Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Spełnia

 

I wciąż żadnego magnesu o ile DSJ i Bamba nie okażą się talentami na miarę Mitchella. Także nie wiem czy to warte było

 

Tego nie neguje, ale prostuje tylko post Jaśka. Shevcu ma konkretny plan, a na ile on się spełni? Trzeba by pewnie przeanaliować FA na przyszły rok, by móc zacząć się zastanawiać jakie mogą być z tego profity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie neguje, ale prostuje tylko post Jaśka. Shevcu ma konkretny plan, a na ile on się spełni? Trzeba by pewnie przeanaliować FA na przyszły rok, by móc zacząć się zastanawiać jakie mogą być z tego profity.

 

No jak jakie? Durant, Butler, Irving, Klay, Leonard są praktycznie z głowy, bo dostaną maksy od swoich ekip.

 

[ tu oczywiśćie disclaimer. Jak zawsze dopuszczam opcję, że Durant zje ostatni kawałek pizzy Curremu na sobotnim xboxie i się pożrą, czy Leonard znów pokaże faka w Toronto, że TYLKO LA go interesuje nagle, a KLay powie dość i powie, że chce być NO 1 niepodważalnym to się wszystko może stać, ale no na etapie planowania tego się nie da uwzględnić, a na pewno nie jest to rozsądne z punktu widzenia prawdopodobieństwa]

 

Zostaje nastawianie się na tier 2, co uważam że nie jest złym pomysłem samym w sobie z wyłapaniem kilku graczy wartościowych i sfitowanych, coś ala Bucks (chociaż tam jest Giannis wciąż z TOP 10 przecież) ale to wciąż spore ryzyko. Po prostu zastanawiam się, czy się Shevcu nie pospieszył, ale rozumiem, że mogło się już znudzić mu trochę.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak jakie? Durant, Butler, Irving, Klay, Leonard są praktycznie z głowy, bo dostaną maksy od swoich ekip. Zostaje nastawianie się na tier 2, co uważam że nie jest złym pomysłem samym w sobie z wyłapaniem kilku graczy wartościowych i sfitowanych, coś ala Bucks (chociaż tam jest Giannis wciąż z TOP 10 przecież) ale to wciąż spore ryzyko. Po prostu zastanawiam się, czy się Shevcu nie pospieszył, ale rozumiem, że mogło się już znudzić mu trochę.

Na ten moment to stawiam, że SlakB da maxa Middletonowi i jego też nie będzie na rynku. Może się okazać, że najlepszym dla Sacramento dostępnym kąskiem w wolnej agenturze będzie... Kevin Love:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy za rok efekty pracy shevca, bo to są całkowicie ruchy pod FA '19.

Po prostu podsumowałem jak wiele dał.

 

Bardzo, bardzo ryzykownie, ja bym ten dodatkowy (19/20) sezon spokojnie sobie poczekał w bottom5-10...

Tylko, że wtedy musiałby coś zrobić z Rozierem i Hartem w wolnej agenturze 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay Thompson - Tecu ma węża w kieszeni, więc shevcu może go zakasować, zwłaszcza że oni już są teraz mocno z wydatkami.

 

Khris Middleton/Kemba Walker - Na któregoś z Nich slaKB może zbraknie kasy.

 

Ricky Rubio - Knicks go pewnie prędzej czy później przehandlują, bo jak dadzą maksa Irvingowi i Leonardowi to już zatrzymanie Rubio byłoby zbyt mocne dla budżetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay Thompson - Tecu ma węża w kieszeni, więc shevcu może go zakasować, zwłaszcza że oni już są teraz mocno z wydatkami.

 

 

z Klayem może być jeszcze inny problem, choć na razie to tylko domysły - on sobie może po prostu zażyczyć pogrania jako main guy i już będzie spore zamieszanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji wbrew wszystkiemu jest duzo i pisalem ze nie mamy tylko 5 nazwisk plus popatrzcie zespoly ktore sa pod kreska i moga handlowac swoimi gwiazdami ;-) pisalem wczesniej ze nudzi mnie juz gra szorujac dno to przynajmniej za rok w FA sie pobawie w wymianie na argumenty a jak bedzie to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nastąpił pozytywny odbiór mojego tradu, dziękuję za miłe słowa.

 

Mogę też zapowiedziec że zaproponuje Miłości extension, co do kwoty oraz konstrukcji kontraktu jeszcse pomyślę

 

Nie chce tutaj się przed nikogo wychylac ale myślę że mój skład na ten moment jest jednak lepszy od składu Cavs i porównywalny do składu Wizards.

