Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

:grin:

 

Tatum będzie za rok gwiazdą contendera, ciężko z kimś takim ''dwa lata tankować''. Za to 34W i 39W na pewno w zasięgu.

 

ale też bez przesady, to nie jest (jeszcze) Lebron czy Durant żeby z takim supportem robić nie wiadomo jaki bilans na naszym zachodzie, zwłaszcza, że póki co nie widać aby stał się w Cs pierwszą opcją

 

ps. tymczasem odkryłem tajne konto Jaśka na tt :D

 

https://twitter.com/FastbreakRose/status/1013291205646536705

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też bez przesady, to nie jest (jeszcze) Lebron czy Durant żeby z takim supportem robić nie wiadomo jaki bilans na naszym zachodzie, zwłaszcza, że póki co nie widać aby stał się w Cs pierwszą opcją

 

ps. tymczasem odkryłem tajne konto Jaśka na tt :D

 

https://twitter.com/FastbreakRose/status/1013291205646536705

Kiedy zerkniesz na PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że jest, po prostu mając allstara (a kimś takim będzie Tatum, chyba nikt nie ma wątpliwści) ciężko jest tankować, bo te ~35W meczów wygrasz, dlatego się odniosłem. Skoro Qcinowi chodzi o miejsce w top10, to spoko, no ale to nie jest tank. :P Tegoroczni Lakers wygrali 35W i mniej więcej Wolves będą na podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ1 lofciam Cię , super że to Chris jest w Twojej drużynie.

 

Masz HOFA w swojej drużynie uszanuj go

 

Kibicuje Jazz w beGM , Tomek właśnie kończy pić zieloną herbatkę na uspokojenie nerwów.

 

Czekałem na ten komentarz ;) zrobiłem dla Ciebie miejsce na bandwagonie beGM-owych Jazz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może się wyrwę z nurtu i nie pochwalę jazz. 

 

Primo Ayton. Byli lepsi do wyboru :smile:

 

secundo 3 picki to za dużo. Nie miałeś konkurencji w rywalizacji po cp3, BMF zmiękłby

 

Kogo brałbyś przed Aytonem? rozumiem, że Luke, ale poza nim? Bo użyłeś formy mnogiej. Taka ciekawość

 

Tu się zgadzam, ale chyba większość tutaj na luźno pisała, że fajnie że wziął tego CP3 i odkręca tank, przynajmniej u mnie na takiej zasadzie to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo brałbyś przed Aytonem? rozumiem, że Luke, ale poza nim? Bo użyłeś formy mnogiej. Taka ciekawość

 

Tu się zgadzam, ale chyba większość tutaj na luźno pisała, że fajnie że wziął tego CP3 i odkręca tank, przynajmniej u mnie na takiej zasadzie to było.

Jacksona JR :smile: 

 

a tak, to ze względu na to, że pewnie znalazłoby się pare osób u których ayton ma większą wartość aniżeli powinien, po prostu nim handlowałbym

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może się wyrwę z nurtu i nie pochwalę jazz. 

 

Primo Ayton. Byli lepsi do wyboru :smile:

 

secundo 3 picki to za dużo. Nie miałeś konkurencji w rywalizacji po cp3, BMF zmiękłby

 

Primo - boisko zweryfikuje rookich ;) trudno stwierdzić od razu, że to był błąd skoro rookasi jeszcze nie zagrali żadnego spotkania ;)

 

Secundo - 3 picki to sporo, owszem, ale coś za coś ;) myślisz, że nie próbowałem dać mniej niż 3 picki? Były negocjacje :P tak samo mogę mówić, że nie miałeś konkurencji w rywalizacji po Goberta, a dałeś 2 picki + Bell + Murray ;) dobrze wiesz, że za świetnych graczy trzeba zapłacić czasem więcej ;)

 

także nie zdziwię się jak z biegiem czasu wyjdzie, że jazz obecnymi ruchami skazali się na przeciętność albo łagodniej i być może trafniej ujmując, nie wykorzystali odpowiednio potencjału (jak np wizards, czy nuggets w realu)

 

Właśnie wydaje mi się, że pozyskując kolejnych przydatnych graczy, ale nie gwiazd, miałbym przeciętność, a pozyskanie gwiazdy daje szansę na coś więcej. Oczywiście jest ryzyko z CP3, ale właśnie dlatego, że chcę wyjść z przeciętności i balansowaniu na granicy play-offy/2. runda max ;) poza tym w przyszłe lato fajnie, dużo FA, ale wiele ekip ma sporo kasy i Jazz nie są super atrakcyjnym zespołem, więc wymiana wydaje mi się dobrą opcją.

 

Jak będzie, zobaczymy :) wydaje mi się, że Jazz będą mocni w przyszłym sezonie i na to mam nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul-Gordon-Tobias dla mnie te trio to co najmniej WCSF , dodatkowo jest Ayton czy porządni rolsi czyli Thabo i Bell. Ktoś jeszcze pewnie dołączy do Jazz i warto dodać ,że w składzie jest jeszcze Brooks. Czekam na dalsze wzmocnienia bo podejrzewam ,że może kimś jeszcze nas MJ1 zaskoczyć.

 

Zaskakujące, że poprzedni sezon nie nauczył Cię ani trochę pokory. Ale jeszcze bardziej zaskakujące, że nie nauczył Cię nie rozpisywać playoffów pierwszego lipca, zwłaszcza po sezonie, w którym poważne/liczne urazy zaliczyła pewnie połowa z TOP 20-30 graczy ligi. W tym 2 z graczy, o których piszesz - a jeden zagrał w tym sezonie 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie wydaje mi się, że pozyskując kolejnych przydatnych graczy, ale nie gwiazd, miałbym przeciętność, a pozyskanie gwiazdy daje szansę na coś więcej. Oczywiście jest ryzyko z CP3, ale właśnie dlatego, że chcę wyjść z przeciętności i balansowaniu na granicy play-offy/2. runda max ;) poza tym w przyszłe lato fajnie, dużo FA, ale wiele ekip ma sporo kasy i Jazz nie są super atrakcyjnym zespołem, więc wymiana wydaje mi się dobrą opcją.

 

Jak będzie, zobaczymy :smile: wydaje mi się, że Jazz będą mocni w przyszłym sezonie i na to mam nadzieję :smile:

Tu w sumie prawda, bo z Haywardem i innymi rolesami na szarym końcu byś nie był. Dlatego szacunek, że nie poszedłeś najprostszą drogą, którą obrał np. Qcin. 

 

Niemniej jakiś niedosyt mam. Mówię, Jackson jr, jeden pick mniej i byś mnie kupił :P

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek sam wiesz co zadecydowało o tym dlaczego CP3 nie był w TOP 8 konferencji i nie było to Zdrowie więc nie wiem po co wywołujesz ten temat , ale jak już to zrobiłeś to wiedz ,że bym Cię pojechał na starcie z duetem CP3&BG32 bo u Ciebie nie grał Curry.

 

Teraz to zdrowie jest najważniejszym czynnikiem dla drużyny Jazz i przyznam Ci rację ale to jest luźna gadka i to w takim razie napisz do serwisu ESPN aby nie pisali o sile drużyny po wymianach o tym czy się wzmocnili czy nie.

 

MJ1 się wzmocnił czy tego chcesz czy nie i proszę bez wycieczek personalnych.

Co zdecydowalo?

 

Co do pojechania GSW, chyba tylko ty wierzyłbyś w te bajki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.