Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnego managera Charlotte spotkano w jednym w okolicznych pubów i w luźnej rozmowie z lokalnymi dziennikarzami stwierdził, że dodanie Krzysztofa Middletona do dwójki Holiday-Davis byłoby niezwykle ciekawym połączeniem, który mogłoby przynieść nawet mistrzowski tytuł zespołowi z Nowego Orleanu. 

 

Dziękuje za docenienie, ale Jrue Holiday nie będzie w przyszłym sezonie reprezentował barw Pelicans.

 

Z przyczyn technicznych jego deal jest ciągle wstrzymany, ale gwarantuje że jest to nazwisko z większej półki niż Jrue. No i do tego fit, fit i jeszcze raz fit!

 

Nie zapominajmy też o Blake Griffinie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za docenienie, ale Jrue Holiday nie będzie w przyszłym sezonie reprezentował barw Pelicans.

 

Z przyczyn technicznych jego deal jest ciągle wstrzymany, ale gwarantuje że jest to nazwisko z większej półki niż Jrue. No i do tego fit, fit i jeszcze raz fit!

 

Nie zapominajmy też o Blake Griffinie... ;)

Śmierdzi Wallem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było ustalane jakiś czas temu, że aktualizuje jedna, dwie osoby, które to kumają, bo jak ktoś trzeci się za to bierze, to potem jest rozpierdol.

 

nie.

 

bylo ustalane, zeby jedna osoba aktualizowala cala wymiane dla wszystkich bioracych udzial druzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość konkretnie poszedł Kawhi Leonard...

 

Swego czasu o Porzignisie powiedziałem, że gdybym handlował Davisem to KP byłby moim assetem pierwszego wyboru. Mimo to wydaje mi się, że 3 first picki i Jamal Murray to spora cena za Niego.

 

Tak czy siak jaram się coraz bardziej Denver Nuggets. Oby tylko wielki Porzingod wrócił do zdrowia. Porzingod - Jokic, Panowie...

 

Kończy się pewna epoka w naszej grze. Legendarny Courtney Lee zmienił klub, człowiek morza płakał jak sprzedawał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał więcej czasu to napiszę jakieś krótkie uzasadnienie,

 

niemniej napomknę, że w niedalekiej przeszłości (już po kontuzji) miałem dwie sporo lepsze oferty za KP, które odrzuciłem. Byłem gotów go oddać tylko za gracza z topu. Ogólnie była już uzgodniona 3-stronna wymiana z kim innym (3 h dałem sobie na decyzję), ale w między czasie wszedł do gry LBS.

 

Podejrzewam też, że z biegiem czasu mógłbym zdobyć leonarda mniejszym kosztem, ale nie ukrywam, że trochę się obawiałem działań 76ers, a i wzmocnienie lakers oraz gsw spowodowało, że strata możliwości zdobycia leonarda prawdopodobnie byłaby równoznaczna ze stratą szans na walkę o mistrzostwo w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje zapach hipokryzji. 

Biorę to na klatę.

 

Natomiast różnimy się tym, że według mnie wasze ruchy to była często sztuka dla sztuki, nie przynosząca wyraźnych korzyści.

 

A możliwość realnego grania o majstra pojawia się niezwykle rzadko. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w realu KP nie wróci do pełni zdrowia lub zaliczy bardzo wolny start to te Picki nie są takie złe ;)

 

Mogłem brać Różana ale salary mnie by rozniosło.

 

Mam swojego ulubieńca dwa lata na rookie contract gotowego dać 20 PPG.

 

Dodając do tego Millsapa ja muszę oglądać Denver w realu.

 

To może być świetna ekipa do oglądania.

Mam trzech wysokich i nie chciałem połamanego czwartego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.