Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Boston od 22 do 25 nie ma żadnego swojego picku, ktokolwiek przejmie ten tema w perspektywie czasu będzie musiał kombinować jak wyjść z tej sytuacji.

 

Zwłaszcza że RW młodszy i lepszy nie będzie.

 

Nie zdziwie się jak ktoś po przejęciu Bostonu puści latem PG13 za worek pickow.

 

No właśnie, od 2022 to Celtics będą jak Nets po Billy Kingu. Bo Westbrook będzie stary i jego kontrakt może być zawalisty, przyjdą pewnie lata oszczędności, a nie ma widoków na talent.

 

Tak, więc Eld wracaj i działaj, a nie odchodzisz jak ta cipka człowiek morza co nasprowadzał Wigginsów i Marcusów Morrisów za first picki po czym opuścił tonący okręt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejęcie Bostonu przez człowieka morza byłoby co najmniej w złym guście ;)

 

Ja jednak liczę, że Eld się namyśli. Po pierwsze to pierwszy poważny GM tego zespołu od początku, który zbudował tu w pełni autorski projekt. A po drugie Eld nie szczędził picków na przyszłość, ale deklarował, że nie opuści okrętu i będzie ciągnął ten wózek. No i co?

 

Boston po pierwszym roku luxury, bez picków, bez talentu na przyszłość. Taka sobie wizja.

 

Zresztą przeczesałem już tyle osób, że ciężko o nowych wartościowych graczy. Agnell nie loguje się od miesiąca, LTP jest mocno pasywny. Szkoda oddawać GMa, który robił najdłuższy opis w drugiej trymestrze i mocno walczył o swój team.

Dokładnie Eld.

Stworzyłeś autorski projekt, wykonałeś kawał świetnej pracy i jako GM i jako Shams, a dajesz się ciągle ponosić nerwom jak rozkapryszona nastolatka. Miej zdanie adwersarzy w poszanowaniu i rób swoje. Osobiście bardzo sobie cenię Twoja aktywność, pomimo że czasami ponoszą Ciebie nerwy.

 

Doskonale wiem, co to znaczy dostać bilans z d.. 15-12 i pomimo tego, nigdy nie przyszło mi do głowy robić dramy z odejściami. Weź to na klatę i rób swoje.

 

No właśnie, od 2022 to Celtics będą jak Nets po Billy Kingu. Bo Westbrook będzie stary i jego kontrakt może być zawalisty, przyjdą pewnie lata oszczędności, a nie ma widoków na talent.

 

Tak, więc Eld wracaj i działaj, a nie odchodzisz jak ta cipka człowiek morza co nasprowadzał Wigginsów i Marcusów Morrisów za first picki po czym opuścił tonący okręt!

I do tego oddał Justisea Winslowa jeszcze do niego dopłacając 1st pickiem, pomimo, że proponowałem mu różne  warianty tradeu, a pewnie dorzuciłbym jakiś swap 1st picku do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego oddał Justisea Winslowa jeszcze do niego dopłacając 1st pickiem, pomimo, że proponowałem mu różne  warianty tradeu, a pewnie dorzuciłbym jakiś swap 1st picku do tego. 

 

No i Camby jako radny zablokował jeden z wariantów.

 

A teraz zgrywa mądrego.

Za to nic nie przeszkadzało mu przepuścić trade który Cie udupił  :panda:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytna ucieczka.

 

Ciekawe gdzie byłoby Orlando z wielkim Winslowem zamiast wafla Oubre?

 

Przed Knicks ale za Bostonem?

 

Masz krew na rękach. 

 

Jak Stern z CP3 w Lakers

 

https://www.youtube.com/watch?v=jzHCVrCQjsQ

 

2cbdee3c872d4.png

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponownie napiszę, że mam nadzieję, że nie będzie żadnego powrotu. Tzn. i tak nie mam żadnej ochoty wypowiadać się w merytorycznych beGM dyskusjach i nie będę już tego raczej robić, ale zachowajmy chociaż odrobinę powagi. Za 3 miesiące byłoby to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja działka w tej grze, nie wpie*dalać mi się!!!!

 

Ps kolader za Twoje głosy to mamy do pogadania... :smile:

 

W 2 trymestrze dostałeś ode mnie bilans taki jaki wyszedł ci ze średniej. W 1 nie kupiłem 7 (czy tam 8) osobowej rotacji, która jest skuteczna na PO ale w MOJEJ ocenie na rs nie. 32-23 to ok bilans dla lakers i pace na 60% wygranych. W rl NBA dawałoby to twoim LAL 5 bilans u nas 6. Czy jest to odrealnione? Nie.

 

Konflikty zaczynają się, gdy któryś z GMów obrazi się, że ktoś jego drużynę widzi inaczej niż on sam. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby się obrażać na czyjeś, inne zdanie w gierce internetowej i robić z tego powodu dramę, ale mam wrażenie, że ta gra nie ucierpi z braku tego typu ludzi.

 

Dodam tylko, że moim zdaniem jak dotąd tylko jeden GM został skrzywdzony w głosowaniu i był to nieodżałowany LAF ;]

 

Szkoda że gdy padały kontrargumenty o problemach innych ekip to przemilczano sprawę.

 

Nieodżałowany i skrzywdzony  :highly_amused: To teraz ktoś z 2 OKC/Jazz zostanie skrzywdzony gdy Blazers awansują do PO?

 

te atakowanie non stop to podanie bilansu rl Thunder wraz z netrtg ich liderów i poddanie pod wątpliwość bilansu +10w względem OKC

 

gdyby Tomek napisał coś na Boston tak jak potrafi nawrzucać na Nuggets to Eld by mu chyba chatę spalil a potem wymordował rodzinę tak do trzeciego pokolenia

 

Podanie bilansu rl Thunder z którymi Boston ma wspólnych 3 graczy (4 z Fergusonem, który miał grać marginale minuty wg postów Elda) a do tego ma dużo łatwiejszy terminarz. Co, nagle przestaliście patrzeć na terminarz? Albo problemy pozostałych walczących o 2 seed to wyobraźnia Elda nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak liczę, że Eld się namyśli. Po pierwsze to pierwszy poważny GM tego zespołu od początku, który zbudował tu w pełni autorski projekt. A po drugie Eld nie szczędził picków na przyszłość, ale deklarował, że nie opuści okrętu i będzie ciągnął ten wózek. No i co?

Tak, więc Eld wracaj i działaj, a nie odchodzisz jak ta cipka człowiek morza co nasprowadzał Wigginsów i Marcusów Morrisów za first picki po czym opuścił tonący okręt!

Dokładnie Eld.

 

Dzięki, ale

 

giphy.gif?cid=3640f6095c954ab836555a752e

 

A ja ponownie napiszę, że mam nadzieję, że nie będzie żadnego powrotu. Tzn. i tak nie mam żadnej ochoty wypowiadać się w merytorycznych beGM dyskusjach i nie będę już tego raczej robić, ale zachowajmy chociaż odrobinę powagi. Za 3 miesiące byłoby to samo. 

 

Nom. Też tak uważam.

 

P.S: co tak cicho o beGM Bostonie? Nikt nie grilluje? A to że OKC było przez moment na 8 seedzie i nikt z tym tutaj nie przyleciał to się dziwię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.