Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie głosowania obowiązuje zakaz dokonywania wymian a więc publicznego ich ogłaszania w oficjalnym temacie czy też ujawniania ich treści w jakimkolwiek innym temacie. Zasada ta obowiązywała zarówno w poprzednim roku jak i w tym. Do decyzji gracza poddane zostają konkretne rostery na ustalenie których mieliśmy całe tygodnie. W tym momencie nie możemy wymagać od głosujących żeby w środku głosowania weryfikowali swoje głosy, a od pozostałych gmów żeby po wyjaśnieniu swojej argumentacji musieli ją zmieniać. W okresie głosowania obowiązuje całkowita cisza dotycząca gdzieś tam dogadanych wymian, bo działa to jak stopklatka czasowa, która na potrzeby forum rozszerzyła się na tydzień.

 

Było tak w tamtym roku (więc powinieneś wiedzieć, bo juzchyba tu byłeś) jest i teraz. 

 

 

Wysłano 14 lipiec 2018 - 10:32

do 22 MJ zbiera reoferty

 

Przy okazji od 22 nie mozna juz robic wymian. Jesli do 22:00 jakis deal nie pojawi sie na trading blocku wraz z potwierdzeniem to jest anulowany i moze byc wrzucony dopiero za tydzien.

 

 

 

1. Nawet jeśli nie składa się żadnej oferty to obowiązkowe jest wysłanie PM "brak ofert" (dotyczy 1 fazy tur I i II oraz składania ofert w turze III i kolejnych) 

 

2. 3 nieobecności w całym sezonie : -1 do ofert w każdej turze FA ("dziadyga niemobilny GM")

    5 nieobecności -2,

    6 nieobecności -3 itd.

 

3. W fazie głosowania nie można przeprowadzać wymian

 

 

Więc w skrócie: możesz dogadywać tak jak pomędzy oknami w RS, ale pozostaje to w skrzynce na PW i nie pojawia się na forum i tu pozostaje status quo.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to jakaś bzdurna zasada nie majaca zadnego sensu. 


w realu tez druzyny nie moga oglaszac trejdu w trakcie negocjacji kontraktotywch z zawodnikami?

 

no bez jaj.

 

rozumiem jeszcze, ze oficjalnie nie mozna oglaszac, choc i tu sensu nie widze.

 

ale media room? to jest wolna przestrzen i radzie nic do niej. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy w realu i nigdy nie będziemy. Masz wyjaśnione łopatologicznie dlaczego tak jest i dlaczego inaczej być nie może.

 

Poza tym jeśli jesteś taki bardzo gotów do oceny wszystkiego i krytykowania to chciałbym Ci przypomnieć, że miałeś prawie rok na zaproponowanie zmian tych "bzdurnych przepisów" czy zaproponowania jakiś usprawnień gdy byłeś członkiem rady :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz proponuje, bo teraz dopiero ta zasade zobaczylem.

 

rozumiem, ze jak napisze zbiorcza wiadomosc do wszystkich gm'ow na priv, to mnie wykluczycie z gry?  :panda:

 

To nie jest moja wina ani nikogo innego.

 

Nie wiem, wychodzę z założenia żeby każdego traktować jak poważnego, dorosłego człowieka. Mam o Tobie pozytywne zdanie więc nie spodziewam się po Tobie raczej takiego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam być karany podwójnie?

 

niektórzy głosują przeciw LMA w spurs bo nie wiadomo co z Leonardem

 

Inni głosują przeciw bo LMA nie chce być druga opcja

 

Jeszcze inni przeciw LMA bo bux maja lepsze widoki na przyszłość i walkę o finał.

 

Co mam zrobić?

Szkoda ze nie mogę ogłosić wymiany a przecież wiadomo ze logiczne jest pozyskać kogoś na obwód tak na 20 PPG i pokazać LMA ze zależy mi na nim plus ze ładnie ogarniam salary co tez jest zarzutem ze mam drogi zespół.

 

Oczywiscie dostosuje się i nie ogłoszę nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moja wina ani nikogo innego.

 

Nie wiem, wychodzę z założenia żeby każdego traktować jak poważnego, dorosłego człowieka. Mam o Tobie pozytywne zdanie więc nie spodziewam się po Tobie raczej takiego zachowania.

 

Ale dlaczego media room jest zamknięty? Zamknijcie temat do ogłaszania wymian, jak nie wolno ogłaszać wymian. Co ma media room do tego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moja wina ani nikogo innego.

 

Nie wiem, wychodzę z założenia żeby każdego traktować jak poważnego, dorosłego człowieka. Mam o Tobie pozytywne zdanie więc nie spodziewam się po Tobie raczej takiego zachowania.

Wychodze z założenia, że co niezabronione, to dozwolone, a ze zabroniliscie tylko w tematach, to priv jest dozwolony. Natomiast to pokazuje bezsens tworzenia tego typu przepisu. 

 

 

Od dawna tez uwazam, ze za bardzo scisle sie trzymacie przepisow o czym nie raz informowalem. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodze z założenia, że co niezabronione, to dozwolone, a ze zabroniliscie tylko w tematach, to priv jest dozwolony.

 

Od dawna tez uwazam, ze za bardzo scisle sie trzymacie przepisow o czym nie raz informowalem. 

 

Obaj wiemy o czym nas najczęściej informowałeś :) Nie brnijmy. 

 

Ale dlaczego media room jest zamknięty? Zamknijcie temat do ogłaszania wymian, jak nie wolno ogłaszać wymian. Co ma media room do tego? 

