Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomek sam wiesz co zadecydowało o tym dlaczego CP3 nie był w TOP 8 konferencji i nie było to Zdrowie więc nie wiem po co wywołujesz ten temat , ale jak już to zrobiłeś to wiedz ,że bym Cię pojechał na starcie z duetem CP3&BG32 bo u Ciebie nie grał Curry.

 

Teraz to zdrowie jest najważniejszym czynnikiem dla drużyny Jazz i przyznam Ci rację ale to jest luźna gadka i to w takim razie napisz do serwisu ESPN aby nie pisali o sile drużyny po wymianach o tym czy się wzmocnili czy nie.

 

MJ1 się wzmocnił czy tego chcesz czy nie i proszę bez wycieczek personalnych.

 

Czy Pels też mogą liczyć na twoje wsparcie ze względu na podpisanie Blake Griffina? :)

 

Fakt, że Griffin to jednak nie wielki CP3, ale jednak też wielka twarz tamtych Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najprostszą drogą jest tankowanie. 

Żadna sztuka. 

I może przesadzam, może nie. Ale w Minnesocie, gdzie po raz pierwszy od lat zawitały PO, znów skazałeś drużyne na dno. Oni by Cie tam powiesili za to - i ja również to robię. Do pewnego stopnia realizm trzeba jednak moim zdaniem odwzorowywać. 

wilson>rabb :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to kilka słów od mnie

 

Wiadomo czemu deal Raptors - Pacers został rozbity na dwa? Dziwnie wygląda ten Udoh za first picka nawet takiego late. Ogólnie Batum to nie jest dla mnie ogór, chociaż ten sezon z wielu powodów miał rozczarowujący. Dostanie za Niego dwóch 2nd picków to chyba nawet niezły deal Artesta. Ronnie tak zbierał ten cap space, myślałem że ma jednak ambitniejsze plany. Mam nadzieję, że RA jak już odzyskał jakieś picki to zacznie je szanować, a nie oddawać swoje jak szalony. Jak lubię Turnera to on sam na mocnym Wschodzie nie ma na ten moment żadnego wsparcia, by ten klub wszedł do PO.

 

Chyba spadła dobra passa Qcina. Wzięcie Tylera Johnsona za first pick i Rubio wygląda słabo. człowiek morza odbił sobie moim zdaniem w jakiejś części ten deal za Wigginsa.

 

Ładnie podziałał za to Regis zrzucając przeciętne kontrakty, które namiętnie zbierał bulek przegrywając najlepsze okienko Rockets na mistrzostwo. LBJ? Paul George? Mało kto szuka widzę sign and trade, co oznacza że będą wielcy przegrani na tym FA, gdzie na czoło wysuwa się Lakers.

 

Dobry ruch Pistons, zyskali sporo picków i zrzucili dłuższy kontrakt na krótszy.

 

Qcin już na prawdę uczynił z klubu totalny śmietnik. Chyba przesadził z tą polityką. Ten sam zły ruch co swego czasu MJ1 z Gobertem. Tatum grający na obniżce najlepsze lata będzie tankował. To marnowanie potencjału. Najlepsze picki zebrał skubiąc RonnieArtesticsa, potem to już będą raczej same picki z poza loterii. Myślę, że z wartościowymi na ten moment pickami Pacers, ogromnym space, Rubio i Tatumem można było zbudować ciekawy zespół. Chyba Qcin zatracił się w swoim geniuszu, zbieranie picków go pochłonęło. Potem będzie je oddawał lekką ręką tak jak MJ1 oddał za CP3.

 

Świetnie przedstawił się Ashigaru. Jednym ruchem sprzątnał balast kontraktowy i uciekł z podatku, a wciąż ma mocny zespół. Blazers się nie wzmocnili, nie przeceniałbym Brogdona, bo ma za sobą przeciętny sezon. Hornets nie mają swojego picku, ale chyba nie mieli pomysłu na wyjście z impasu. Chyba w ich sytuacji racjonalny ruch, chociaż trudno nie oprzeć się wrażeniu, że to jednak Blazers wygrali ten deal.

 

CP3 to jednak wciąż ogromna klasa i ja nie wierzę, by jego kontrakt nawet na ostatnim roku był balastem. Może trochę MJ1 przepłacił z tego względu, że BMF był pod ścianą, ale chyba jednak fair deal patrząc na moje negocjacje o CP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby,

 

mamy inna wizje budowania zespolu ja nie patrze na tu i teraz tylko na 3-4 lata w przod, dzis jest dla mnie malo istotne w interesach dajcie temu zespolowi czas, dzis wy sie dziwicie, za 3 lata ja sie bede dziwil poza tym, strzelam, ze picki w top10 to beda-SAS21,SAS23,DET/IND 20 i ktorys z tych 24 pewnie tez, wiec nie jest tak zle

 

Ja nie kwestionuje tego, że długofalowo możesz wyjść na tym korzystnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo a co innego zrobilem jak nie pomyslalem do przodu? Bo nie rozumiem, serio uwazacie, ze oddanie Rubio i Jerebki za 4picki, jeden kozackin swap i odpuszczenie 1 lata to wysoka cena?

 

Dla mnie nie

 

dopiero co Rubio był na poziomie Jrue Holidaya, a teraz to można powiedzieć, że robił za kontrakt na poziomie Patty Millsa czy innego Terrence Rose, bo deal Patty Mills + 1st pick za Tylera Johnsona to jeszcze by każdy zrozumiał, ale Rubio?

 

Słaby deal. Na przyszłość może tak, tylko problem jest taki, że wcale nie jest prosto się odbić od dna nie mając wartościowych magnesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qcin, Twoim problemem jest fakt, że masz aktualnie wkurwionego Tatuma. Na szczęście czas działa na Twoją korzyść, ale na ten moment Tatum wg mnie myśli bardzo poważnie o trade request zanim zdążył zagrać dla Ciebie choćby jeden mecz. To jest trochę sztuka, ale Tobie się to udało. Nie wiem czy uda Ci się to wyprostować i jak nie uda Ci się poważnie wzmocnić składu, to ja naprawdę widzę możliwość, że za 3 lata Tatum bierze QO i jesteś w totalnej dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qcin, Twoje ruchy ogólnie to często dobre deale, nie mam wątpliwości ;) problemem jest obrana droga - ekstremalny tank, oddanie wszystkich istotnych graczy z jakąś wartością dodatnią (oprócz Tatuma) za picki - to Tatumowi nie może się podobać ;) tak samo jak sytuacja z Bradley'em - pozyskałeś go i napisałeś, że dogadałeś się z nim na umowę ponad 10 mln na sezon, by ostatnio zrzucić jego cap hold :P takie ruchy na pewno nie przyciągają FA do tej organizacji i według mnie trochę ekstremalnie grasz, jedziesz po bandzie ;) ale przyszłościowo zgadzam się, że wygląda dobrze - pytanie, czy wolni agenci będą patrzeć w stronę takiej organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.