Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Tym większe brawa dla Celtics, co oczywiście nie zmiania faktu, że George ląduje w Rockets.

 

Słyszałem, że poleciał po Russella, ale nie wiedziałem, że mieli się jeszcze w drodze powrotnej zatrzymać w Houston ;). Musi być jakaś głupia plotka, albo pokaz mody :tongue:.

Tak wyglądać powinno wyglądać naprawianie błędów poprzedników w beGM, a nie żadne ''nie wiedziałem, jak żyć'' :tongue: Raczej masz mój głos.

 

Mówiłem, że działam :smile:. Chciałeś zobaczyć trade, masz trade :grin:. A za niedługo będzie kolejny :smile:.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld był tak zawzięty z tym RW, że podejrzewam KAŻDY z ligi dostał PM z pytaniem, bo nawet ja je dostałem chociaż absolutnie nie było żadnej możliwości żebym ja tam wziął udział w czymkolwiek sensownie xd

 

 

No może nie każdy ale chyba z 16-18 GMami było pisane :).

 

Brown to świetny prospect, SGA na razie pokazał się tylko w Summer League, więc w sumie ciężko ocenić co z niego będzie. reszta to bieda picki plus dwa przepłacone bolki. No taki sobie pakiet jak za RW.

 

Nie zapominajcie proszę o jeszcze jednej rzeczy jeśli chodzi o OKC. Kucio zyskał jeszcze jedną rzecz. W przyszłym roku będzie miał morze gotówki, bo tylko dzięki temu ruchowi zrzucił przy okazji 18M Bazemora. Jak podsumować co zyskał to Browna, który wchodzi w 3 rok, SGA, picki ( jakie by nie były to wciąż sensowny worek ) i właśnie odkurzył sobie budżet. Coś, o czym wielu GMów może marzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie każdy ale chyba z 16-18 GMami było pisane :).

 

 

Nie zapominajcie proszę o jeszcze jednej rzeczy jeśli chodzi o OKC. Kucio zyskał jeszcze jedną rzecz. W przyszłym roku będzie miał morze gotówki, bo tylko dzięki temu ruchowi zrzucił przy okazji 18M Bazemora. Jak podsumować co zyskał to Browna, który wchodzi w 3 rok, SGA, picki ( jakie by nie były to wciąż sensowny worek ) i właśnie odkurzył sobie budżet. Coś, o czym wielu GMów może marzyć.

Jakie morze gotówki??

Hill na 100% bierze opcje.

Barnes bierze opcje.

 

Spuszczenie Bogdanovicia prawie nic nie daje. Kase OKC to maja ale dopiero w 2020 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie morze gotówki??

Hill na 100% bierze opcje.

Barnes bierze opcje.

 

Spuszczenie Bogdanovicia prawie nic nie daje. Kase OKC to maja ale dopiero w 2020 ;-)

 

Odejmij, że nie ma RW i Bazemore. Co do Barnesa wszystko zależy od tego jak się odnajdzie w RL NBA mając nowe mordy koło siebie. Poza tym ten koleś ma dopiero 26 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejmij, że nie ma RW i Bazemore. Co do Barnesa wszystko zależy od tego jak się odnajdzie w RL NBA mając nowe mordy koło siebie. Poza tym ten koleś ma dopiero 26 lat.

Barnes u nas musiałby upaść na głowę by u nas zrezygnować z opcji. Mówię to serio.

 

Na dziś to kucio musi liczyć na wystrzał Browna i SGA by zastąpić Westbrooka. Kent z salary jakim ma nie szkodził mu. No bo Hill to żadna nadwyżka. Kucio trochę jest w rozkroku, bo ani to zespół na tank ani na PO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oddałem gwiazdę, tak mega dużo ryzykuje.

 

Z drugiej strony, dla takiego OKC w takiej sytuacji jaką ja miałem są dwie opcji. Trzymasz się RW do końca jego kontraktu i modilisz się o brak kontuzji kolana, czy czegokolwiek, co nie pozwoli mu korzystać z atletyzmu i liczysz na max finał konfy (jakimś cudem, bo z tak zasypanym salary w jednym zawodniku to ciężko coś działać), czy robisz wszystko, aby spróbować wrócić do momentu jak w zespole byl Durant Harden i RW i próbujesz odtworzyć ten projekt.

 

Po pierwsza z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że żaden z twoich obecnych graczy nie osiągnie poziomu Westbrooka.

 

Po drugie masz za mocny zespół w realiach naszej ligi by walczyć o mocne picki.

 

Także w jaki sposób chcesz stworzyć drużynę o większym potencjale, niż miałeś to nie wiem (nie wspominając o durant harden rw). 

