Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Sources tell, że prędzej Sylvinho

 

ale ja i tak to średnio widzę. Raczej jakis borderline po

 

 

mnie tu pachnie Bucks

 

 

miami

 

 

Jaki trade ? :smile: GM Washington Wizards nic na ten temat nie wie :smile:

 

A może z tym wschodem to była zmyłka ze strony GMa Bostonu? :)

 

Równowaga w Gasolach musi być. Jeden wschód, to drugi zachód :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtic chcieli zejść z kasy. Prawie 5M nie w kij dmuchał. Nie zejdziesz z kasy jak się nie osłabisz.

 

Zresztą czy to aż takie duże osłabienie Celtic? Wielu podkreśla że Gasol ma 34 lata i PO na przyszły rok za prawie 26M. Dostałem Vucevica ale nie zapominajmy, że zatrzymałem Nukrica. Mało kto ma taki komfort na 5 jaki ja teraz mam. Obaj to s5.

 

Morrisów obu uwielbiam. Sylvinho sam potwierdzi jak starałem się Marcusa od niego wyciągnąć i za ile.

 

Morris zmiennikiem Mirotica. Jednym Gasolem uzupełniłem sobie dwie pozycje.

 

Poza tym: obaj przeze mnie pozyskani są w CY. Raz, że się muszą pokazać, dwa, nie muszę się zbytnio martwić o przyszły rok.

 

I ostatnia rzecz. Do zdrowych PHI i NYK ani ja, ani Sylvinio nie mamy podjazdu. Z Gasolem czy bez. Inaczej w przyszłym roku, gdzie istotne elementy ich układanki wchodzą na FA ( Klay, Kahwi, Irving ). Więc po co przepłacać za coś co Ci nie daje gwarancji na ECF? Lepiej sobie podczyścić to i owo.

 

Przy niezdrowych śmiem twierdzić, że jednak mam lepszy zespół:

 

Westbrook-Smart-PG13-Mirotic-Nukric

 

Z ławki Lou, Morris, Vucevic.

 

To też defensywnie dobrze stoi.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifal.png

 

Swoją drogą według mnie mega ruch BMF-a ;) aż strach się bać, co by się działo, jakby zaczął z normalną sytuacją :tongue:

 

Po za oskubaniem Cię z CP3 dokonał jakiegoś wielkiego ruchu?

 

Dla równowagi, był kiepski deal z Blake Griffin, więc ogólnie nie chwaliłbym Mr. Excel, bo i nie ma za co.

 

No powiedzmy, że Moore teraz nawet ładnie pchnął, nie wiem po co SlaKB taki balast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam Vucevic imo jest dość underrated, ale skoro otwarcie przyznajesz, że to Nurek będzie startować szykuje się kolejna bałkańska drama i rzeczywiście o ile Vuca trza pchać dalej, to ciężko Ci będzie wyciągnąć odpowiednie value w tej sytuacji, dlatego osobiście uderzałbym po kogoś innego z tym Gasolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nooo super ruch dla LAC, zejsc z 8 baniek za friko i oddac przecietnego Moora (8,5 banki u nas i mozna bylo wyciagnac z FA duzo lepszych graczy ) super sprawa. 

 

Swoją drogą według mnie mega ruch BMF-a ;) aż strach się bać, co by się działo, jakby zaczął z normalną sytuacją :tongue:

Dzięki. :smile:

 

Miałem podstarzały borderline PO team na drodze do bankructwa, 140mln na 10 zawodników w 2018 i 110 mln na 37-letniego Paula, 33-letniego Jordana i 33-letniego Griffina na sezon 2021/22 - teraz mam świetną pozycję do przebudowy, 103 (? nie wiem ile w końcu odejmie mi z dead money po kontrakcie Melo w Houston) na 12 zawodników w 2019 (a jeszcze chyba zejdę z kilku mln, więc na tym powinno się skończyć) i 0 mln gwarantowanych w 2021 (30 mln w 2020), do tego dostałem cztery 1st roundery (w tym świetny pick Hornets na papierze) i chyba siedem 2nd rounderów (jak Ashigaru wrzuci wymianę).

 

Nie wszystko poszło idealnie (powinienem wziąć za tego Griffina jakiegoś 1st roundera), ale to bez większego znaczenia, bo nie ukrywam, i tak brałbym tą całą sytuację w ciemno na starcie (dużo picków + zejście w salary). Poszło dużo lepiej niż myślałem, że pójdzie, co @january potwierdzi. Czy to jest "ble, nic specjalnego" czy "świetna robota" - szczerze nie wiem, bo nie mam odniesienia, być może większość zrobiłaby to samo, a nawet lepiej, ale jak brałem tą clippersową, czarną dziurę, to chciałem taki efekt, więc zachowując proporcje: (na ten moment) subiektywnie cieszę się. :smile:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam Vucevic imo jest dość underrated, ale skoro otwarcie przyznajesz, że to Nurek będzie startować szykuje się kolejna bałkańska drama i rzeczywiście o ile Vuca trza pchać dalej, to ciężko Ci będzie wyciągnąć odpowiednie value w tej sytuacji, dlatego osobiście uderzałbym po kogoś innego z tym Gasolem

