Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Proces negocjacji z zawodnikami się już skończył. Teraz oni podejmują decyzje. U nas trwa to kilka dni, ale w rzeczywistości jest to znacznie mniej.

 

Przykładowo tegoroczne free agency rozegrało się w kilkanaście godzin (wliczając w to noc w US). W tym czasie nie było żadnej wymiany. Nie rozumiem zatem o co pretensje, gracze muszą wiedzieć co wybierają.

w rzeczywistości to oni decydują w jakim czasie chcą podjąc decyzje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu istnieje prawo do zmiany decyzji pod wpływem tego co się wydarzyło między oddaniem głosy, a jego zmianą?

Bo są na świecie DeAndre Jordany.

 

w rzeczywistości to oni decydują w jakim czasie chcą podjąc decyzje

Nie wiem czy zauważyłeś, ale u nas FA podjęli pierwsze decyzje po ok. 2 tygodniach. Mógłbyś mi podać przykład jakiegoś poważniejszego gracza, który tyle czasu spędził na myśleniu?

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To co znajdujemy ten moment i LMA zatrzymuje się na wiedzy sprzed tych wydarzeń?

 

Czyli wie ze gm spurs zrobi wszystko aby przywrócić dobre relacje z Leonardem i przystąpić do walki wzmocnionym sprowadzonym Millsapem a jeżeli nie uda się przywrócić relacji to nastąpi wymiana po gracza który z marszu wejdzie do S5 i pozwoli o walkę tu i teraz?

 

Czy taka obietnica sprzed 3 dni głosowania jest adekwatna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są na świecie DeAndre Jordany.

 

Który zmienił decyzję pod wpływem nowych informacji i działań managementu Clippers, których doświadczył kilka dni później. 

 

Zresztą nieważne, tu nie o to chodzi, tylko chodzi o zamykanie nagle tematu. 

 

Przecież Tomek wczoraj do Media Roomu wrzucił to:

 

Sources: Lebron James po konsultacji z Richem Paulem zrozumiał działanie salary cap i ogarnął, że jest teraz nie dołączy do Lakers to zrobi Carmelo Anthonego 2.0 :]

 

a dzień później blokuje Media Room, bo nie wolno tam wrzucać plotek?! To jest rozdwojenie jaźni, czy co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z sytuacja w realu gdzie gracz podejmujący oferty mówi do klubu A wzmocnijcie się to do was przyjdę lub daj mi lejce to u was zostanę?

 

I gm robi swoje?

 

"Gracz" mówił Ci to od zakończenia finałów wręcz i przez ostatni tydzień gdy był wgląd w oferty. Te komentarze są przecież odzwierciedleniem gracza i czasem na sondowane opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z sytuacja w realu gdzie gracz podejmujący oferty mówi do klubu A wzmocnijcie się to do was przyjdę lub daj mi lejce to u was zostanę?

 

I gm robi swoje?

 

Dlatego jest czas - są oferty, kontroferty i reoferty, więc jest czas, aby pokazać graczowi, że można sprowadzić mu dobrego gracza :) tak było w przypadku Bostonu i okazało się to bardzo skuteczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas w nba jest do kiedy?

Przy sytuacji z Leonardem LMA by nie poczekał na ruch popa tylko by 1 lipca odszedł? Nie sadze v

I jestem tez karany kolejny raz bo ja stworzyłem atmosferę poprzez brak Tp i manu w kluczowym momencie kosy lepsza a i tak oceniany jestem przez pryzmat tego co się dzieje E spurs 1:1

Lma w tym konkretnym przypadku wiedział ze może nagle zadzwonić telefon i gm poprosił go o więcej czasu bo nie ma raportu zdrowia leonarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas w nba jest do kiedy?

Przy sytuacji z Leonardem LMA by nie poczekał na ruch popa tylko by 1 lipca odszedł? Nie sadze v

I jestem tez karany kolejny raz bo ja stworzyłem atmosferę poprzez brak Tp i manu w kluczowym momencie kosy lepsza a i tak oceniany jestem przez pryzmat tego co się dzieje E spurs 1:1

Lma w tym konkretnym przypadku wiedział ze może nagle zadzwonić telefon i gm poprosił go o więcej czasu bo nie ma raportu zdrowia leonarda.

 

20 godzin temu docenałeś każdego gracza w Spurs i "stara gwardia" była uczciwie traktowana przez Spurs.

Miałeś na to 2 tygodnie od startu lipca, a od końca finałów ponad miesiąc. Eld miał dokładnie taką samą sytuację i zrobił ruch na styk, ale dopiął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego nie wpisywalem Dnc, ale oczywiscie masz racje, tam bylo tylko zdjecie swapu a nie zamiana

 

 

Nie wiem gdzie to napisać Ale mam sprawę odnośnie wymiany Tatum - Towns

Z tego co pamiętam tam było zdjęcie swapu A nie zamiana tak by Orl miało gorszy pick.

A tak jest wpisane w arkuszu. To jest pomyłka czy ja coś przeoczyłem

 

Tak jest napisane. Widocznie ktoś kto wpisywał źle wpisał. 

Poprawcie sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.