Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

- No robisz z siebie po prostu idiotę - Woj usunął fragment tekstu gdzie było o LJ i Lakers, a Ty dalej o tym piszesz. Takie usunięcie przez Woja to nie jest byle co, ale dobrze wiesz, że wywalilo Ci wszystkie argumenty, więc zamierzasz cytować rzeczy, które usunął, no koleś jak z sprawą PO - można Ci 100 razy wytłumaczyć, a Ty dalej swoje i w związku z tym : 

serio szkoda na Ciebie czasu, bo albo regularnie kłamiesz celowo robiąc z siebie idiotę, albo naprawdę jesteś idiotą do którego nie dochodzi 10, 100, 1000 raz to samo. 

 

Czyli dlaczego uważasz, że to napisał?

 

Wymyślił sobie i nagle go złapała refleksja?

 

Dla wyświetleń? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam Ci nie zarzucać kłamstwa jak tradycyjnie kłamiesz? Co to miało być z tymi 3 spotkaniami jak nie tradycyjne kłamstwo flubera na zasadzie "rzucam byle gównem, może się przylepi i ciemny lud to kupi"

 

 

A Ty swoje cały czas z dodawaniem kolejnych KŁAMSTW jak o braku 3W, bo jesteś takim kłamliwym fluberkiem.

 

Siedmiolatek rozumie, co to jest znak zapytania i do czego służy:

 

A ostatecznie ile Ci wygranych zabrakło do play-offs? 3?

Zapytałem, ile zabrakło Ci spotkań do play-offs, a Ty mnie już kilka razy tego powodu wyzwałeś od idiotów, kłamców, manipulantów itd. Nie życzę sobie żebyś tak się do mnie odnosił, rozumiesz?

 

 

Jak mam Ci nie zarzucać kłamstwa jak tradycyjnie kłamiesz? 

 

Ja podałem suche fakty. Żadnego z nich nie zanegowałeś. Przeproś mnie, albo wyjaśnił w której z poniższych wypowiedzi skłamałem:

 

 

Po 2 semestrze byles na 7 miejscu i oddales najlepszego zdrowego gracza za cap space. To sa obiektywne fakty, latwo je sprawdzic w historii naszych wymian i bilansow. Russell to jeden z najbardziej krytykowanych za work ethic graczy w lidze w ostatnich latach ktory dodatkowo stwarzal problemy w szatni. Wypowiedzi mozna znalezc w internecie. Powodem odejscia z wolves butlera jest brak extension od wolves o czym informowal krawczynski z the athletic, czlowiek o najlepszych dojsciach w wolves, co tez mozna przeczytac. Butler odrzucil lakers bo nie chce grac z lebronem o czym donosil wojnarowskim. Cytat byl przytaczany na forum. Butler pobil sie z jamesem na meczu na co jest dowod w postaci nagrania video.

 

Każde z tych stwierdzeń jest prawdziwe.

Pójdzie do Cavs to się skitram ze śmiechu :grin:.

 

fluber by na łbie stanął aby salary poczyścić :grin:

To nie ma żadnego znaczenia, czy pójdzie w RL NBA do Cavs, czy nie, bo moje Cavs nie ma nic wspólnego z Cavs z RL NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A fluber, ode mnie ignora dostał jak coś nie będę z tym manipulantem i kłamczuchem rozmawiał, szkoda mojego czasu.

 

Co to beGM robi z ludźmi  :panda:

 

Woj podaje rzeczy od sources.

Źródło się wycofało/ Woj dostał lepsze źródło.

Więc usunął nieprawdziwą informację.

 

 

Intepretacji może być wiele.

 

Ty jak zwykle przedstawiłeś najabrdziej korzystną dla siebie, co oczywiście jest naturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to beGM robi z ludźmi  :panda:

Lepiej uważaj CM z tymi komentarzami o Wojnarowskim i Russellu, bo Ty tez dostaniesz ignora:)

 

 

 

A fluber, ode mnie ignora dostał jak coś nie będę z tym manipulantem i kłamczuchem rozmawiał, szkoda mojego czasu.

Wnioskuję zatem o to, by January nie mógł głosować w sprawie mojej drużyny i moich zawodników, bo z automatu zablokował sobie możliwość śledzenia moich opisów, taktyki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka może być inna?

 

we wszystko wmieszała się liga która stwierdziła że należy chronić LBJ lub lakers bo leży to w ich interesie i nałożyła cenzurę...

 

taki inteligenty chłopak jak Wojtek załapał w pół sekundy

Jan - ostrożnie bym z tym " ciemny lud kupi" szafował...

 

bo w sumie obrażasz 28/30 Jimmiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zacytuj całość? Ja rozumiem, że teraz takie wyrywanie jest modne, ale to jest właśnie fluberowanie.

Piszę z telefonu ale na kompie masz przy cytowanym poście odniesienie do postu który jest przytaczany.

 

Pewnie wyrwane z kontekstu ale słowo "idiota" padło.

 

Zresztą nie mieszam się. Nie moja spina. A swoje zdanie o Butlerze mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z telefonu ale na kompie masz przy cytowanym poście odniesienie do postu który jest przytaczany.

 

Pewnie wyrwane z kontekstu ale słowo "idiota" padło.

 

Zresztą nie mieszam się. Nie moja spina. A swoje zdanie o Butlerze mam.

January dodał tam albo i uważa, że nie nazwał mnie idiotą. 

 

Czyli napisał, że jestem idiotą albo coś tam coś tam co jest o mnie nieprawdą i nie rozumie, że to właśnie oznacza, że nazwał mnie idiotą.

 

To tak jakbym napisał do Ciebie: "jesteś idiotą albo kobietą" i chociaż wiadomo, że jesteś mężczyzną, to January będzie szedł w zaparte, że wcale nie nazwał Cię idiotą, bo dopisał "albo kobietą".

 

Ewentualnie można napisać komuś, że jest idiotą albo debilem, a potem się wypierać, że nie nazwało się go ani idiotą, ani debilem:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zacytuj całość? Ja rozumiem, że teraz takie wyrywanie jest modne, ale to jest właśnie fluberowanie.

 

 

pierwszy raz nawet ten fluberyzm był zabawny ale teraz już wykrecając się od użytych przez Ciebie słów jeszcze dokładasz to pojęcie to już przesada

strasznie ostatnio Janużażysz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ech Alonzo narwańcu, a mówiłem byś tydzień spokojnie poczekał. A tak się pewnie dałeś złapać na piękne słówka Qcina, który tu skubie równo.

 

ile Magic oszczędzili na ten rok?

 

Jak uznam deal za słaby to będę wetował, a Qcinowi przestanę się kłaniać!

 

jutro okienko nam sie nie konczy/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.