Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers nie mieli żadnych szans na PO, niesamowite jest że zostałeś 27 razy już w tej kwestii wyjaśniony i wciąż z tym powracasz, ba jakiś naiwniaków zdążyłeś przekonać. Po połamaniu się Butlera i Ingrama nie było ŻADNYCH szans na PO. 

 

Obaj przecież wrócili do gry, Ingram w marcu, a Butler na początku kwietnia. Sprawa nie była przegrana. Poza tym jakby powodem tego, że odpuszczasz play-offs i robisz cap space było danie podwyżki Butlerowi, to jeszcze ok, ale Ty odpuściłęś play-offs żeby zrobić cap space i nie dałeś podwyżki Butlerowi. 

 

 

 

Ideologia pt Butler nie lubi się z LJ i zażądałby wymiany z LA po podpisaniu LeBrona teraz jest komiczna, kiedy Butler pierwszy raz w karierze ma szanse na tytuł. 

 

Temat extension pojawił się u briterów Soty, by tuszować sprawę leniwych łajz Townsa i Wigginsa. Nie podawali tego Woj czy Shams, bo to po prostu piramidalna bzdura. Ktoś tam pisał o DLO - WSZYSCY w Nets go kuresko za etykę pracy chwalą.

 

Tak, tak Butler chce być 1 opcją, a jeszcze 3 dni temu to miało być "Butler chce się połączyć z Irvingiem", czyli być w ataku 2 opcją, coś Ci fluberku argumentacja się sama rozjeżdża.

 

Tak mu zależy na tym tytule, że chce iść do Nets.

 

Ignorowanie źródeł, które są nie po Twojej myślijest naprawdę komiczne. Wszystkie informacje, które są niekorzystne są po prostu "bzdurami", a jak ktoś w nie wierzy to jest "gupi" "śmieszny" itd. 

 

Byron Scott do tej pory wspomina fantastyczna etykę pracy Russella, a Young z rozrzewnieniem wspomina wspólne treningi z D'Angelo. Butler by nie wytrzymał z takim dzbanem jak Russell 5 minut, a tutaj jeszcze Russell dostał extension zamiast Butlera:)

 

Butler chce być gwiazdą drużyny. Najlepszym jej graczem. Butler>Irving. U Ciebie musi się godzić z tym, że jest w cieniu LeBrona, a GM masturbuje się do zdjęcia Brandona Ingrama przed snem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu George byl prawie dogadany i oddany do Cavs. Potem ruch Prestiego gra w OKC i gdy realnie mogl dolaczyc do Lakers tego nie zrobil. Byc moze cos jest w tym ze gwiazdy widza ze James moze byc za girka i nie chca byc Boshami i Lovami 2.0...

 

Co do 2016 roku to Irving odniosl sie do tej wypowiedzi ze rzeczywiscie byla. Jednak Uncle teraz sprawe stawia inaczej. Liczy na maxa od Bostonu, no i mozliwosc gry o mistrzostwo na swoich warunkach, ale temat wspolnej gry byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podawali tego Woj czy Shams, bo to po prostu piramidalna bzdura. 

Oczywiście. To piramidalna bzdura, że Butler chciałby zarabiać pieniądze na grze w Lakers. On tak kocha Lakers, że grałby tam nawet za darmo. Poświęcenie swoich zarobków po to, żeby Lakers mogli zatrudnić Kelly'ego Olynyka było marzeniem, które Butler chciał zrealizować już od dziecięcych lat. 

 

Są granice prania mózgów ludziom, serio. Myślisz, że ktoś łyknie to, że Butler nie chce zarabiać pieniędzy?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pisał o DLO - WSZYSCY w Nets go kuresko za etykę pracy chwalą.

No, ale już w Lakers raczej nie bardzo go chwalili ;]

 

"D'Angelo is an excellent player," Johnson said. "He has the talent to be an All-Star. We want to thank him for what he did for us. But what I needed was a leader. I needed somebody also that can make the other players better and also [somebody] that players want to play with."

 

Zatem prawdopodobnie dopiero odejście z Lakers odmieniło Russella (czyli coś, co nie nastąpiło u nas) :P 

 

Dodatkowo mamy wypowiedź GMa, który wprost mówi, że ludzie nie chcą grać z Russellem (hello, Jimmy!)

 

Jasiek, przestań mydlić wszystkim oczy i za prawdę uważać tylko to, co Tobie pasuje, a to co nie pasuje za piramidalne bzdury. 