 

Zamknąłem na chwilę tak prewencyjnie, bo robił się z tego temat do ogłaszana wymian. Mam nadzieję, że po przeczytaniu i przypomnieniu o zasadzie nieogłaszania szczegółów wymian wrócimy do formy media room ;) Spokojnie, ale dzięki za przypomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj wiemy o czym nas najczęściej informowałeś :smile: Nie brnijmy. 

 

No wiem, że waszym zdaniem informowałem celem uzyskania korzysci dla siebie.

 

Co według mnie nie jest prawda. Pomysły się pojawiały przy okazji własnego działania, bo wtedy sie otwierały oczy na rozne nieescislosci. Tak sie sytuacja ma rowniez teraz. akcja-reakcja. proste 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to jakaś bzdurna zasada nie majaca zadnego sensu. 

w realu tez druzyny nie moga oglaszac trejdu w trakcie negocjacji kontraktotywch z zawodnikami?

 

no bez jaj.

 

rozumiem jeszcze, ze oficjalnie nie mozna oglaszac, choc i tu sensu nie widze.

 

ale media room? to jest wolna przestrzen i radzie nic do niej. 

 

Ta zasada była ustalona przed FA ;P może Ci się nie podobać i rozumiem Twój punkt widzenia, ale jednak skoro w tym przypadku ignazz chciał przekonać LMA poprzez trade Kawhi'a to miał na to czas do soboty przed głosowaniem ;) teraz jakby przełożyć to na rl NBA dostaje wybór brać ofertę tej czy innej ekipy i nie wie nic o Kawhi'u i wymianie - to są tylko plotki...

 

Media Room właśnie służy do różnych plotek, możliwych zarysowań wymian, a zawodnik jest w momencie wyboru, zastanawia się, więc to jest poza nim, stąd blokada Media Roomu :smile:

 

Wydaje mi się, że tak można to wytłumaczyć i jeśli ktoś chciał przekonać do swojego ekipy gracza, miał na to czas na wymiany wcześniej i tak było w regulaminie, więc chyba wszystko jest ok ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie powinniscie zabronic jakichkolwiek rozmow transferowych.

 

bo dlaczego mam być uprzywilejowany względem innych uzytkownikow, dyskutujac jakis trade powiazany ze spurs i posaidajac wiedze na temat sytuacji aldridge'a? 

 

czymże ja jestem lepszy od np. Koladera i zasługuje na ta scisle tajna wiedze, a on nie? 

 

bo dogadałem transfer?

 

pisze teoretycznie 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam być karany podwójnie?

 

niektórzy głosują przeciw LMA w spurs bo nie wiadomo co z Leonardem

 

Inni głosują przeciw bo LMA nie chce być druga opcja

 

Jeszcze inni przeciw LMA bo bux maja lepsze widoki na przyszłość i walkę o finał.

 

Co mam zrobić?

Szkoda ze nie mogę ogłosić wymiany a przecież wiadomo ze logiczne jest pozyskać kogoś na obwód tak na 20 PPG i pokazać LMA ze zależy mi na nim plus ze ładnie ogarniam salary co tez jest zarzutem ze mam drogi zespół.

 

Oczywiscie dostosuje się i nie ogłoszę nic.

 

Ignazz, ja rozumiem, ale tu nie chodzi o to żeby Cię ukarać. Zasada funkcjonuje już 2gi rok i tak samo w tamtym roku cierpiał przez to Boston, a konkretnie Regis, bo miał w składzie w pyte centrów i żadnego dopasowania.

 

Gdyby to było coś nowego to pewnie i bym się przychylił do Twojego punktu widzenia i byśmy myśleli, ale nie jest to nic nowego a Ty o tej zasadzie byłeś informowany i rok temu i teraz. Więc tak naprawdę nie płacisz podwójnie za nic więcej niż to, że do momentu głosowania nie ogarnąłeś tej sytuacji, a wiedziałeś jak jest. Równie dobrze mogłeś wysłać extension lub powiedzieć, że Kawhi zostaje. 

 

CHodzi o to, że jak w poniedziałek tangiers wchodzi na forum i głosuje to on w ten poniedziałek musi mieć takie same warunki jak głosujący w piątek LBS. 

 

Natomiast nikt nie zabrania Ci jasno się określić, że KL będzie oddany w wymianie i kogo planujesz pozyskać, jaki typ gracza, czy rzucić potencjalnymi nazwiskami. A reszta sobie oceni jak bardzo jest to realne i czy blefujesz czy nie :) 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli w realu LMA zastanawiający się tydzień nad przyszłością i oferta dostaje info o tym czy LEONARD idzie lub zostaje? No bo nie rozumiem.

Chłopakom chodzi o to, że ten tydzień na głosowanie u nas trwa chwilę, a nie tydzień. Tzn. LMA dostaje ofertę kontraktu wtedy kiedy skończyliśmy wysyłanie ofert i od razu musi zdecydować.

 

Tylko, że w takim razie January odpuścił play-offs mając zdrowego Butlera i zdrowego Ingrama na przykład, zgadza się?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to jakaś bzdurna zasada nie majaca zadnego sensu.

 

w realu tez druzyny nie moga oglaszac trejdu w trakcie negocjacji kontraktotywch z zawodnikami?

 

Proces negocjacji z zawodnikami się już skończył. Teraz oni podejmują decyzje. U nas trwa to kilka dni, ale w rzeczywistości jest to znacznie mniej.

 

Przykładowo tegoroczne free agency rozegrało się w kilkanaście godzin (wliczając w to noc w US). W tym czasie nie było żadnej wymiany. Nie rozumiem zatem o co pretensje, gracze muszą wiedzieć co wybierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.