Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

@TuPalnik okazuje się, że zrobiłeś deal życia z DeRozanem. RL NBA Leoanard - Be GM jakies Kantery, Singlery i inne wafle.

Poza tym co wspomniał Longer, musisz poczekać na poprawkę, czy u nas Leonard gdzieś pojdzie, a jak to za co.

 

No i mega wazne, podobnie jak w przypadku PG13, Spurs wyslali Leo do przeciwnej konferencji nie zyskujac az tak wiele i mowie tu zupelnie serio. Pick marny, bo albo w trzeciej ,,10" albo 2x 2nd round, DDR - ktory jest ehhh... no i mlody Austriak. Gdyby nie upor ze strony Spurs - Leonard idzie na Wschod, to moze cena DDR by nie wzrosla tak strasznie jak w tym dealu. Ciezko przekladac nasza gre na realNBA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan na forum ma tak niska wartość ze cudem było wyrwać 2x1st round, wyczyścić salary i zaoszczędzić 10mln w tym sezonie

 

Sam do tego jako kibic Raptors przyłożyłeś niestety rękę.

 

Ja nie wiem jak architekt trzeciej ofensywy ligi może robić za takiego cancera po najlepszym RS w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał to DeMar DeRozan znalazł się w San Antonio. Można na chwilę obecną tylko snuć domysły jak bardzo polepszy swoją grę. Jeśli ktoś jest zainteresowany teraz tym zawodnikiem to śmiało wysłucham ofert

Na dodatek

Ilyasowa

CJ Miles

Alex Abrines

Marreese Speights

To bardzo przydatni zawodnicy więc jeśli ktoś byłby zainteresowany też wysłucham oferty.

Czego szukam?

Zawodnika z pozycji 3/4 startera z bardzo dobrym rzutem z dystansu . I jakiegoś 3andD.

Wszyscy gracze których pozyskał od Raptors TuPalnik już w trading blocku. Tylko pamiętaj o:

"2.3

 

Po pozyskaniu zawodnika w wymianie oddać go można dopiero po 2 miesiącach, chyba że gracza oddaje się samego - bez jakichkolwiek innych graczy."

 

Czyli do 2 Sierpnia nie mogą iść w większej wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka Ignazza się pewnie grzeje ostro. Ciekawe co zrobi. Szkoda, że wcześniej się nie dogadaliśmy, też swego czasu uderzałem po Leonarda oferując Jrue z assetem. Myślę, że porównywalna oferta do tego co dostał w RL NBA. Dziś Ignazz może by się skusił.

 

P.S. Poprawi ktoś format w southwest? Bardzo brzydki mamy...nie wiem co tam się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cavs idą w tank to nie wiem czy wystarczająco dużo szrotu zostało na rynku żeby Cavs obronili swój pick za rok

W tank to nawet nie ma jak iść na tym Wschodzie:) McCollum i Jordan zostają a sami oni wystarczą, żeby skończyć przed Nets, Raptors, Bulls, Pacers, Pistons, Hawks i Hornets:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tank to nawet nie ma jak iść na tym Wschodzie:) McCollum i Jordan zostają a sami oni wystarczą, żeby skończyć przed Nets, Raptors, Bulls, Pacers, Pistons, Hawks i Hornets:)

Zobaczymy jak się agentura potoczy ale nie byłbym taki pewien że sam McCollum i Jordan wystarczy by być lepszy od Bulls :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tank to nawet nie ma jak iść na tym Wschodzie:) McCollum i Jordan zostają a sami oni wystarczą, żeby skończyć przed Nets, Raptors, Bulls, Pacers, Pistons, Hawks i Hornets:)

 

Bad Boys are comin for ya :pirate:

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tank to nawet nie ma jak iść na tym Wschodzie:) McCollum i Jordan zostają a sami oni wystarczą, żeby skończyć przed Nets, Raptors, Bulls, Pacers, Pistons, Hawks i Hornets:)

ohoho, widze ze po przegraniu Lebrona juz pracujesz na kolejne rozczarowanie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak się agentura potoczy ale nie byłbym taki pewien że sam McCollum i Jordan wystarczy by być lepszy od Bulls :smile:

 

 

Bad Boys are comin for ya :pirate:

 

 

ohoho, widze ze po przegraniu Lebrona juz pracujesz na kolejne rozczarowanie : )

 

 

To jest gra psychologiczna, Wy wzmocnicie składy żeby mnie dojechać, a ja zachowam pick:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za oferty wszystkim GM składającym oferty.

 

Tak się umówiłem ze o 21:00 oficjalnie zamykam rozmowy i w bezpośredniej rozmowie Leonard zostanie poinformowany o decyzji GM.

 

Daje szanse na znaczące poprawienie oferty JEZELI KTOŚ mimo wszystko chce spróbować chcesz przebić coś co zgodnie z regulaminem w sobotę się wydarzy oficjalnie.

 

Doskonale negocjacje za które bardzo dziękuje.

 

19 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za oferty wszystkim GM składającym oferty.

 

Tak się umówiłem ze o 21:00 oficjalnie zamykam rozmowy i w bezpośredniej rozmowie Leonard zostanie poinformowany o decyzji GM.

 

Daje szanse na znaczące poprawienie oferty JEZELI KTOŚ mimo wszystko chce spróbować chcesz przebić coś co zgodnie z regulaminem w sobotę się wydarzy oficjalnie.

 

Doskonale negocjacje za które bardzo dziękuje.

 

19 minut.

Ignazz, ale dlaczego? Pokłóciliście się z Leonardem?;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.