 

Raporty z Nets, które chwalą Russella są legit (a co oni mają mówić?), a raporty z Wolves, że Butler chciał podwyżki to piramidalna bzdura. Kto ma się na to nabrać? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie Ingram wyleciał na 12 spotkań, gdy już kontuzjowany był Jimmy, a mój roster na obwodzie wtedy to już była padaka i szans na PO nie było kompletnie żadnych więc poszedł deal Gasola, który finalnie dał mi LJ i solidne wzmocnienie pod fit Favorsem i Olynykiem, dzięki czemu mam pakę na walkę na o tytuł.

 

No i to jest właśnie przykład piękny Twojego manipulowania. Raz piszesz o tym chorym współzawodnictwie Butlera, który miałby być zły za odpuszczenie PO (co jest kłamstwem oczywiście jak wypisałem wyżej - LAL po INJ Butlera i Ingrama nie mieli na to żadnych szans), a raz o tym, że ma gdzieś walkę o tytuł bo chce iść do Nets. Skąd wiatr zawieje to chcesz zaatakować, ale finalnie to się pięknie sam pogrążasz.

 

To na ile wyleciał Ingram to było wiadomo już chyba po tym jak wrócił, a nie przed powrotem prawda?:)

 

Nie było wiadomo jak szybko wróci Ingram i nie było wiadomo jak szybko wróci Butler, ostatecznie Ingram nie dograł tez końcówki sezonu, a Butler wrócił tylko na 3 mecze, ale nie mogłeś o tym wiedzieć robiąc deal po Gasola! A ostatecznie ile Ci wygranych zabrakło do play-offs? 3? Mimo oddania najlepszego gracza?

 

 

 

Informacji o braku extension dla Butlera nie było od nikogo poważnego. Podał ją finalnie bodajże Krwczyński - czyli typ, który musi chronić Wolves, pisząc o nich peany, to wymyślił bzdurę, by chować łąjzę Wigginsa i leniwego Townsa.

 

A co mnie obchodzi co DLO robił przed przyjściem Butlera? Za sezon 17/18 dostawał za etykę pracy wielokrotne pochwały od Marksa, Atkinsona, vets z Nets (np Carroll) i młodych z Nets (Caris, czy teraz z marszu Musa).

 

Krawczyński siedzi w The Athletic i to jest bardzo poważany w świecie sportowym dziennikarz. Na pewno jest bardziej profesjonalny i obiektywny niż Dżanan Musa oceniający work ethic Russella ( przecież oni wszyscy się na zewnątrz chwalą za wszystko, to jest żadne źródło). Efekty work ethic Russella to widać z każdym kolejnym sezonem na boisku, tak ciężko pracuje, że jest coraz gorszy.\, gra coraz mniej minut, coraz gorzej rzuca i coraz częściej traci piłkę.  Nie znajdzie się 3 graczy w NBA w ostatnich 3 latach o których work ethic pojawiły się  gorsze opinie niż o Russellu

 

 

 

Mhm, czyli jak rozumiem : Kawhi, Klay, Irving i wszyscy inni typu Kemba chcą teraz odejść bo nie dostali renegocjacji? Renegocjacje maxową w NBA wiesz ilu graczy dostało w ostatnich latach w ogóle? Niewielu.

Bo Butler w RL NBA był w dokładnie takiej samej sytuacji.

 

Żaden z tych zawodników w RL NBA nie miał technicznej możliwości dostania extension, więc co to za gównoprzykłady?:) Butler ją miał, a Ty to olałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego?

 

Za Evansa z tego co wiem były lepsze oferty :tongue:

 

Chyba, że Ellison jest ceniony przez managment bulls 

 

> Zrób wymianę

> Wejdź do wątku o komentarzach z wymianami

> Chcesz poczytać o tym, czy Cie nie wydymali

> Czytaj znowu o tym, że Butler powinien odejść z Lakers

 

Dla Ciebie wymiana dobra. Pytanie czy nie lepiej było pokombinować, ściągnąć Vucevicia i nim handlować (ma raczej większą wartość od Austina). 

No i pytanie co dalej ma zamiar robić OKC.

 

W jakim kierunku to zmierza? 

 

Assety są :P

 

Przydałaby sie chyba aktualizacja trading blocku :P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zrób wymianę

> Wejdź do wątku o komentarzach z wymianami

> Chcesz poczytać o tym, czy Cie nie wydymali

> Czytaj znowu o tym, że Butler powinien odejść z Lakers

 

Streszczę Ci naszą wymianę w komenatch

 

Ty mnie wydymałeś bo do jednej wywrotki picków za RW0, dodałeś drugą wywrotkę picków ( swap, I runda za 7 lat, dwa NIE MOJE picki 2r ) i ja mam skład na 2 lata a później będę jak Nets przez 5 lat.

 

Nie będzie rożków! Jak śmiałeś mi to zrobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma sezon 16/17 kiedy Butlera w LAL jeszcze nie było?

