Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie rzecz biorąc...

 

Sytuacja Cs jest bardzo trudna pod względem przyszłości.

Bardzo, bardzo trudna.

 

A zatem o ile CM wraca...

doświadczony GM taki jak CM dostał cholernie trudne wyzwanie, Nie wiadomo w którą stronę w ogóle się to ruszy, ale overall ciężka sprawa, więc jak CM wraca to DOBRZE, bo to karkołomne zadanie tak naprawdę długoterminowo i trza się będzie mocno wykazać.

 

Eld zostawił po sobie trochę spaloną ziemię, dlatego mam do Niego duży żal, że opuścił ten okręt. Mi przyznam cholernie wjechałeś wtedy na ambicje, gdy napisałeś, że po moim odejściu zostawiam syfiastą sytuacje z wiadomo kim w salary. To był punkt zapalny, by wrócić. Nie chciałbym być zapamiętany jako gość, który sprowadził Walla i uciekł :smile:

 

Ogólnie nie tak dawno porównałem Boston Celtics do tamtych Brooklyn Nets Billy Kinga. Gracze Celtics nie są jeszcze tak starzy, ale też już Westbrook powoli wydaje się być past prime, a jego ogromny kontrakt dopiero się zaczął. Prospektów nie ma, picków nie ma.

 

Czasy, gdy GMowie dawali first picki za Kuzminskasy już nie wrócą, więc jeśli człowiek morza znowu zrobi coś wielkiego, no to będzie niczym LBJ, niepodważalnym GOATem swojej profesji.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wg mnie Eld mógł sobie powqrwiać się nieco, ale po takich zmianach i postawieniu organizacji na tu i teraz jego odejście słabo tu wygląda.

 

C_M jako GM Celtics walczący w playoffs ze zbudowanymi przez siebie Knicks to byłoby coś ;)

 

Celtics maja trudną sytuację, ale George powinien pograć jeszcze kilka lat na swoim poziomie i z pewnością można go jakoś ciekawie będzie obudować. Latem GMa czeka z pewnością kilka decyzji dotyczących problemu z podatkiem przy kompletowaniu składu na nowy sezon, ale wg mnie jest to do zrobienia, choc Mirotic pewnie trafi do innej organizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się mocno zdziwił, gdyby człowiek...morza wrócił do Bostonu, bo co tutaj można zrobić? Przebudowa - nie, bo Westbrook i oddane picki,  utrzymać nawet obecny roster będzie ciężko w następnych sezonach, prospektów nie ma, dobrych picków nie ma, Miroticiowi będzie trzeba dać jakieś 45/3, a za rok podobną umowę Bogdanoviciowi (i wtedy to będzie jakieś 145-150 mln na 6 zawodników), albo oddać go w trakcie przyszłego sezonu. Zespół na tu i teraz, i to raczej skończony, niby mocny, ale to nie zasługi nowego GMa. 

 

Jest ten George, ale oddanie Westbrooka widząc Walla czy nawet Paula za coś naprawdę wartościowego byłoby u nas bardzo ciężkie.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzewne pożegnanie w obozie Minnesoty, dotychczasowy doradca GMa, były GM Knicks, ex prezydent Oklahomy - Człowiek Morza zostanie nowym GMem Celtics.

 

 

O k****. 

 

Jebnę :grin:

 

Eld zostawił po sobie trochę spaloną ziemię, dlatego mam do Niego duży żal, że opuścił ten okręt. 

 

Szkoda, że ani troszkę, troszeczkę żalu nie pojawiło się jak działo się ( również w wykonaniu nowego GM Boston Celtics ) to:

 

Z mojej strony niewiele było pochwał Bostonu a zbyt dużo krytyki 

 

A co do spalonej ziemi to teraz spokojnie mogę napisać jaki był plan. Wszak to mój pierwszy post od dwóch tygodni, więc na loozie.

 

W przypadku ostrego wprdl w SECF obojętnie czy od Philly czy od Knicks a na pewno od Bucks, do których beGM Boston pewnie by dociągnął cały skład miał zostać rozgoniony za młodych i za picki jeszcze w wakacje. Nie miał by on najmniejszych szans na to, aby być lepszym w przyszłym roku przy tych finansach i o ile PG ma jeszcze pole do rozwoju o tyle RW mimo zmiany stylu - równia pochyła. Szczegóły? Proszę bardzo:

 

Należy się cofnąć do Stycznia gdzie Kucio wypił browca którego mu postawiłem. Mieszanka LSD i tabletki gwałtu sprawił że zdjął swapa na 2020 i oddał mi Bostońską I rundę dorzucają na haju jeszcze swoją drugą rundę. Więc jeśli Boston wszedł by w 2020 w tank mode z dwoma SWOIMI pickami na kolejne dwa lata już by nie było tak źle. Dalej - Smart to wartość przynajmniej lottery pick. PG13? Chyba nie muszę mówić. Nazbieranie 2022, 2023, 2024 picków nie wydawało by się jakimś problemem. W zasadzie to nie było by problemu. 

