Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 4 dobrych podkoszowych a Ty takie numery robisz i jeszcze pick w czymś takim oddajesz bez napisania do mnie ? Jestem zaskoczony. Bo zawsze otwarty do rozmów

Cena Ignazz była mala.

No i zawwze jakąś małą oszczędnośc.

Fluber mnie dzisiaj trochę zmotywowal do ruchów dlatego taka szybka decyzja.

Naprawdę nie chcę żebyś osoba po mnie, narzekala na historię prowadzenie tej organizacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat jak jest w ramach przepisów dlaczego nie?

 

Inaczej byłoby raczej mniej ciekawie.

 

Ta gra nie jest odwzorowaniem wszystkiego.

 

My nie musimy jako GM podpisywać kontraktów na hale kadrę wsparcie asystentkę i przerzucić cv analityków

 

Cześć koszykarska robimy sami bez wsparcia a cześć około klubowa wcale.

 

Nie ustalamy cen biletów eventow pobocznych czy walczymy o organizacje ASG

 

Ograniczysz ruchy zmniejszysz atrakcyjność gry

Ja bym zabronił czegoś takiego. To przestaje byc zabawne, a pośrednictwo typu ściągasz x i w tym samym okienku oddajesz go jesscze drożej to przecinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecinki to dla niektórych sztuka sama w sobie.

 

To akurat wzmacnia nasze relacje.

? Przecież to legalne.

A mi mimo wszystkich majstersztyków Qcina najbardziej zaimponowała zeszłoroczna akcja z Moore - kiedy jeden user dopłacił mu za jego wzięcie, a drugi zapłacił za niego jak za asset. Absolutny top topów możliwych negocjacji GMa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest perfidne robienie w c***a innego Gm"a, który miał pierwotnie gracza x :P żeby doprecyzowac, chodzi mi o sytuacje w ktorej zyskujesz gracza x i jeszcze przed opublikowaniem dealu dogadujesz drugi w którym sprzedajesz go drożej. Nieeleganckie zachowanie po prostu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest perfidne robienie w ch**a innego Gm"a, który miał pierwotnie gracza x :P żeby doprecyzowac, chodzi mi o sytuacje w ktorej zyskujesz gracza x i jeszcze przed opublikowaniem dealu dogadujesz drugi w którym sprzedajesz go drożej.

Nie wiem dlaczego atakujesz to słowem perfidne.

 

Ja mam już obraz ponad 20 GM charakterologicznie i wyceny ofert jakie dostałem od każdego z Was.

I tu niestety prawda jest taka ze ( nie jestem sam ) boje się z Tobą zaczynać rozmowę bo wymiany proponujesz bardzo moim skromnym zdaniem ( aby nie urazić) trudne do akceptacji

Jeżeli ktoś ma talent to mu nie zabieraj opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego atakujesz to słowem perfidne.

 

Ja mam już obraz ponad 20 GM charakterologicznie i wyceny ofert jakie dostałem od każdego z Was.

I tu niestety prawda jest taka ze ( nie jestem sam ) boje się z Tobą zaczynać rozmowę bo wymiany proponujesz bardzo moim skromnym zdaniem ( aby nie urazić) trudne do akceptacji

Jeżeli ktoś ma talent to mu nie zabieraj opcji

 

CM to złota ryba.

Proponował mi Winslowa ze 4 razy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tam

 

Najlepsze są negocjacje Knicks-Lakers od zawsze.

Obstawiam, że my z CMem nigdy dealu nie klepniemy :grin:

1 prawo BeGM

Jeżeli knicks lub lakers zgadzają się na wymianę z Tobą to znaczy że ją przegrałeś. Z 1 prawa BeGM wprost wynika sformulowany powyzej paradoks trejdu lakers-knicks:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.