, Cavs, Pacers, Bulls, Hawks, Suns, Raptors, Mavs, Pistons (tu akurat za słabi na T3, za mocni na T4)

T4: Blazers, Grizzlies, Hornets, Clippers, Kings, Nets

 

Najlepiej dodać tu jeszcze dwa tiery, ale dochodzą kontuzje, b2b, trasy wyjazdowe i ciężko to wszystko jednoznacznie zaszufladkować. 

Przykładowo - Cavs będąc w b2b grają u siebie z moimi Magic jeszcze w pełnym składzie - zatem maja teoretycznie trudniej;  natomiast wyjazd do Orlando maja bez McColluma, ale ja nie mam m.in. Lowrego, bo zaczynają się już u mnie kontuzje. 

I tak można inne przykłady podawać - kilka W/L może i u Cavs i u Pacers pójść w dowolna stronę. Wiadomo, że gracze walczący o playoffs grają na maxa, ale czy nie zwiększa to prawdopodobieństwa kontuzji jakiegoś gracza? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

@Alonzo pistons w t3? Przeciez sam ozzy sobie proponuje 21 porazek a Ty nie chcesz go dac do grona tankerow? :)

Na 3T są tak jak napisałem z lekka za słabi, ale zdecydowanie dominują, jakby Pistons porównać z T4. Fin z pewnością miałby tu ładne statsy, do tego obstawiam, że Waiters miałby co najmniej 20pkt. Bo niby który z guardów, jak nie on? Mniejsze minuty dla Williamsa tez sprzyjają tankowaniu, kontuzji praktycznie brak (Milesa nie ma co liczyć), Wagner na większych minutach tez zapewne byłby lepszy, kilu innych graczy Ozziego pokazało, że jak dasz im większe minuty, to coś z nich będzie - Mudiay, czy Jackson; sądzę też, że może nieregularnie, ale Detroit miałoby wsparcie od kogoś z trójki - Swanigan, Trent i Mihailuk. Jasne, że to nie jest team na playoffs, ale pewnie by wygrali kilka meczy, których w naszym uśrednianiu nie bierzemy pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Alonzo napisał:

Info o LeVercie bardzo istotne, gdyż dla mnie bez niego masz tank max mode

Od początku gry podstawową zasadą był brak możliwości robienia shutdownów przez GMów. Zatem LeVert gra normalnie, tak jak LeBron u Jaśka. Ja też sobie mogłem napisać, że sadzam na 3T Younga i być dzięki temu wyżej w loterii, ale nie ma to nic wspólnego z grą fair i jest w związku z tym zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Od początku gry podstawową zasadą był brak możliwości robienia shutdownów przez GMów. Zatem LeVert gra normalnie, tak jak LeBron u Jaśka. Ja też sobie mogłem napisać, że sadzam na 3T Younga i być dzięki temu wyżej w loterii, ale nie ma to nic wspólnego z grą fair i jest w związku z tym zabronione.

Karpik, czy to jest potwierdzone info, bo mi to zmienia +/- 2 mecze przy Lakers, a przy Nets dopiero będę liczył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

I tak nie dostaniesz nic więcej niż LeBrona '15 na playoffy, czyli raczej słabo. 

Przeciez January probuje sobie sztucznie zanizyc bilans i wypaść w ten sposób z top 5 żeby ominac potencjalny pojedynek z warriors w 2 rundzie i z rockets w 1.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie opuściłby ze pięć meczów, np. jakieś b2b z Pistons czy dwa mecze z Clippers albo jakiś mecz z Miśkami, albo inne b2b ze Suns, u nas to są pewne W. Zero negatywnego wpływu na Twój bilans, na playoffy raczej nie przeforsujesz nic więcej niż LeBrona '15, skoro nawet RS zagrał podobny jak wtedy. Jak chcesz wybierać sobie przeciwnika na PO, to chyba m.in. dlatego nie ma u nas shutdownów, żeby nie było czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem, jakie mi wyszły bilanse po sezonie, ale widzę, że Tomek zablokował w arkuszu podgląd kto ile ma po sezonie i w sumie słusznie - zatem wrzucę to już po oficjalnym zakończeniu regulara. Swoje propozycje chciałem wrzucić jak najszybciej, żeby nie sugerować sie innymi i żeby mi nikt nie zarzucił, że kalkulując komuś coś zmieniłem celowo.

Gdyby ktoś miał pytania - walcie śmiało.

Dnc zaaprobował wstępne bilanse jeszcze przed opisami, ale same opisy spowodowały nieco korekt, zatem gdyby Dnc uznał, że cos jeszcze zmieniamy, to taka zmiana u nas jest jeszcze możliwa. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

No nie bardzo, przecież on nie był w pełni formy i sił. Ja mu nie zabieram żadnych dodatkowych gier, pokornie przyjmuje te resty pod koniec RS, jakie mieli Giannis, Butler, Embiid i wielu innych i tyle.

Nie mam zamiaru wrzucać linków z info o shut downie, bo sam najlepiej wiesz jak było. Podejrzewam też, że ten Twój shutdown miał budować narrację w PO, że LeBron jest doleczony i wypoczęty i u Ciebie wymiata. Może ktoś to kupi 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.