Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas, w którym ten wątek będzie najbardziej gorący ;)

 

Nie ma to, jak komentować wymiany, których jeszcze nie znamy ;) ale jeśli skład ignazza będzie taki, jak w sygnaturze, to naprawdę nie są to małe zmiany ;) i chyba trudno oczekiwać, by od razu to zaczęło klikać, skoro większość graczy nie będzie w ogóle zgrana ;)

 

Ławka januarego ma potencjał, ale w przyszłości - w tym sezonie trudno oczekiwać, żeby była topową ławką w lidze ;) porównałbym to do potencjału Ingrama ;) no chyba, że ściągnie kogoś na ławeczkę teraz w trakcie okienka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wasze obawy ale...

Chce abyście mieli cały pogląd sytuacji

Ruchy istotne dla ławki.

 

W połączeniu oszczędności ponad 30.000.000 brutto plus dodaniu łącznie 9 draftow GM po prostu skutecznie działał w obliczu kontuzji Carrolla Hensona Lee Dragica

Za kontuzje zostałem już rozliczony ( ukarany) i aby nie pogłębiać konsekwencji ( Henson Dragic dalej nie grają) dodałem kluczowe nazwiska.

 

Podkoszowy w miejsce Hensona ( częściowo millsapa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wasze obawy ale...

Chce abyście mieli cały pogląd sytuacji

Ruchy istotne dla ławki.

 

W połączeniu oszczędności ponad 30.000.000 brutto plus dodaniu łącznie 9 draftow GM po prostu skutecznie działał w obliczu kontuzji Carrolla Hensona Lee Dragica

 

Przede wszystkim czekam aż się pojawią i wtedy będę mógł ocenić :)

 

Dobrze, że wziąłeś się za oszczędności, ale wymiana połowy składu w środku sezonu to dość duże zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie graczy, którzy dużą część trymestru leczyli urazy nie jest aż tak dużą stratą, jak może się wydawać. 

Natomiast wkomponowanie nowych to już inna kwestia. ;)

Ważne, że gracze ktorzy grali ze sobą największe minut, nadal z tego co pisze Ignaś, będą grali razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim czekam aż się pojawią i wtedy będę mógł ocenić :)

 

Dobrze, że wziąłeś się za oszczędności, ale wymiana połowy składu w środku sezonu to dość duże zmiany...

Powtórzę.

 

Tylko jedno nazwisko odeszło „ zdrowe”

Trzech liderów zostało.

Te same schematy i te same role przypisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG/ SG w miejsce Greena i Dragica

sF w miejsce Carrolla.

 

Wszyscy zmagali się z kontuzjami poza Dannym oczywiście. Cześć może nie grać wcale bo i takie jest zagrożenie.

 

Zmiany zrobiłem szybko od razu aby mieć czas na zgranie na po a nie w połowie lutego.

Ale to chyba nie koniec wymian? Bo w stopce widzę u Ciebie aż 16 zawodników na gwarantowanych umowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę.

 

Tylko jedno nazwisko odeszło „ zdrowe”

Trzech liderów zostało.

Te same schematy i te same role przypisane.

 

To akurat też jest u nas śliskie - wymienianie graczy dlatego, że mają kontuzję... w oczach wolnych agentów to nie jest zbyt mile widziane :P

 

dobrze, że zostali liderzy - gdyby zostali wymienieni, to byłaby wielka rewolucja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Nie analizujemy podpisów tylko poczekajmy na ogłoszone wymiany.

Znając życie będą lepsze rewelacje niż para wingmenow w spurs.

Gracze z podpisów maja zaproszenie na Sylwestra ale jaki skład będzie w 2019 na razie jest przecież nieujawniony

Gorzej jest zmienić głównego rozgrywajacego w klubie niż dodanie za kontuzjowanych nowych role playerow i zmienników z ławki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat też jest u nas śliskie - wymienianie graczy dlatego, że mają kontuzję... w oczach wolnych agentów to nie jest zbyt mile widziane :tongue:

 

dobrze, że zostali liderzy - gdyby zostali wymienieni, to byłaby wielka rewolucja ;)

 

Jakoś Lakers dali radę przekonać do siebie LBJ-a więc nie widzę przeszkód, by Spurs mieli stać na straconej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Lakers dali radę przekonać do siebie LBJ-a więc nie widzę przeszkód, by Spurs mieli stać na straconej pozycji

 

Nie mówię, że od razu stracona pozycja, ale powinno mieć wpływ ;) a Lakers i LeBron to była sytuacja specyficzna - gdyby LeBron nie wybrał Lakers w rl, a jakiś team, co u nas nie miałby na niego capspace, to wątpię, by LBJ u nas wybrał Lakers :P

 

A teraz, gdy u nas składy się tak bardzo różnią już powinno być coraz mniej sytuacji 1:1 z rl NBA i wtedy takie rzeczy powinny mieć znaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zmiany spowodowane kontuzjami wzmacniają zespół

Jest różnica w obliczu kontuzji do poszerzenia rotacji a zaorania zespołu celowo.

 

Bym się raczej martwił o tych GM co zaorali zespół mając ekipę na poziomie. I to nie o tankerow mi chodzi.

 

U mnie jedyne co może zobaczyć FAs to chęć bycia competive i walki o najwyższe cele. Mam najdłuższa serie non stop POs ;) z nas wszystkich.

 

Oraz szanse na otrzymanie maksa bo jestem już blisko wytworzenia takiego sałary.

 

To widza agenci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.