 

No chyba, że masz zamiar postąpić jak Qcin i zaorać wszystko.

 

W takim razie proponuje to samo zrobić 25 innym drużynom. Bo po c*** macie trzymać swój "przeciętny" skład skoro na najwyższe laury nie macie co liczyć? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Przeczytali co napisałem na poprzedniej stronie?

 

To teraz po razie, albo po buziaczku i cieszyć się ze mną, że Russell jest w Bostonie!

 

giphy.gif

 

I że wschód się wzmacnia!

 

giphy.gif

 

Oraz, że rada nie będzie musiała kminić nad zmianą formatu play-off!

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się tej wymianie rywalizacja... Bux-Rox

 

Tzn najmniej może jeszcze w 1 turze - LMA to będzie preludium, a obstawiam masywną reofertę od Spurs

Niemniej - potencjalnie 40 mln SlaKB vs 30-50 mln Regisa na drugą turę...

 

Spurs są na dużym minusie i na pewno Ingazz się zastanawiał mocno nad tym czy ofertę wyśle czy jednak nie. Znaczy wysłać wyśle jakąś na bank, ale pytanie czy przebije Bucks i ewentualnie o ile. Na pewno ruch będzie do jakiejkolwiek oceny czy opinii (tak samo jak w przypadku wymiany Elda) chyba dopiero w momencie gdy się dowiemy czy Kawhi odchodzi czy jednak nie. No i za co.

 

Druga tura zapewne skończy się jak rok temu jeśli zostaną takie capspacy - będą kolosalne kontrakty 1+1 TO jak Randolph 40/1+1. Tylko z tego co tak na szybko kojarzę, to chyba żaden z nich się nie obronił w pełni. Może Redick za te 16/17 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Są rzeczy, których nie można kupić..."

 

Dobra wymiana dla Pels na pewno.

 

Zachód był przejebany, Dziewięć na prawdę potężnych drużyn ( jeśli liczyć Lakers, wielkich głównie w fantazjach ich GMa ;) ) i siłą rzeczy ktoś zostałby w przegranym polu. Thunder się niejako wypisali z rywalizacji, oczywiście ja ciągle wierzę w Barnesa i uważam, że stał się obecnie trochę underrated, ale musiałby wejść dwie półki wyżej i stać się pewną pierwszą opcją, by zaciągnąć ten team do PO.

 

Nie uważam, by Kucio zrobił coś haniebnego. Oddanie 30 letniego Wesbtrooka na masywnym kontrakcie, który dopiero zaczyna jest czymś zrozumiałbym. Russell ma swoje wady, nie będzie w stanie starzeć się jak Nash czy CP3 przy swoim skillsecie.

 

Właściwie to Kucio powinien tylko dopilnować, by pick z 2023 Celtics trafił do Niego, a ten z 2021 do Mavs. Karpiu tutaj uzyskał za dużo.

 

Brawa dla Elda, że tą wymianą przyklepał Paul George. Kto z mną rozmawiał ten wie, jakie miałem podejście. Sam chciałem u siebie PG, ale wielokrotnie podkreślałem, że należy on się Celtom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupotą z mojej strony było by odpuszczenie PG13 bez walki. Skazywał bym się w ten sposób na średniactwo i przy korzystnym zbiegu okoliczności i szczęścia na max II rundę. A że średniactwa nigdy nie tolerowałem, zmuszony byłem zagrać all in.

 

Postawiłem więc sobie pytanie, co należało by zrobić, aby PG13 chciał zostać? Birdy nie były wystarczające. Odpowiedź była jedna. Russell.

 

Jeśli połączymy max dla PG, gdzie dostanie reofertę z 5y na 4+1PO również na maxie, Russella, fakt że został ściągnięty, a nie wzorem innych ekip-czekanie jak wejdzie na FA+jego deklaracje o lojalności to nie wiem czy coś więcej mogę zrobić aby go przekonać do pozostania. Dodam również to, że odcinam się komoletnie od polityki poprzednich GMów. Pewnie za próbę pozbycia się PG właściciel dostał szału i ich wywalił ;). PG musiało się to spodobać.

 

Plan B był taki, aby uderzyć z chorą kasą po LMA. SGA-Jaylen-Barnes-LMA-Gasol a z ławki Smart, Mirotic to pewne PO ale o ECF to mógł bym pomarzyć.

 

Mam już też dzięki tej zabawie dwa pliki excelowskie z makrami i innymi bajerami które naprawdę dużo mi pomagają.

 

Wsiąkłem i dobrze mi z tym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.