Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie (tzn. ktoś inny niż zainteresowani cvbe, Ronnie i fluber) jak traktujecie tego Warrena, bo trochę nie chce mi się tego szukać dokładnie, a to w sumie kluczowe, czy Cavs mają pewne playoffy, czy nie. 50/50 trochę, bo ten bonus Warrena to chyba 250k, trochę mnie to nie przekonuje.

 

I dajcie spokój z tymi "pewnymi zwycięstwami", to tak nie działa. :] 

Ale opis mocno na plus.

 

Moim zdaniem shut down, ale mocno obniżony impact pod wględem pierwszego trymestru, bo

 

- Sam shut down daje obniżoną wartość

- Wraca po kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całego opisu jeszcze ale Proponowany bilans przez Cavsow przy wszystkich ich problemach to mega smiechawa.

 

Dodam na temat warrena ze jak poczytacie sobie na bieżąco raporty to nie uczestniczył w treningach do jakos 20 marca chyba ;). Także tego... powodzenia cvbe z przekonywaniem ze chodziło o 250 tys dolarów.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapał, ale czy opuściłby dwa tygodnie przez coś takiego, to nie wiem. 

 

Z tym Warrenem to kluczowa kwestia i chętnie bym to potraktował jak większość. Argumentacja, że Suns nie pozwalają typkowi na ważnej umowie grać przez 1,5 miesiąca przez 250k premii, mnie cholernie nie przekonuje, przecież on ma kontrakt jeszcze na 2 albo 3 lata. ;] No i pewnie Warrenowi też by się to cholernie nie podobało, a tu rzuca oficjalne wypowiedzi, że faktycznie kontuzja, i chce wrócić.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapał, ale czy opuściłby dwa tygodnie przez coś takiego, to nie wiem.

 

Z tym Warrenem to kluczowa kwestia i chętnie bym to potraktował jak większość. Argumentacja, że Suns nie pozwalają typkowi na ważnej umowie grać przez 1,5 miesiąca przez 250k premii, mnie cholernie nie przekonuje, przecież on ma kontrakt jeszcze na 2 albo 3 lata. ;] No i pewnie Warrenowi też by się to cholernie nie podobało, a tu rzuca oficjalne wypowiedzi, że faktycznie kontuzja, i chce wrócić.

Miałem go w 3 ligach fantasy wiec na bieżąco śledziłem jego raporty day to day i było tak jak mówisz. Niestety cvbe ale to nie przejdzie, lepiej zmień swoje rotacje zanim zacznę wrzucać raporty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przekonał bodajże Alonzo, że przy pewnych PO z miejscem w top6 LJ by sobie odpoczywał przed playoffs.

Więc u mnie nawet shutdownów nie będzie (LJ).

 

Oczywiście, że shut downów nie będzie, dlatego LeBron będzie grał. Co ty chcesz teraz wprowadzić jeszcze celowe restowanie do gry? Przecież to też shut down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapał, ale czy opuściłby dwa tygodnie przez coś takiego, to nie wiem.

 

Z tym Warrenem to kluczowa kwestia i chętnie bym to potraktował jak większość. Argumentacja, że Suns nie pozwalają typkowi na ważnej umowie grać przez 1,5 miesiąca przez 250k premii, mnie cholernie nie przekonuje, przecież on ma kontrakt jeszcze na 2 albo 3 lata. ;] No i pewnie Warrenowi też by się to cholernie nie podobało, a tu rzuca oficjalne wypowiedzi, że faktycznie kontuzja, i chce wrócić.

Ja ostatnio czytalem ze planuja go wymienic i zostac z oubre, bridgesem i jacksonem.

 

Tomek pisal ostatnio ze kazdy bedzie sobie interpretowal te shutdowny i kontuzje indywidualnie i chyba tak powinno zostac. Jest bardzo duzo dyskusyjnych sytuacji wiec chyba kazdy powinien zinterpretowac to sobie sam.

 

Co do tych 250k to chyba Wooden to niedawno retweetowal ze niby powodem shutdownu byla ta kasa plus rozwoj mlodych plus chec tankowania ale nie wiem na ile gosciu na ktorego cvbe sie powoluje w opisie jest wiarygodnym zrodlem. Tak czy inaczej teraz to juz robota cvbe zeby Was przekonac. Ja sie nie planuje udzielac.

 

Chociaz mile ze cvbe kontynuuje moja tradycje wrzucania opisow jak najszybciej zeby wszyscy mieli okazje sie do czegos przyczepic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz.

LJ nie grał pod koniec RS w RL NBA.

Shutdown Lakers był na zasadzie "nie jest w pełni zdrowia o chua gramy, po co ryzykować pogłębienie INJ"

Ja podobnie jak LAL chcę by się podleczył te 2 tyg przed PO.

W czym problem?

Pół NBA miała resty teraz.

 

Który all-star player robił resta? Nie licząc może dwóch ostatnich kolejek

 

Ja Ci tego nie uwzględnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ten temat w ciągu dwóch lat schowany głęboko gdzieś na forum ma więcej wyświetleń niż "ciekawe artykuły" w ciągu piętnastu lat a w ilości postów w ostatnich dwóch latach przebiliśmy wszystko więc zainteresowanie tą grą jest wielkie i gdy ta gra dopiero co się rozkręciła to czytam o finalnym sezonie. Szkoda w ogóle szczępić ryja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas te dramy z odejściami są straszne. Wyeliminujmy ten problem i zniknie największy minus naszej gry. To ma być gra na długie lata/sezony, zatem nie warto aż tak się irytować pojedynczymi niepowodzeniami, czy docinkami. Pamiętajmy, że w naszej sprawie  - czy to jest bilans, czy też propozycja kontraktu - głosuje zazwyczaj 29 innych GMów i jeden nieprzychylny głos w dyskusji, to tylko 1/29.Drużynę wg mnie buduje sie latami i o to w tej grze chodzi - cierpliwość, konsekwencje i do tego trzeba mieć jeszcze trochę szczęścia coby nam się

gracze wtedy nie połamali i mieli odpowiednia formę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.