Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że Eld dużo oddał za Westbrooka, ale ja bym tę wymianę traktował jako wymianę po RW + PG, a wtedy wygląda to na dobry deal. Kucio też zrobił dobry deal i ja też zrobiłem ;]

 

A Westbrook ma wymarzony dla siebie duet wysokich Gasol + Mirotic. Dojdzie George, jak Eldowi uda się zatrzymać jeszcze Lou, Smarta i Nurka, to mamy naprawdę poważny zespół na wschodzie.

 

Jak się ma swap ok 2020 z Bostonem do tego, że ja mam pick OkC 2020 1-20 protected?

Przecież to OKC ma prawo swapu. Jeśli więc nie będą mieć swojego picku, to nie będą mieć czego zamienić.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld masz mój głos mimo że za tego Westbrooka oddałeś góry. Tym razem to George robi dla niego imprezę ;-)

 

Nie koniecznie góry z mojego punktu widzenia, ale już śpieszę z wyjaśnieniami. 

 

RW0 jest top 5 zawodników w lidze. Doskonale się rozumie z PG13 i tutaj raczej nie muszę za wiele dodawać.

 

Jaylen Brown to niesamowity prospekt, future all-star. Nie śmiem na niego złego słowa powiedzieć. Piękna etyka pracy, będzie się tylko rozwijaj. Życzę mu i Kuciowi aby wspólnie osiągnęli wiele.

 

Barnes wiemy jaką ma opinię, że nie nadaje się na pierwszą opcję, ale wziąć należy pod uwagę, że w RL NBA ma teraz inne otoczenie koło siebie i wciąż jest 26-letnim graczem co dla Kucia na pewno nie było bez znaczenia.

 

SGA - no cóż. O mało o niego nie rozbił się ten transfer. Generalnie sam draftem się interesuje dopiero wtedy jak wybierają, stąd przyjrzałem mu się dopiero mocniej ostatnimi dniami. Próbowałem wysypać jeszcze większy worek z pickami, ale Kucio też wyczuł, że to może być steal. Jeśli tak będzie - gratulacje Kuciu.

 

Picki - wziąć należy pod uwagę to co napisałem powyżej. Nie jestem Januarym i z dużą dozą pewności nigdy się nawet nie zbliżę do niego jeśli chodzi o wiedzę o drafcie. 85% wiedzy o drafcie czerpię właśnie z tego forum. 15% uzupełniam sobie parę dni przed. Jest to zdecydowanie moja najsłabsza strona, stąd konkurencja przy wybieraniu młodych do ligi by mnie po prostu zjadła i picki poszły by jak krew w piach. Poza tym, należy nadmienić, że picki te będą z końca draftu. Kucio, ze względu na to że ma Januarego pod ręką, airballa, na pewno o wiele lepiej z nich skorzysta niż ja, mimo, że będą one z końca rund. 

 

Westbrook-Smart-PG13-Mirotic-Gasol to piątka która powinna być wysoko, a to na pewno nie koniec moich ruchów.

 

Gratuluje i dziękuję Kuciu. Jednocześnie dziękuję również Karpikowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.