Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktos chce Scotta' za 2 runde, nie wysylajac salary w zamian, to ma taka mozliwosc do 21 dnia dzisiejszego.

 

zapraszam na priv

 

Ja myślę, że to Ty powinieneś komuś dopłacić za to, że dzięki oddaniu Scotta będziesz mógł dokonać trade'u i nie wpaść w podatek, bo inaczej musisz go zwolnić i chyba wpadniemy w luxury :P Także Scotta z 2 rundą mogę wziąć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to Ty powinieneś komuś dopłacić za to, że dzięki oddaniu Scotta będziesz mógł dokonać trade'u i nie wpaść w podatek, bo inaczej musisz go zwolnić i chyba wpadniemy w luxury :tongue: Także Scotta z 2 rundą mogę wziąć :tongue:

 

Spokojnie, moje finanse mają się dobrze. Księgowa może liczyć na premię. 

 

A co do Scotta jestem poniekąd zdziwiony. Roles ktory daje pewną trójkę na 40 % i niezłą obronę? Zeszłe PO miał bardzo dobre. Za frajer go na pewno nie oddam :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Conley w Pacers, w drugą stronę Fultz.

 

Ciekawe co jeszcze tam jest, ale wydaje mi się, że bardzo fajny ruch Kungfu. Nie sądzę by zbyt wielu chętnych było na ten wielki kontrakt Conleya, a Fultz zawsze może wypalić jeszcze. Mike mógł popsuć plan skończenia gdzieś w TOP 3 przed loterią, chyba wszyscy zadowoleni. Raczej nic tu ryzykownego w tej wymianie nie ma dla Miśków. Jeśli w ogóle udałoby się wynegocjować duo Wes + Fultz to byłoby pięknie, ale pewnie skończy się na Fultz + Batum za Conleya jeśli chodzi o graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kuluarach wspomina się jednak, że Minnesota widząc problemy Utah Jazz jest o krok od przyciśnięcia guziku o nazwie PO i ściągnięcia m.in gracza z pogranicza top20 ligi.

 

O jakich problemach mówią źródła? ;P  może problem głębokiej rotacji? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spokojnie, nigdy nie byłem wielkim fanem świętowania zmieniających się cyferek na wyświetlaczach, a ostatnio już zupełnie mi te cyferkowanie zbrzydło :smile:

My imprezowaliśmy w sobotę na urodzinach kumpla. Dziś moja Ładniejsza Połowa do 22 w pracy, zatem wymiany będę wrzucał po północy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM spurs ostatni raz zwraca uwagę GM lakers na słowa użyte w kontekście klubu spurs.

 

8 nazwisk w tym 4 najważniejsze dla klubu dalej pozostanie w Teksasie.

 

Cyfra osiem to więcej niż liczba nazwisk w składzie lakers które można nazwać zawodnikami nba.

 

Mówiąc wprost to cześć zespołów grała krótszym składem niż cyfra osiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa używane uważam za obraźliwe.

Było już wyzywanie indywidualne graczy a teraz komentarz GM co do sytuacji ogólnej?

 

Proszę przestać stosować takie słownictwo

 

To nie jest house of cards

Jeszcze większa rozpierducha w Spurs ;d

+ jutro beGM będzie zaszokowane pewnym dealem

Oj polecą bilanse w 2T za takie rewolucje

Wracając do zarzutu przemeblowania składu to znaczącym ruchem jest oddanie Dannego Greena któremu się kończy kontrakt w lato.

Taki ruch wpisuje się w ogólna tendencje w lidze aby za spadający kontrakt pozyskać asset a nie tracić gracza za darmo.

 

Oddanie Gorana spowodowane jest kontuzja gracza i jego chęcią spokojnej rekonwalescencji

 

Dodatkowo powyższa sytuacja została wykorzystana do znacznego poprawienia finansów klubu

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.