Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

i jakie to uczucie bycie stuknietym w bialy dzien?

 

Czasem zalatwia sie wszystko w chwile, a czasem trzeba dlugo meczyc bule, kwestia kalibru graczy

Dlaczego stukniętym? :smile: Ja wciąż jestem bardzo zadowolony z tamtej wymiany:)

 

Tak wyglądał mój ostatni ranking TOP 50 na forum, gdy robiłem z CM-em wymianę. To jak mam nie być zadowolony? :smile:

29. Kyrie Irving

30. C.J. McCollum

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzając falę komentarzy:

Love pewnie poniżej wartości ale rynek na niego był średni gdy były negocjacje.

Deal wpisuje się w plany Kings do 2019 roku.

Love wg mnie na 90% powinien brać opcję dla gracza co komplikowaloby mi znacznie sytuacje. Przedluzenia mu dac nie mozna gdyz najpierw musialby zrezygnowac z opcji gracza a u nas glosuje sie to po sezonie. Zreszta nikt u nas nie da mu kontraktu 120/4.

Jezeli Love jakims cudem zrezygnuje z PO to powinien miec w pamieci ze Sacto nie robilo mu problemow z tym transferem. Na pewno bedzie uwzgledniony w planach jezeli znajdzie sie na rynku w 2019.

Pora skonczyc tankathon z przytupem a konkurencja znaczna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z PW, ale chyba nie będzie problemu jak ją w tym kontekście upublicznię.

 

 

Pozostawie to na razie w tajemnicy, obym pozytywnie zaskoczył.

 

Myślę, że pozytywnie zaskoczyłeś ;)

 

Udało się ściągnąć gracza, którzy powinien się świetnie komponować w tej układance i był jej bardzo potrzebny, no i pod względem talentu to już chyba temat zamknięty. Bulls w PO wydają się no-brainerem, jeśli nie wydarzą się jakieś niespotykane okoliczności.

 

Kings? Właściwie to już nie wiem w którą stronę idą. Myślałem, że Love z obecną młodzieżą jest magnesem na przyszłe FA, skoro oddają dość lekką ręką swoje picki. Teraz Love oddany. Co by nie mówić, jedne kontrakty są przepłacone bardziej, inne mniej, ale graczy z TOP50 pozyskuje się ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobry interes dla obu stron.

 

Love na pewno poprawi mi spacing.

 

Wierzę też że jako 1 opcja Cavs będzie robił dobre cyfry.

 

Myślę że zrobiłem dzięki temu duży krok do przodu jeśli chodzi o wskoczenie na te powiedzmy 6 miejsce na wschodzie.

 

Być może to nie koniec wzmocnień Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry deal dla Chicago. Brawo.

Kings nie rozumiem zupełnie, ale shevcu mam nadzieję, że ma jakiś plan :)

Mi się wyłania mocna 8mka do PO na wschodzie, kolejność przypadkowa:

Chicago

Orlando

NYK

Boston

Milwaukee

Sixers

Washington

Cleveland

 

Kolejny tier, który może zawalczyć to:

Indiana

Miami

Atlanta

Detroit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie Kings oddali : 4x1st round picki, jakieś tam 2nds Harta i Roziera za 1x1 st, awans o 3 pozycje w RL NBA drafcie i zrzutkę tylko 1 roku złych umów.

Bardzo grubo.

Ps : Fluber jak tam pewne miejsce w PO ;-) ?

 

Nie chce mi się analizować, ale chyba trochę więcej złych umów zrzucili i dłuższych. Mieli Denga, Parsonsa i Leuera, a teraz nie mają żadnej złej umowy i w c*** kapiusty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełnia


Nie chce mi się analizować, ale chyba trochę więcej złych umów zrzucili i dłuższych. Mieli Denga, Parsonsa i Leuera, a teraz nie mają żadnej złej umowy i w c*** kapiusty :smile:

 

I wciąż żadnego magnesu o ile DSJ i Bamba nie okażą się talentami na miarę Mitchella. Także nie wiem czy to warte było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie Kings oddali : 4x1st round picki, jakieś tam 2nds Harta i Roziera za 1x1 st, awans o 3 pozycje w RL NBA drafcie i zrzutkę tylko 1 roku złych umów.

Bardzo grubo.

 

Ps : Fluber jak tam pewne miejsce w PO ;-) ?

2 picki. Pick pozyskany za Leuera zostal oddany wiec to zaden moj pick. A picku w wymianie z Bridgesem nie wiem czemu liczysz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry deal dla Chicago. Brawo.

Kings nie rozumiem zupełnie, ale shevcu mam nadzieję, że ma jakiś plan :smile:

Mi się wyłania mocna 8mka do PO na wschodzie, kolejność przypadkowa:

Chicago

Orlando

NYK

Boston

Milwaukee

Sixers

Washington

Cleveland

 

Kolejny tier, który może zawalczyć to:

Indiana

Miami

Atlanta

Detroit

Cleveland akurat chyba na dobrym miejscu umieściłeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.