 

Jak już wcześniej napisałem będę odzywać się do kilku Gm-ów co do potencjalnych wymian.

 

Chciałbym jescze publicznie przeprosić BMF oraz Tecu bo praktycznie z nimi mailem dogodne deale z których musiałem zrezygnować ze względu na okazję która się pojawiła, mam nadzieję że bez urazy.

 

Od razu pojawiła mi się myśl zw będę ciekawym wyzwaniem do Knicks jeśli spotkamy się w play-offach w 1 rundzie :)

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nastąpił pozytywny odbiór mojego tradu, dziękuję za miłe słowa.

 

Mogę też zapowiedziec że zaproponuje Miłości extension, co do kwoty oraz konstrukcji kontraktu jeszcse pomyślę

 

Nie chce tutaj się przed nikogo wychylac ale myślę że mój skład na ten moment jest jednak lepszy od składu Cavs i porównywalny do składu Wizards.

 

Jeżeli mój i Twój skład będą porównywalnie zdrowe, to Twój skład jest lepszy od mojego, nie będę ściemniał, dobry deal dla Ciebie, choć musiałeś poświęcić prawie calutką ławkę rezerwowych.

 

Nie wiem, czy extension Ci się opłaca, przy PO, jakie ma aktualnie Love, musiałbyś mu dać chyba podwyżkę, żeby się zgodził. 

 

Ryzyko u Ciebie to fakt, że 4 Twoich najlepszych graczy ( DeRozan, Love, Wiggins oraz Whiteside) obniżyło loty w sezonie 17/18 i pytanie, czy to początek trendu, czy tylko chwilowe pogorszenie poziomu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1) Daniel Theis - przede wszystkim jest na minimum umowie (RFA za rok), więc nie trzeba nic kombinować - Theis za mocny asset i wszystko gra. Średnio chce mi się do wszystkich pisać, ale ekipy walczące o coś zazwyczaj mają problem z głębią pod koszem, zwłaszcza w D. A to idealny roles, bo nie zabiera posiadań w ataku, jednocześnie potrafiąc kończyć, coś tam rzucać (tak, że go nie odpuszczają), dobrze podać i najważniejsze - świetnie broni (także na switchach).

 

Jestem bliski zaproponowania Ci oferty, ale.....

 

jak widzisz jego minuty w Bostonie, który posiada jeszcze Horforda i Bayensa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie licząc INJ 15-20 mpg. Horford ma jeszcze więcej odpoczywać.

Tzn na zasadzie, że Theis się nie rozwinie. Jak się rozwinie może dostać więcej, zwłaszcza jak Cs w ramach oszczędności oddadzą finalnie tego Marcusa Morrisa.

 

Powiem tak.

 

Nie przekonałeś mnie.

 

Dlatego nie będzie oferty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mój i Twój skład będą porównywalnie zdrowe, to Twój skład jest lepszy od mojego, nie będę ściemniał, dobry deal dla Ciebie, choć musiałeś poświęcić prawie calutką ławkę rezerwowych.

 

Nie wiem, czy extension Ci się opłaca, przy PO, jakie ma aktualnie Love, musiałbyś mu dać chyba podwyżkę, żeby się zgodził.

 

Ryzyko u Ciebie to fakt, że 4 Twoich najlepszych graczy ( DeRozan, Love, Wiggins oraz Whiteside) obniżyło loty w sezonie 17/18 i pytanie, czy to początek trendu, czy tylko chwilowe pogorszenie poziomu gry.

Demar miał lepszy sezon moim zdaniem i w każdej statystyce oprócz punktów wypadał lepiej, wiexej asyst, więcej 3 lepszy procent za 3, zaawansowane statystyki też na korzyść z ostatniego sezonu. Liczę że pod Popem będzie lepiej tylko

 

Love będzie miał mniejsza presję bez Brona, wróci na swoją preferowana pozycje oraz zostanie 1 opcja Cavs.

 

Hassan wiadomo kontuzje, na początku sezonu myślę że Heat będą starali się podbić jego wartość a może potem jakiś transfer do Cavs żeby tak jak u nas stworzyć duet który się idealnie uzupełnienia.

 

Wiggins jest na ten moment największą niewiadomą. Wszystko zależne w jaka stronę podaży konflikt Butlera z trenerem.

 

Mój zespół na dobrą sprawę stracił tylko CJ Mielsa i Ilyasowe którzy byli spoko grajkami ale no oni nie zrobią różnicy taka jak może Love.

 

Brak spacingu już też nie jest aż tak dużym problem.

 

Chociaż ten element mojego zespołu będę dalej poprawial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.