Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

A prawda jest taka, że 5 najlepszych FA (Durant, Butler, Kawhi, Klay, Irving) gra w 4 najlepszych teamach u nas.

Prawda jest taka że prawdopodobnie częsc z nich musialaby zmienic zespól gdyby rada ( a jest to punkt na ktorym bardzo mocno skorzystaliscie) dosłownie 2 miesiace temu nie postanowila zmienic regulaminu i drastycznie zmniejszyc podatku od luksusu bez zadnej konsultacji z gm-ami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW mogą przyjąć Josh Harta bez wysyłania niczego? Chyba jakiś stash player z 2007 powinien jednak dla formalności być użyty.

 

Notabene słaba ta wymiana z Wolves. 2023 unprotected pick za Harta? Ciężko mi uwierzyć, by Warriors na tamten czas wciąż mieli przesłanki, by mocno liczyć się w stawce. Jeszcze jakby Hart miał dłuższą umowę, a tu tylko rok. Mi za Tyus Jones nikt takiej oferty nie dał :( Qcin znowu zaczarował...

 

Z Wizards wygląda nieźle, chociaż dzisiaj coś czytałem, że Len jest szykowany na startera w Hawks. Tak kojarzyłem, że gra u Ciebie i mówię, że nawet jeśli nie, to masz Dedmona czyli duet wymienny z Hawks. Ale jednak Moute zawsze na propsie. Stoper na LeBrona załatwiony, chociaż to zbyteczny ruch, bo w finale konferencji będzie rywal z innymi atutami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruchami GSW jestem dość zaskoczony - o ile są to fajne wzmocnienia, to jednak 2x 1st round pick to jest wysoka cena za takich graczy (wolę CP3 z pozbyciem się kontraktu Hilla za 3x 1st rounder :P)... dobre deale dla Wiz i Soty.

 

Ciekawy jestem, czy do startu sezonu będzie jeszcze jakaś większa wymiana czy coś tego typu, co zrobiło GSW, czyli wzmocnienia rolesami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak, baaardzo niechętnie oddałem Josha Hrt i jedyne co mnie do tego skłoniło to jego spadająca umowa, inaczej grałby w Minnesocie po wszeczasy :D Dobre wzmocnienie na tu i teraz dla GSW, bo jak Josh wypali- w co mocno wierzę, to GSW znów będzie poza zasięgiem reszty, a gra toczy się o 3peat, więc gra warta świeczki :)

 

A Minnesota, no cóż- pickipickipickipickipickipicki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w oderwaniu od wszystkiego te wymiany są średnie, może ta z Hartem słaba, ale...

 

Ja po prostu tak dobierałem roster, że nie udało mi się nazbierać śmieci do dalszych wymian. Spakowanie Pata i Lena było właściwie jedynym wyjściem żeby coś ruszyć w tej spolaryzowanej sytuacji. Dodatkowo lista wzmocnień ze względu na ograniczenia finansowe wcale nie była za duża. LMaM akurat się zmieścił w widełkach, ma bardzo przyjemny kontrakt i jest bardzo dobrym obrońcą. Czy pick to dużo? No dużo, ale w mojej sytuacji jednocześnie wcale nie tak dużo + zrzuciłem zbędne 5 mln. Milion do wymiany dorzuciłem ze względu na zamieszanie, które powstało przez mojego gapiostwo z tym, że Lena pozyskałem 16.06 i trzeba było ją odłożyć.

 

Dalej, tu już w ogóle nie miałem co wymieniać, chyba że oddać Cooka, ale po co i za co? Hart to chyba najlepszy gracz w lidze na minimalnej umowie więc mając do wyboru wysyłanie jakiś 2 rundowców za Felicio czy innego Isaiah Taylora wolałem pozyskać gotowego, dobrego gracza z szansą na duży skok jakościowy w nadchodzącym sezonie i jednocześnie poprawić swoją sytuację przed 3 turą FA, która jest sporą niewiadomą. Lepiej mieć 4 sloty do wypełnienia z 5 ofert niż 5 z 5 i w przypadku jakiegoś niepowodzenia musieć łatać dziury jakimiś łapserdakami.

 

W sumie zgadzam się z Tobą MJ, tylko Ty chciałeś wskoczyć na wyższy poziom więc musiałeś ryzykować. Ja nie jestem w sytuacji gdzie ryzykować powinienem, a tym bardziej bym musiał. Wybrałem więc pewne korzyści i zmniejszenie marginesu błędu i niespodziewanych komplikacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.