Co do Gasola to odezwało się 5 drużyn. To też o czymś świadczyło jak go rynek cenił. Vucevic rzeczywiście jest underrated bo w RL gra w ciulowej drużynie ale niezapominajmy, że on dopiero wchodzi w prime i jest w CY. Rzeczywiście, mam lekką dramę we frontcourcie. Trzech jugoli z czego dwóch w CY ale pogodzę to na pewno. Z Vucevicem nie będę się śpieszył. Albo teraz dostanę coś co mnie powali albo poczekam na rs co pokaże w tym swoim CY.

 

No i nie zapominaj że mam w tej wymianie też Morrisa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za oskubaniem Cię z CP3 dokonał jakiegoś wielkiego ruchu?

 

Dla równowagi, był kiepski deal z Blake Griffin, więc ogólnie nie chwaliłbym Mr. Excel, bo i nie ma za co.

 

No powiedzmy, że Moore teraz nawet ładnie pchnął, nie wiem po co SlaKB taki balast.

 

#GMPelicanstoGOAT #propaganda #resztaGM-ówsięniezna

 

Nie ma to, jak wychwalanie pod niebiosa swoich ruchów i krytyka wymian innych jeszcze przed sezonem :P

 

Mam trochę inne zdanie na ten temat ;P chociaż wiem, że ruch z CP3 był ryzykowny, to w zasadzie oddałem 2 nieswoje picki i jeden swój 19', gdzie specjalnie słaby nie będę. Pick CHA wygląda nieźle, ale po pierwsze - jako drużyna walcząca o jak najlepszy wynik chciałem go wykorzystać do wymiany, a po drugie - wtedy miał największą wartość - w trakcie sezonu zobaczymy, ile będzie tankujących, a Hornets bez picku przegrywać nie będą chcieli ;) ponadto w dealu oddałem Hilla (do którego musiałbym dopłacić 1st, żeby się go pozbyć) i Millsa na sporym jednorocznym kontrakcie. Pozostaje mi liczyć, że Paul będzie zdrowy i przez 4 lata utrzyma dobrą formę, a jego kontrakt, choć wysoki, nie wygląda źle przy dużej liczbie młodych graczy na rookie kontraktach :)

 

Sam również zaryzykowałeś z Griffinem i Wallem, co szanuję, chociaż nie jestem wielkim fanem ich obu. Patrząc na historię ich kontuzji oraz Davisa, trochę bym się niepokoił. Nie podobało mi się to, że tak wychwalałeś Holiday'a w zeszłym sezonie, by go opchnąć z pickiem za Walla... ale boisko zweryfikuje ten ruch (według wycen Y! w Fantasy Holiday > Wall - ciekawostka).

 

Ten ruch dla Bucks według mnie nie jest najlepszy, bo nie wiem, czy Moore jest potrzebny przy Middletonie, Hezonji i Belinellim... raczej bym szukał jakiegoś stretch4 i rezerwowego PG jeszcze może, bo poza Kembą jest tylko McConnell, a Moore z tym kontraktem to chyba balast, ale boisko zweryfikuje ten trade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo nic lepszego bym nie dostal, a Makera oddawac nie chcialem. Na FA juz nic ciekawego nie ma. Poza tym trojka Belinelli-Hezonja-Middleton sama przez caly sezon na SG i SF to trochę mało, potrzebowalem jakiegoś SG.

 

btw. po co mi stretch4 skoro Lopez i DMC dobrze rzucaja za 3 i to glownie z nimi będzie gral Giannis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo nic lepszego bym nie dostal, a Makera oddawac nie chcialem. Na FA juz nic ciekawego nie ma. Poza tym trojka Belinelli-Hezonja-Middleton sama przez caly sezon na SG i SF to trochę mało, potrzebowalem jakiegoś SG.

 

btw. po co mi stretch4 skoro Lopez i DMC dobrze rzucaja za 3 i to glownie z nimi będzie gral Giannis?

Może i na FA nic lepszego nie znajdziesz, ale za rok Moore z tymi 8mln może trochę wadzić ;)

 

A jak zejdzie Giannis, to kto będzie grał na PF? Najlepiej stretch4 ;) stretch4 poza tym przyda się, gdy wyjdziesz wysoko z Giannisem na SF ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam pewnie będzie gral na tym PF, zobaczymy. W razie czego Hezonja moze tam parę minut zagrać :)

 

Za rok moze rzeczywiscie byc roznie, ale będę tym martwil się za rok :)

 

Teraz postawiłem sobie za cel zbudować jak najmocniejszy team, a najlepszymi obwodowymi ktorzy zostali na FA są Rondo i 50letni Wade, a potrzebowałem kogos kto będzie w stanie zagrac te 25 minut na SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.