Raporty? Wypowiedzi GMa, coacha, zawodników z Nets.

To nie są wypisywania dziennikarzy, tylko cytaty od graczy i sztabu.

Jest to wypowiedź z 23 czerwca 2017, Ty pozyskałeś Butlera 17 maja 2017 :tongue:

 

Wiesz, że dopóki Russell był w Lakers, to był chwalony za leadership?

 

Przykładowo:

 

When asked who he has spoken to about leadership, Lakers second-year point guard D’Angelo Russell told the ESPN game crew, “I talked to Kobe [bryant] yesterday, just letting him know I was ready. He told me I looked ready. Coming from him that was great to hear going into opening night.” (Via ESPN’s Larry Starks)

 

https://www.lakersnation.com/lakers-news-kobe-bryant-told-dangelo-russell-he-looked-ready-for-leadership-role/2016/10/27/

 

Luke Walton says that he has seen leadership in camp from D'Angelo Russell, Luol Deng, Julius Randle, Larry Nance Jr. and Lou Williams.

 

https://twitter.com/Lakers/status/791009887958335488

 

Co oni innego mają mówić?

 

Russell już raz poleciał za to, że niepoważnie podchodził do gry i jakieś wypowiedzi ludzi z jego obecnego klubu mają być cenniejsze od faktu, że Lakers na nim postawili krzyżyk? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Evansa z tego co wiem były lepsze oferty :tongue:

 

Chyba, że Ellison jest ceniony przez managment bulls 

 

 

Uwierz mi, negocjacje były bardzo długie, spieraliśmy się o pół późnego 2nd :)

Długie, owocne, rzeczowe i w miłej atmosferze co lubię.

 

Muszę niestety swoje assety jakoś kumulować, zobaczymy co z Evansem, kilka godzin oglądania Cinncinati i tego gracza bardzo cenię, ale co z tego wyjdzie to niestety nie wiem. CZy Warriors mu pomogą tak jak z Bellem czy jednak stłamszą i wyplują? Tego nie wie nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie u Evansa martwil brak progresu z 2 na 3 rok a nawet leciutki regres.

 

Ellenson z kolei dostanie duże minuty w Detroit podobno z tego co czytałem. Podobał mi się też w summer league.

 

Mam też też problem ze za rok mogę stracić Portisa.

 

Na dodatek zyskałem pick nets w 20 przy dobrych wiatrach może się okazać że to będzie pick w okolicach 35-36 miejsca.

 

Co będzie pokaże czas ale ja też jestem zadowolony. Jak tu ktoś kiedyś napisał "najwyżej okaże się że jestem c***owym Gm-em" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo, bo etykę pracy DLO kwestionowała jedynie klika Byronka (Shaw, Magic), a Johnson nie mógł rok temu powiedzieć, że zruzcamy hajs, bo dogadaliśmy się z LJ ;]

Akurat podpisanie LeBrona byłoby możliwe bez tego trejdu i pozbywania się DLO ;] Nie wiązałbym tu tych dwóch spraw. Bardziej ten trade mi wyglądał na wymianę Russella dopóki ma jeszcze jako taką wartość. Philly np przegapili ten moment z Noelem i Okaforem.

 

De facto Russell został oddany za możliwość przedłużenia KCP i podpisanie Rajona ;]

 

Także tego, niezbyt korzystnie to o nim świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brakło mi 6 spotkań ty kłamliwy manipulancie, bo nie mnie tak nie wkur*wia jak to, jak celowo kłamiesz, licząc że ktoś to złapie.

 

Hamuj kolego z tymi epitetami bo nie jesteś u siebie w domu tylko na forum publicznym i rozmawiasz z kulturalnymi ludzmi:)

 

Po 2 semestrze byles na 7 miejscu i oddales najlepszego zdrowego gracza za cap space. To sa obiektywne fakty, latwo je sprawdzic w historii naszych wymian i bilansow. Russell to jeden z najbardziej krytykowanych za work ethic graczy w lidze w ostatnich latach ktory dodatkowo stwarzal problemy w szatni. Wypowiedzi mozna znalezc w internecie. Powodem odejscia z wolves butlera jest brak extension od wolves o czym informowal krawczynski z the athletic, czlowiek o najlepszych dojsciach w wolves, co tez mozna przeczytac. Butler odrzucil lakers bo nie chce grac z lebronem o czym donosil wojnarowskim. Cytat byl przytaczany na forum. Butler pobil sie z jamesem na meczu na co jest dowod w postaci nagrania video.

 

Mozesz negowac interpretacje faktow ake nie zarzucaj mi klamstwa januarzyno bo na to co pisze sa twarde dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.