Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wymiana IV

 

Boston Celtics - Orlando Magic - Phoenix Suns:

 

BOS out: Markieff Morris, Shabazz Muhammad, Tyler Zeller, swap BOS/ORL 2022 1st - better, swap BOS/ORL 2024 1st - better (jeżeli będzie swap to do Bostonu ORL 2024 2nd), BOS 2022 2nd, BOS 2023 2nd, BOS 2025 2nd;

BOS in: Darius Miller, Abdel Nader, swap BOS/ORL 2022 1st - worse,  swap BOS/ORL 2024 1st - worse (jeżeli będzie swap to do Bostonu ORL 2024 2nd), 2mln$ cash;

 

ORL out: Jon Leuer, Darius Miller, Abdel Nader, swap BOS/ORL 2022 1st - worse, swap BOS/ORL 2024 1st worse (jeżeli będzie swap to do Bostonu ORL 2024 2nd), ORL 2025 1st, 2mln$ cash;

ORL in: Markieff Morris, Aron Baynes, Tyler Zeller, swap BOS/ORL 2022 1st - better, swap BOS/ORL 2024 1st - better (jeżeli będzie swap to do Bostonu ORL 2024 2nd), BOS 2022 2nd, BOS 2023 2nd, BOS 2025 2nd;

 

PHX out: Aron Baynes

PHX in: Jon Leuer, Shabazz Muhammed, 2025 ORL 1st

 

 

Magic oddają 12,8 mln by przyjąć 18,9.

 

Za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami oddaje Bobana (7 mln) przyjmuje Millsa (12,5 mln) czyli o 500 tysięcy za dużo

 

Widzialem, ale jak najpierw zrobie trade z OKC Boban -> Burks +  2nd, a nastepnie z Sac Burks + 2nd -> Mills, to sie zgadza. Nie widzialem potrzeby rozpisywania tego na 2 trady. Jak trzeba bedzie to moge to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kleber? Sam się zdziwiłem, to jest tegoroczny król tych takich sobie statsów jak PIPM itd., a poszedł za jednego.

 

Prawda trochę tanio go oddałem, ale zejście z 1,5 mln w salary też jest dla mnie assetem głównie dlatego, że niedługo wskoczy inny deal. Wbrew pozorom małe było zainteresowanie Kleberem przy wymianie 1-0

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana II

 

Cleveland Cavaliers - Orlando Magic - Los Angeles Clippers:

 

CLE out: Anthony Tolliver, Greg Monroe, Treveon Graham, Allonzo Trier, ATL/NYK 2021 2nd - worse, swap ATL/ORL 2023 2nd- better

CLE in: Darren Collison, swap ATL/ORL 2023 2nd - worse

 

ORL out: Darren Collison, ORL 2020 2nd, ORL 2021 2nd,swap ATL/ORL 2023 - worse

ORL in: JJ Barea, Allonzo Trier, ATL/NYK 2021 2nd - worse, swap ATL/ORL 2023 2nd - better

 

LAC out: JJ Barea

LAC in: Anthony Tolliver, Greg Monroe, Treveon Graham, ORL 2020 2nd, ORL 2021 2nd

 

Deal nie może jeszcze przejść bo Cleveland zostaje z tylko 12 zawodnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deal nie może jeszcze przejść bo Cleveland zostaje z tylko 12 zawodnikami

Ktoś wyjasni jak to jest?:) bo zaraz sie okaze ze nie moge podpisywac wolnych agentow bo wymiana nie przeszla i nie mam wolnych miejsc w skladzie a wymiana nie przechodzi bo po wymianie mam za malo zawodnikow:)

 

Przeciez ten zapis oznacza ze po okienku musze miec 14 graczy a nie w trakcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyjasni jak to jest? :smile: bo zaraz sie okaze ze nie moge podpisywac wolnych agentow bo wymiana nie przeszla i nie mam wolnych miejsc w skladzie a wymiana nie przechodzi bo po wymianie mam za malo zawodnikow:)

 

Przeciez ten zapis oznacza ze po okienku musze miec 14 graczy a nie w trakcie:)

Dokładnie :)

 

Mi się też wydaje, że braki Fluber musi po prostu uzupełnić, czy to poprzez inne deale, czy tez na rynku FA do zamknięcia okienka 5 stycznia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyjasni jak to jest? :smile: bo zaraz sie okaze ze nie moge podpisywac wolnych agentow bo wymiana nie przeszla i nie mam wolnych miejsc w skladzie a wymiana nie przechodzi bo po wymianie mam za malo zawodnikow:)

 

Przeciez ten zapis oznacza ze po okienku musze miec 14 graczy a nie w trakcie:)

 

Zgodnie z przyjętymi u nas normami po prostu musisz do końca okienka podpisać graczy by mieć 14. Jeśli 6.01 nie będziesz miał 14 graczy dostaniesz bez prawa wyboru jakiś stashed swoich, TWC, czy innych kasztanów lub orzechów powiązanych z beGM Cavs na minimum 1+1 TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beverley/Smart to chyba będzie najbardziej wkur*ające duo guardów w obronie :).

 

Russell Westbrook robi postępy w ustabilizowaniu swojej formy - zawala już co drugi mecz, a nie tak jak przedtem gdzie wychodził mu 1 na 5. Dzisiaj na fajnej skuteczności sprawił że Dallas odechciało się grać. 

 

Nowo pozyskany Darius Miller 5 trójek dzisiaj w nocy. +/- na +25 ( najlepiej na boisku ) i do tego 3 zb, 3 as i 1 stl.

Również nowo pozyskany Abdel Nader 2/3 za 3 pkt., 10 pkt, 3 zb, 1 as w raptem niespełna 13 minut na boisku.

 

Keep it goin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld Bev to jeden z Twoich lepszych dealów jak dotąd (najlepszy?).

Mnie dziwi motywacja Tecu, bo Rondo kontuzjowany, może grać jedynie jako backup Simmonsa, a Bev tam świetnie pasował.

 

January mnie pochwalił...wow ;)

 

giphy.gif?cid=3640f6095c2b8a1c4f68426b55

 

no na ten moment Bev za Rondo to swietny ruch dla Bostonu, Bev Smart na Rubio i Irvinga. Knicks na pewno jie sa zadowoleni

 

Już pisałem o tym że właśnie z myślą o guardach przeciwników zależało mi na Bevie, ale Rondo w PO to może być ogromna jakość dla Tecu z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zależy z jakiej perspektywy patrzeć :grin: Ale coś czuje, że Tecu w końcu nie wytrzyma presji i pociągnie za sznurki.

 

Prawda jest też taka, że Irving sobie z każdego robi wiatrak o czym ostatnio boleśnie przekonał się Butler. Choć na pewno łatwiej to robić z Lamba, aniżeli Smarta i Beverley'a/ 

 

Ogólnie czy to nie najlepszy póki co sezon Kyriego w karierze? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.