 

Spalona ziemia by była jak by nie było ani elementów pod trade, ani picków. A tu sam PG13 jest wart ze 2-3 dobrych pierwszych rund a i dwa picki I rundowe na 2020 i 2021 Boston ma :smile:

 

A co z finansami spytacie? W przypadku osiągnięcia SECF Boston dzięki kosmetyce z ostatniego okienka będzie...+ 2,1M. Zonk? Nie były bezsensowne te ruchy :smile:. W przyszłym roku wystarczyło by zejść poniżej 130,8M i żadne bankrutcwo by Bostonowi nie groziło.

 

Paru młodych też jest. Jak wypalą i czy wypalą się okaże, ale OKC ma rękę do młodych więc you'll see.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po robocie. Teraz Eld będzie miał spokój, a ewentualna przebudowa przez CM pójdzie na jego konto i jego plan. Mistrzowskie zagranie :smile:

 

Nom. Niech się cieszy :).

 

Boston po tych playoffs nadaje się tylko do przebudowy. Zatrzymanie PG13 było największym sukcesem, a rozmienienie jego - jest jedynym wyjściem aby nie utknąć jak Nets w przeciętności.

 

A Marcusie - wiesz co różni Kinga ode mnie? On nie miał kogo oddać za worek picków. Boston ma :). Idealna drużyna do przebudowy.

 

Ciekaw jestem draftu 2020 i 2021. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ani troszkę, troszeczkę żalu nie pojawiło się jak działo się ( również w wykonaniu nowego GM Boston Celtics ) to:

 

Nie było wcale ogromnej krytyki, dziwię się, że nawet po takim czasie nie możesz tego przyznać, bo przecież rozsądny z Ciebie gość. A jeśli chodzi o pochwały to w drugim trymestrze większość z Nas cmokała z zachwytu nad twoim zespołem, wydawało się nawet, że jak dojdzie do tego Westbrook to sky is the limit. Spijałeś śmietankę stojąc na równi z Bucks.

 

No niestety w kryzysie opuściłeś zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapewnić, że Człowiek Morza nie jest osobą, która pójdzie na łatwiznę, zniży się do poziomu Qcina i zaora wszystko jak leci.

 

Nie tędy droga, tym bardziej w Celtics, którzy fajnie jakby zaznali trochę spokoju w końcu (nie wiem czy w lidze jest jakaś drużyna z tyloma zmianami).

 

Zachować siłę - spinać finanse - szukać okazji.

 

George nie po to przedłużył by po roku odejść nie mając wpływu na to gdzie. Nieładne oszustwo.

 

 

 

George nie po to przedłużył by po roku odejść nie mając wpływu na to gdzie. Nieładne oszustwo.

 

Ktokolwiek głosowałby za przedłużeniem z tą wiedzą?

 

To jest żenada.

 

I to nie pierwszy raz...

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie było wcale ogromnej krytyki, dziwię się, że nawet po takim czasie nie możesz tego przyznać, bo przecież rozsądny z Ciebie gość. A jeśli chodzi o pochwały to w drugim trymestrze większość z Nas cmokała z zachwytu nad twoim zespołem, wydawało się nawet, że jak dojdzie do tego Westbrook to sky is the limit. Spijałeś śmietankę stojąc na równi z Bucks.

 

No niestety w kryzysie opuściłeś zespół.

 

Nie chce mi się do tego wracać ale jak niejaki GM Lakers ogłosił zero dark thirty mode on do 15 Kwietnia i opisów to kogo grillowano najczęściej? A o prowokacjach takiego jednego co teraz zostaje GMem Bostonu też nie pamiętasz?

 

Jeden to puści bokiem, innego będzie szlag trafiał że jakiś GM, który opuścił swój team jedzie z Tobą równo i regularnie.

 

Ja należę do tych drugich.

 

A najśmieszniejsze że podobno nie miał czasu na Knicksów, a teraz nagle będzie miał czas na Boston gdzie roboty jest o wiele więcej :grin:. No nic mi tak humoru od tygodnia nie poprawiło.

 

A nie czekaj. Wczoraj się na końcówce OKC-DAL też tak uśmiałem jak na 5 minut do końca widziałem Feltona na boisku.

 

 

To tak tylko częsciowo serio. Po takim zagraniu raczej mógłbyś się pożegnać z podpisywaniem FA - poza tym zdecydowanie przepłaconymi. Więc raczej słabo byłoby z tym budowaniem zespołu przez kolejne kilka lat.

 

Qcin wskazuje nam drogę jak zwyciężać mamy. On zaorał wszystko a teraz jakoś Lillarda ma :smile:.

 

Poza tym za 3-4 lata miał bym swoich młodzieńców.

 

 

To jest żenada.

 

Naucz się jednego.

 

Liczy się efekt i sukces a nie opinia innych.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.